"Берегите природу - мать вашу". © Шепетівський водоканал

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2015 13:12 #95901 від Symbioz

Алої3 пише: То не віскі, а лікер - на етикетці олень з хрестом на голові.


Алоїзе, я і не пишу, що Ягер - віскі, я написав, просто, що більше полюбляю саме Ягермейстер

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2015 14:30 #95902 від Symbioz

ВОДОКАНАЛ пише: На виконання рішення сесії міської ради від 08.04.14р."Про дострокове розірвання концесійного договору," виконавчий комітет Шепетівської міської ради, своїм рішенням від 30.04.14р. №79 повернув на баланс КП цілісний майновий комплекс комунального підприємства "Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства". До переліку основних засобів, які входять до майнового комплексу підприємства, згідно акту-передачі, зазначена споруда не входить.
Щодо прийняття у 1997 році даної споруди на баланс Водоканала, то в результаті проведеної перевірки архіву підприємства, документального підтвердження вказаної операції не виявлено.
Факт використання певний час частини будівлі (був встановлений насос для підвищення тиску води) заперечувати не буду, але це не доводить, що будівля належала Водоканалу, можливо це відбувалось на правах тимчасового користування. До речі, як колишній працівник заводу "Пульсар",Ви мали б пам'ятати, що за технологічним призначенням дана будівля класифікувалась, як ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТЕПЛОВИЙ ПУНКТ і аж ніяк не "насосна".
Тому факт залишається фактом, на сьогоднішній день, дана будівля ні фактично, ні юридично не перебуває на балансі Водоканалу та до власності підприємства не відноситься.


Припускаю і написав про це раніше, що на сьогодняшній день ця будівля належить невідомо кому - не маю інформації стосовно нюансів розірвання концесійного договору 08.04.14 р.
Але немає жодного сумніву, що саме вона мала відношення до Шепетівського водоканалу і використовувалась саме для водопостачання і відповідно МАЄ (в минулому) відношення до підприємства.

До речі питання, звідки "ВОДОКАНАЛ" знає, як називалась ця споруда, якщо документів в архіві стосовно її передачі у водоканалі не знайшлось?

Цікаво... я б напевне на місці "ВОДОКАНАЛУ", як представника комунальної!!! сфери, взяв би пилку та позрізав би ці деревця на даху будівлі, яку вони і використовували або у крайньому випадку підняв би це питання перед міською владою - все ж таки "ВОДОКАНАЛУ" це швидше зробити ніж простому громадянину B). Задля цього готовий прив'язати обіцяну пляшинку на верхівці сосни, що росте на цій злощасній будівлі.
А ділити будівлю на цеглинки - моя/не моя - не варто, а то це дуже схоже на нашу попередню владу - тіпа "то все так погано через попередників, а ми не винні".

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 лют. 2015 09:36 #95926 від
Підтримую на всі 100% !!!
Дійсно, цілий тиждень одні балачки, необхідно переходити від слів до дій, тому пропоную Symbioz спільну акцію по видаленню дерев; забезпечення відповідними засобами беру на себе; задоволенням особисто попрацюю, передзвони, домовимося коли.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2015 12:49 #95927 від Symbioz

ВОДОКАНАЛ пише: Підтримую на всі 100% !!!
Дійсно, цілий тиждень одні балачки, необхідно переходити від слів до дій, тому пропоную Symbioz спільну акцію по видаленню дерев; забезпечення відповідними засобами беру на себе; задоволенням особисто попрацюю, передзвони, домовимося коли.


Не проти, тільки я висоти боюсь :( . Так що віскі (краще все таки Ягер), контроль за територією щоб нікого не було коли будуть дерева падати, моральна підтримка, фотозвіт (хоча для цього пропоную бути пристунім DjOs-у) - з мене, а вже пилка/сокира і процес видалення дерев - з тебе! ОК?

Якщо так, то ось мій номер - 0968481038, погоджуюсь на сьогодні.

ПиСи. Може після віскаріка і страх висоти пройде, так що також попиляю трохи)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2015 12:55 #95928 від Dj Os

хоча для цього пропоную бути пристунім DjOs-у

Легко ;) Ти знаєш мій номер, позвониш скажеш на яку годину ви збираєтесь :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2015 23:04 #96059 від
Вказана насосна повинна рахуватись по основним засобам, а не в архіві. Але якщо вона не рахується, то я розумію чому на водоканалі мали можливість красти труби з водогону "Кам"янка", робити фінансові махінації з обладнанням при будівництві підстанції 35 кВ "Водоканал" (по цим справам були відкриті кримінальні справи). Можливо і зникненням з балансу цієї будівлі повинні зацікавитись правоохоронні органи? Акт прийому-передачі я підписував, і тому достовірно знаю не по домислам, що передавалась насосна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лют. 2015 23:06 #96061 від Dj Os

Акт прийому-передачі я підписував, і тому достовірно знаю не по домислам, що передавалась насосна.

А "я" це хто? Представтесь будь ласка :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 лют. 2015 09:57 #96066 від
Судячи з того в якому стані зараз завод "Пульсар", видно, що S схемки знайомі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2015 23:21 #96134 від Dj Os
То фотки будуть з акції чи як?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2015 23:55 - 01 лют. 2017 20:47 #96135 від Symbioz
Звиняйте за запізнення.
Сумісними дружніми зусиллями дах "невідомої" будівлі було очищено від непотрібної, загрозливої порослі та від гарненької сосни.
Ось так ми діставались даху:

Ось так ми починали зрізати сосну:

були вимушені спочатку зрізати з неї деякі гілки:

А ось і очищений дах:


Сумний погляд на зрізану красуню:

і нарешті саме приємне)))

Залишилось скуштувати смачненького напою та змусити управлінську компанію "Житлофонд" позрізати поросль навколо цієї будівлі.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 01 лют. 2017 20:47 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Anykey, kolbasnik, НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів