Дитяча ігрова кімната та кафе "Халабуда"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 квіт. 2016 15:10 #106258 від Dj Os
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2016 08:14 #106260 від gorobchik
Вчора побували з дітьми в цьому закладі.
Спочатку плюси:офіціанти досить привітні,ігровий майданчик для дітей різних вікових груп,окремо є ігрова кімната з приставками,все нове,чисте і гарне,на стінах плазми,грає дитяча музика,на столах все необхідне приладдя,інтер'єр сподобався.
Тепер про мінуси.Об'єктивно:на вході вусатий чоловік наполегливо всіх просить роззутися,і дорослих,і дітей,при цьому не пропонуючи ані змінного взуття,ані хоча б одноразових шкарпеток,причому в туалет також взуття взувати не можна...Так що беріть з собою домашні капці в цей заклад))).За дітей на майданчику абсолютно ніхто не відповідає,причому це прописано у правилах сторінок на 5,ніяких аніматорів,чи будь-кого,хто б дивився за дітьми,нема,як і медичного персоналу,який має бути в закладах подібного типу.
Меню.Печалька,ДУЖЕ скудненьке,те,що пропонують,можна на пальцях перерахувати,причому ціни не зовсім радують,маленькі корзинки з кремом 20 гривень,тістечка (одного виду)25,ну і т.д.Кава відверто ніяка,мені ще й волосина попалася(((((
Перебування дітей годину 50 гривень,безліміт-80,було дуже багато дітей,столиків не вистачало,дівчата куди могли досаджували людей,дітей напхалося стільки,що вони просто сиділи одне в одного на головах...
Йдучи туди,я надіялася,що в Шепетівці нарешті відкрили щось накшталт центрів в Рівному або Хмельницькому,але поки наша "Халабуда" не йде в порівняння...Є над чим працювати,успіхів власникам і подяка за те,що поклали початок.Надіюся,вони будуть розвиватися і проблема з дитячим дозвіллям в Шепетівці буде вирішена.
Ці користувачі подякували: Dj Os, butterfly, -7Ya-Slusar--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2016 13:45 - 25 квіт. 2016 14:44 #106271 від Irina-Lazareva-vkontakte
new.vk.com/shepetivka?w=wall-8710707_25978 фото можете переглянути тут
Останнє редагування: 25 квіт. 2016 14:44 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2016 13:50 #106272 від Irina-Lazareva-vkontakte
Дякую за ваш відгук, звернемо увагу на ваші зауваження !!! Ми лише розпочали свою роботу, тому просимо вибачення за всі незручності.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 квіт. 2016 13:18 - 26 квіт. 2016 13:19 #106307 від
Доброго часу доби, шановні жителі міста! Пропонуємо завітати до нашого розважального центру "ХАЛАБУДА", як маленьких, так і великих! Це єдине місце, де ви зможете насолодитись грою в аерохокей та настільний футбол. Ми пропонуємо різноманітний вибір ігор в X-Box та PS4!







Долучення:
Останнє редагування: 26 квіт. 2016 13:19 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 серп. 2016 10:12 #107952 від Dentist
Як заклад на сьогодні, ще працює?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 серп. 2016 10:22 #107953 від LuK
Працює :)
Там зараз з'явились сігвеі , я не пробувала але кажуть прикольно)
І віртуальна реальність )
Ше проходила повз , бачила прикольні машинки для дітей.
ех ))).... Де моє дитинство)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 вер. 2018 12:21 #118609 від
Доброго дня,у нашому місті є чудове дитяче кафе Халабуда. В цілому для малечі там цікаво є батути для різної вікової категорії,меню смачне,ціни помірні.Але є дещо за що за що я не можу мовчати,а саме це прибирання у кафе.Справа в тім,що я будучи неодноразово у даному закладі бачила,що працівники протирають столи за якими їдять діти ,засобом для миття скла.ЦЕ ЖАХ,ВОНО Ж ТОКСИЧНЕ! Малеча кладе на поверхню свої постушки ,ложки та інше і тягнуть їх до рота.Я декілька разів робила зауваження персоналу,але вони не реагують на них.Про батути я зовсім не маю уявлення чим вони обробляються,якщо взагалі дезінфікуються.Іще б було б чудово аби в кімнаті з м'ячиками була б додаткова сходинка для малечі,адже я не одноразово спостерігала за тим як батьки самі залазять на батути ,бо діти самостійно не можуть вилізти їм просто занадто високо.Надіюсь,що керівники даного закладу звернуть увагу на недоліки та обов'язково виправлять їх. Дякую,що ви працюєте для нас!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 вер. 2018 20:58 #118612 від Dj Os
Щось за-часто скаржаться на чистоту цього закладу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2019 18:57 - 27 січ. 2019 19:09 #118999 від Dj Os
Вирішили і ми перевірити що ж це таке ця Халабуда:)
Повторюватись не буду, про те що там є всередині писали вже в цій темі.

Єдине, що ще всередині, окрім лабіринту, з'явилось 2 батути та зона з будиночком та конструктором.
Було багато нарікань щодо чистоти і мушу їх підтвердити. В лабіринті очевидно рідко роблять прибирання, тому що пилу там чимало, відвертого бруду немає, але все в пилу.
Дружина залазила разом з дитиною, то руки хотілось помити відразу. Це можна зробити ось тут

Про частоту прибирання багато чого може сказатись ось цей графік. Щоб ви розуміли, він завмер у жовтні 2018 року.

Ще там є ось таке ноухау

Коротше туалет давно потребує ремонту.
Щодо харчування ось ціни

Скажем відверто не самі найнижчі, але більше питань щодо самих страв.
Замовив піцу

Дитині я її не збирався давати, але коли я її спробував, то її важко було і зїсти самому.
Для чого її так завзято поливати майонезом? Якби не він гадаю було би дуже непогано, адже корж такий як треба, хоч над начинкою я би теж попрацював.

Якщо хтось переживає, щоб дитинга взимку там не змерзла, то не переймайтесь. Там спека! Дитина спокійно може ходити навіть у футболці. Я би сказав, що було навіть занадто тепло, так як діти там активно рухаються, я би поставив трішки меншу.

Ну в цілому якщо підсумувати, то з дитиною можна прийнятно провести вільний час. Але дуже прошу власників звернути увагу на чистоту, температурний режим і кухню.
Долучення:
Останнє редагування: 27 січ. 2019 19:09 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: pjharvey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів