Кав'ярня "Latte"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 груд. 2015 02:06 #104048 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Latte"
Зайшов подивився на меню, побачив "експресо", положив його і пішов. Кав'ярня? Якщо це кав'ярня то в слові еспресо помилки робити ЗАБОРОНЕНО!
Чомусь мені підсказує чуйка що це добрі знайомі чи друзі адміністратора...
Так все гарно описувати, бонус до штрудля морозиво? На ціннику написано штрудель з морозивом.
Під час мого відвідування "бариста" готувала капучіно в простій домашній кавоварці... А про молоко взагалі мовчу, як можна зробити висновок вміння "баристи" якщо вона приготувала капучіно просто натиснувши на кнопку, і потом вливши автоматично взбивши молоко в так званому автоматичному взбивачі молока?
Доречі дизайн дісно гарний, но каву я краще піду пити через дорогу в бістроф.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 груд. 2015 18:01 #104054 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кав'ярня "Latte"
Колись в Шепетівці трапилася зі мною пригода)))
Замовляю каву в кіоску:
- Дайте еспресо.
Чую у відповідь:
- Шо-шо?
- Дайте еспресо.
- А, еКспресо, даю-даю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 груд. 2015 12:11 #104058 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"

Анонімно пише: Зайшов подивився на меню, побачив "експресо", положив його і пішов. Кав'ярня? Якщо це кав'ярня то в слові еспресо помилки робити ЗАБОРОНЕНО!

Скажу відверто, у меню вивчали тільки чай, еспресо там не видивлявся, буду там ще раз зверну увагу.

Чомусь мені підсказує чуйка що це добрі знайомі чи друзі адміністратора...

Вас анонімів якщо послухати, то у мене всі бізнесмени та чиновники міста у друзях :lol:

Під час мого відвідування "бариста" готувала капучіно в простій домашній кавоварці... А про молоко взагалі мовчу, як можна зробити висновок вміння "баристи" якщо вона приготувала капучіно просто натиснувши на кнопку, і потом вливши автоматично взбивши молоко в так званому автоматичному взбивачі молока?

Та хай хоч насосом ту каву робить, мені байдуже, головне щоб смак був добрий. У нас є заклади, то покупляли собі дороговартісні кавові машини, але від того кава у них ліпша не стає.
І ви вже визначіться чи то домашня кавоварка чи ні, бо домашні кавоварки автоматично молоко не взбивають.
В підсумку ваш допис чисто хейтерський і ще не факт, що відповідає дійсності, скоро в цьому переконаюсь. Можливо декому навпроти новий заклад сильно заважає ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 груд. 2015 15:13 #104063 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі Кав'ярня "Latte"
Тут говорили про другий поверх, там жеж балкон, чи я помиляюсь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 груд. 2015 15:24 #104064 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"
Там підвальне приміщення, тобто другий поверх то буде по ідеї рівень стікляшки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 груд. 2015 16:47 #104077 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Кав'ярня "Latte"

Спостерігач пише: Колись в Шепетівці трапилася зі мною пригода)))
Замовляю каву в кіоску:
- Дайте еспресо.
Чую у відповідь:
- Шо-шо?
- Дайте еспресо.
- А, еКспресо, даю-даю.


Мо' то вона так пожартувала - експроНтом?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 груд. 2015 09:13 - 21 груд. 2015 11:32 #104132 від MrBarista
Відповідь від MrBarista у темі Кав'ярня "Latte"
Як мало в нашому маленькому місті дійсно достойних місць, щоб провести там час і розслабитися за чашкою справді хорошої кави. Нещодавно біля 7-ї школи відкрилася кав'ярня, судячи з відгуку адміністратора сайту, дійсно гідна, щоб посидіти там вільним вечером. Тому давайте з'ясуємо, чи дійсно це так.
Моє оціночне судження будуватиметься за звичними мені критеріями: обстановка, обслуговування та саме головне кава.
Розпочнемо з обстановки, значення якої є вагомим, адже під її впливом , формуватиметься настрій та думка про сам заклад та каву загалом. Маленьке та затишне приміщення, з ідеально поєднуваними кольорами. Все здається на своєму місці - рамки розвішені на стінах у хаотичному тандемі, все створює обстановку затишку, тепла та спокою, навіть фото дівчини, яка обіймається з конем. Порадували шавки для одягу, єдиний недолік — це прохолода, яка пробирала мене за весь час перебування у закладі.
Стосовно обслуговування нарікань немає, каву подали ще гарячою, ніяких тобі сюрпризів до кави, ну та й ладно, для нас це звично. Є одна деталь в правописі слів в меню, а саме слова “еспрессо”, яке написане в меню даного закладу еКспрессо”. Хотілося б детальніше пояснити. Саме данне слово має латинські коріння, італійці запозичили його, але для спрощення у мовленні поєднання приголосних “кс” говорять як “с”.Здається, що правильно було б казати “еКспрессо”, оскільки це латинське слово, але сам вид кави “есспрессо” придумали італійці і назву йому дали вони, тому правильно говорити «еСпрессо!”.
Детально розглянувши обстановку закладу та вивчивши його меню, мені подали каву. Як завжди для оцінювання кави я замовив амерікано, оскільки вважаю, це видом кави, який ідеально підходить для її дегустації. Пінка виявилася доволі щільною, а аромат кави віддавав кислинкою. Стосовно смаку кави, то я відчув тільки гіркоту, ледь помітну кислинку і десь у глибині цих ноток був присутній присмак пряності. Усе свідчило про те, що мені подали суміш арабіки та робусти. Загалом кава видалася хорошою, як для еспрессомашини. Уклін тому, хто налаштовував кавоварку, але хотілося б порадити власнику збільшити дозування кави до грам 9 — 9,5 тоді кава була б ще насиченішою.
Отже, загальна думка про заклад склалася така — хороша кава, народні ціни та смачнючий струдель. Потрібно врахувати те, що заклад тільки відкрився і зауважень до власника є, але вони незначні і на мою думку вирішаться методом допуску помилок і пошуку їх вирішень. Тенденція нововідкритих закладів у нашому місті переважно однакова — перший місяць фурор, наступний місяць усі починають радити, а далі все залежить від власника, якщо запропонований ним заклад змінюватиметься і працюватиме сам на себе, то усе вдасться. Хоча наявність у закладі ігрових приставох не залишить байдужими малечу….і мене)) Тому, як на мене відвідувачі у тому закладі будуть постійно, не знаю як для кавування, але для гри на “ікс-боксах” точно. Це напевно один із небагатьох закладів, який мені сподобався у нашому рідному місті. Власникам побажаю розвитку та процвітання, а шепетівчанам побільше подібних місць для проводження часу. Находжу останні сили для написання цього відгуку, ділюся своїми враженнями з Вами, читайте, коментуйте, радьте. Усім дякую!!









Долучення:
Останнє редагування: 21 груд. 2015 11:32 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 груд. 2015 10:45 #104134 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Latte"
Мда...з меню вони дійсно лажанули:-) А автор розсмішив "шавками для одягу" : -)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 груд. 2015 15:18 #104141 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Кав'ярня "Latte"
Ще хочу звернути увагу автора, що українською буде "еспреСо" і "лаТе". Подвоєнь приголосних немає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 груд. 2015 15:42 #104144 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Latte"

olhavs пише: Ще хочу звернути увагу автора, що українською буде "еспреСо" і "лаТе". Подвоєнь приголосних немає

Не звертайте увагу, це в нас такі знатаки в каві що написати даже правильно не можуть.
А робити висновок кави через амерікано це щось новеньке :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.196 секунд
0
репостів
0
репостів