Магазин "Тканини"

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 12:57 #103882 від
Магазин "Тканини" був створений
Хочу розповісти про печальний досвід пошиття в магазині "Тканини", що по Проспекту Миру. По-перше , вразило хамство і зневажливе ставлення молодого чоловіка, який там працює-син хазяїв, по -друге, коли замовила спідницю довелося чекати біля 3 місяців. Коли не прийду на примірку, все не готово. Забирати спідницю-, пошита косо криво, аби живо. Здерли з мене 850 гр. , а спідницю хоч викидай. Приблизно така історія була із моєю подругою. Ціни скажені, а якість нульова. Народ, приєднуйтесь до обговорення!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2015 17:48 #103892 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Магазин "Тканини"
А де це в нас такий магазин?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 18:16 #103894 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Це той, що біля Ватри. Сам нещодавно заходив туди, хотів щоб синові штани підклали, так там якась чурка-співробітник :angry: намагався нахомити, забив би якби не син. А ціни -КОСМОС..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 18:34 #103896 від nata2012
Відповідь від nata2012 у темі Магазин "Тканини"
В мене теж була мало приємна історія.Перед випускним пішла пошити сукню.принесла їм тканину доволі не дешеву сказали прийти через 2 дні на примірку.Прийшла вони взагалі забули за моє замовлення сказали прийти на наступний день ,прийшла на наступний день вони вже закривались і на наступний день нічого не зробили я вже просила повернути мою тканину но вони сказали що завтра все зроблять .Зробили в день вупуска це був просто жах зовсім не то що я просила.Мало того що вони не пошили то що я замовляла ,но щей нахамили .Сама туди більше не ходжу і вам не раджу!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 19:12 #103899 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Магазин "Тканини"
Мене дуже вразили на цінниках значення в у.о.,не знаю як там зараз,з тих пір не захожу...А щодо пошитя-є повно альтернатив,зараз ательє майже на кожному кроці...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 19:54 #103902 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Вони перераховують у.о по ціні долару, так як мабуть тканини з інших країн, курс росте ціни піднімаються,спадає то зменшуються! Придбала у них спідницю ,трішки в талії була більша,зробили по мені-безкоштовно! Тому я задоволена ними і спідничкою! ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 20:00 #103903 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
знаходиться по Проспекту біля Ватри в занедбаному приміщенні. Мені також довелось побувати в цьому подвалі, просто жах!!! Мабуть у них підпільний цех і вони не платять податка. ПОДАТКОВА АЛЛО!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 20:41 #103906 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Заказала сшить свадебное платье по фото, получилось так как задумано, все аккуратно, да швы там кривых я не видела, не придраться! Очень довольна! А насколько я знаю с чужой ткани они не шьют, только их! Платье постирала, нигде не затянулось, да и продала за немалые деньги.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 21:04 #103907 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Выбирала ткань, помог мальчик выбрать ,так как мне очень приятный, симпатичный!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 21:43 #103910 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Люди, я в магазині "тканини" - постійний замовник, я шиюсь там постійно, років 10 . ніколи ніяких проблем не виникало, завжди я отримувала річ неперевершену і досконалу, завжди вчасно. Поведінка працівників відмінна, ніхто ніколи не хамить і не грубить, всі завжди ввічливі та культурні, завжди підкажуть коли є у тому потреба.
І смію вам зауважити, що вони шиють тільки з їхньої тканини, яка є в них в магазині, чужої тканини вони не беруть ніколи! і щодо випускних плать - вони теж не беруть таких замовлень, там не шиють випускних суконь!!!!
такщо моя думка така - хтось вирішив зробити антирекламу, але не врахував кількох деталей. Моя порада для вас - слідкуйте за собою, що і як робите ви, а не намагайтесь за рахунок того що виставите хороших людей в поганому світлі виглядати кращими.
Бажаю всім всього найкращого!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів