Магазин "Тканини"

  • veeksa
  • veeksa аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 груд. 2015 22:27 #103915 від veeksa
Відповідь від veeksa у темі Магазин "Тканини"
Привіт!Я шила платячко з їхньої тканини,з чужою вони не шиють вже скільки непитала. сподобалося,стірку витримує на ура порівнюючи з придбаної на базарі.задоволена як слон.А ціни вони рахують по курсу,впаде, стрибне. Задоволена,тай пошиття все гарнесенько.А ціни кожному своє комусь підходить, комусь жаба давить,всім не вгодиш.

А чо я ? а я ничо .. другие вон чо и ничо,а я чуть чо и сразу вон чо ♥!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • veeksa
  • veeksa аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 груд. 2015 22:31 #103916 від veeksa
Відповідь від veeksa у темі Магазин "Тканини"
А вибір думаю такого в Шепетівці ні де небачила.Ціни є як дешеві так і дорогі на смак

А чо я ? а я ничо .. другие вон чо и ничо,а я чуть чо и сразу вон чо ♥!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2015 10:41 #103926 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Магазин "Тканини"
Щось у нас на форумі останні дні став дуже помітний антііар...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 21:35 #103944 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Это какой стервой надо быть, чтобы вывести из себя спокойного и уравновешенного продавца.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 груд. 2015 16:08 #103990 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Здравствуйте. У меня постоянная проблема с покупкой вещей. Так как нестандартная фигура широкие плечи и узкая талия. Обычно обшивалася в одном ателье но там были постоянные проблемы. Большие сроки пошива и не всегда делали то что я хочу.
Срочно понадобился костюм. Подруга посоветовала обратится к Ольге так как она обшивается у неё уже более 5 лет.
Подзвонила объяснила что я хочу.Она помогла с выбором ткани для пошива костюма.
Было всего две примерки. Что очень хорошо так как время всегда дорого.
Пошила костюм за неделю. Что по отношению к другим ателье очень быстро.
Костюм получился просто отлично сидит по фигуре как влитой. Качество пошива просто супер.
Большое спасибо Вам Олечка за ваш профессионализм .
Когда пришла в костюме на работу коллеги просто ахнули)
Рекомендую шить вещи у этой женщины!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2015 18:27 #103993 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Магазин "Тканини"

магазин тканини пише: знаходиться по Проспекту біля Ватри в занедбаному приміщенні. Мені також довелось побувати в цьому подвалі, просто жах!!! Мабуть у них підпільний цех і вони не платять податка. ПОДАТКОВА АЛЛО!!!!

А якщо я скажу що на заборі написано х@й, то це що всім недоудовлєтворьонним жінкам треба бігти туди за щастям?
Для усіх контролюючих органів потрібно якесь офіційне повідомлення. Тому беріть листочок бумажки, бажано формату А4 і повідомляйте, в прокуратуру, міську раду, пожарнікам, Церкву (бо насамперед їх має покарати Бог) ну і як Ви сказали в податкову і обовьязково з вказуванням своїх реєстраційних даних, щоб Вам змогли надати відповідь. Бо ці всі слова без фактів як пукання в голос, вроді щось сталося, а залишився тільки запах ;-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 груд. 2015 21:00 #103995 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі Магазин "Тканини"

магазин тканини пише: знаходиться по Проспекту біля Ватри в занедбаному приміщенні. Мені також довелось побувати в цьому подвалі, просто жах!!! Мабуть у них підпільний цех і вони не платять податка. ПОДАТКОВА АЛЛО!!!!

Щоб не платити, треба всеодно комусь платити, так що навряд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 груд. 2015 21:25 #104094 від
Відповідь від у темі Магазин "Тканини"
Удивительно, швеи которые шьют одежду на международные показы не смогли угодить в пошиве юбки сельской бабе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 груд. 2015 00:25 #104095 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Магазин "Тканини"

:) пише: Удивительно, швеи которые шьют одежду на международные показы не смогли угодить в пошиве юбки сельской бабе

Хм...і на які ж конкретно покази шили одяг у цьому ательє?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 груд. 2015 08:49 #104097 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Магазин "Тканини"
Читаючи відзиви на форумі побачив цікаві ситуації: як тільки якийсь заклад починають критикувати(дуже часто і справедливо причому пишуть "старожили" форуму), відразу у гілці обговорення з`являються нові та анонімні користувачі які починають гадити тих які критикують і хвалять цей заклад, причому якщо критик один чи двоє то 5-6 нових та анонімів відразу вихваляють заклад. Обернена ситуація по магазину тканини відразу кілька анонімів та нових користувачів починають його обси....ти. Я думаю у таких випадках до правил форуму потрібно додати право адміна на першій сторінці теми додавати текст для прикладу: такі-то користувачі пишуть з однієї ІР адреси, щоб решті користувачів було ясно чи дійсно той магазин має стільки невдячних клієнтів чи хтось один на них наточив зуб.
P.S Я не маю зовсім ніякого відношення до вищевказаного магазину, і не знаю як там з обслуговуванням, але вважаю, що власники магазинів, кафе і.т.д. мають прислухатися до критики і робити відповідні висновки а не під різними ніками хвалити своє. Дуже часто і клієнти бувають не праві і хамлять знаючи, що продавець чи якийсь менеджер нічого не скаже бо боїться за роботу тому його можна навіть послати і він зціпивши зуби стерпить, а якщо не стерпить тоді скаржаться на форумах, гарячих лініях і.т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів