Кав'ярня "Latte"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2015 16:13 #104006 від Dj Os
Кав'ярня "Latte" був створений Dj Os
Забігаючи вперед скажу, що це мабуть перший заклад, який мені не соромно рекомендувати. Після цього відгуку власники закладу просто зобов'язані щоденно пригощати мене кавою за безкоштовну рекламу. :lol:

Якщо серйозно то справді втішає те, що нарешті хоч хтось підійшов з розумом до відкриття закладу харчування в місті. Тому хочеться виділити цей заклад, щоб інші брали приклад.

До кав'ярні я завітав десь тиждень тому у будні, знаходиться заклад біля 7 школи, в підвальному приміщенні, але сирості не має, що радує.

Спускаючись вниз одразу натрапляємо на шафи гардеробу, це дуже добре, не люблю коли в залі верхній одяг накладують на стільці. Єдине, що не завадило би відмітити що це шафки для одягу, тому що з першого разу це не зрозуміло.

В залі одразу стоїть стійка та вітрина з випічкою, оформлено все просто та зі смаком. Єдине, що на одному з тістечок як вгледів волосину, на моє зауваження персонал її швидко прибрав. Але на майбутнє раджу уважніше за цим слідкувати і пекарям використовувати чепчики.

Столиків небагато, що накладає певні обмеження, але якщо заклад буде користуватись популярністю, то цілком можливо, що відкриють другий поверх. Власники під це вже передбачили гвинтову драбину.

Інтер'єр в повній гармонії із стійкою - все просто, лаконічно та зі смаком. Єдине що досі в кав'ярні стоїть запах ремонту та нових меблів, а не кави. Раджу власникам добряче провітрити приміщення.

Ми замовили 2 штруделі із вишнею, чай та капучіно. Штрудель обійшовся у 12 грн, чай- 10 грн, капучіно -12 грн. Як бачимо ціни надзвичайно демократичні, дуже сподіваюсь що так і залишиться надалі і це не являється просто заманухою.

Випічка дуже смачна, з великою кількістю вишень та маку. Як виявилось подають її ще й навіть з морозивом, такий собі бонус. Але якщо відверто, то на місці власників я би тут зекономив. Штрудель солодкий сам по собі, морозимо там явно лишнє.

Чай також смачний, з хорошею подачею та посудом, що є дуже важливо.

Ну і тепер напишу про головне - каву. Для того щоб зробити уявлення про баристу, я завжди замовляю капучіно, саме так можна зробити висновок як про зерна та молоко, які використовуються, так і про майтерність баристи який то все готує.

Так ось капучіно порівняно з іншими закладами було хорошим, молоко взбите як слід, подане в правильній чашці і вірноїх температури. Є деякі зауваження щодо кави, використовувався хороший мікс робусти і арабіки, робусти було геть небагато. Але на моє переконання, капучіно має складатись на 100% з арабіки, вона найкраще пасує до цього напою.

До речі проінспектував також туалет закладу, зауважень суттєвих немає. Розчарувала відсутність гарячої води, а ще маю підозри, що влітку там буде срач, тому що відвідувачі пивної палатки явно будуть бігати сюди справляти нужду, а який там контингент я думаю пояснювати не потрібно.

В закладі також є зала із ігровими консолями. Ціна 30 грн за годину.


Діти вже зараз частенько там пропадають, та і татусі не проти поганяти у футбольчика із своїм чадом. Зручні пуфики-груші, якісні телевізори, велика площа....все зроблено з розумом.

Єдине, що розчаровує, що чомусь обрали лише консоль Xbox 360, PS3 явно має кращу лінійку ігор. Мовчу вже про те що це пастген, сучасних консолей там немає.

Словом якщо підсумувати, то заклад вийшов вдалим, тепер головне власникам підтримувати в ньому порядок і той рівень з якого вони стартували. Якщо в цьому відношенні щось зміниться, то я перший на цих сторінках про це напишу, як отримали безкоштовну рекламу - так і отримують безкоштовно антирекламу ;-) Сподіваюсь що цього не станеться.

А всім іншим закладам бажаю брати приклад і робити висновки у своїй роботі. Минули ті часи, коли люди ходили у всякі заклади без розбору, споживач зараз вибагливий, не рівняйтесь на генделі, там своя специфічна аудиторія.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
12 груд. 2015 16:51 #104007 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Кав'ярня "Latte"
Про морожено абсолютно не согласен. Я обожаю когда к сладкой выпечке его подают. Холодный чистый пломбир оч хорошо для меня игру вкуса дает. Я против отмены его!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2015 16:52 #104008 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"
Ти собі до речі що брав там?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 груд. 2015 18:05 #104010 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Кав'ярня "Latte"
Не знаю як кава, але інтерьер, судячи з фото, мені вже імпонує. А де воно саме знаходиться?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2015 18:52 #104011 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"
Написав же де...біля 7 школи

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
12 груд. 2015 20:11 #104012 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Кав'ярня "Latte"

Островський О.В. пише: Ти собі до речі що брав там?


Чай

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2015 21:44 - 12 груд. 2015 21:47 #104013 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Кав'ярня "Latte"
Заклад сподобався! Люблю тематичні заклади, особиво, якщо є своя фішка))) Доки пили чай-каву, дітлахи з татами у сусідній кімнаті змагалися за першість у футбольному матчі на xbox. Знаєте, завжди приємно приходити у нове місце - все нове, охайно, привітний персонал. Бажаю власникам і надалі тримати "марку". Ще додам кілька фоток)))






Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Долучення:
Останнє редагування: 12 груд. 2015 21:47 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2015 06:46 #104031 від Vent
Відповідь від Vent у темі Кав'ярня "Latte"
щоб туди попасти ступеньок багато тре пройти? Можна фото входу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 груд. 2015 11:52 #104036 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"

Vent пише: щоб туди попасти ступеньок багато тре пройти? Можна фото входу.

Ну сходинок десь 3-4 деятка. Не подужаєш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2015 00:02 #104045 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Кав'ярня "Latte"
Вроді не погано, тільки на ступеньках треба повісити табличку "місце для удара головой" і за столиками теж плафони бажано підняти бо таки вдарився :-D

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.236 секунд
0
репостів
0
репостів