"Берегите природу - мать вашу". © Шепетівський водоканал

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 лют. 2015 19:13 #95865 від

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2015 22:51 - 04 лют. 2015 23:46 #95874 від Symbioz
Попередньо визначене:
за словами "корінних" жильців будинку №14 по пр.Миру, все таки, ця споруда брала участь у технологічному процесі водопостачання (тут слова шановного Бикова В.П. чомусь не співпадають зі словами людей, що мешкають в цьому будинку від початку його заселення) і я так думаю, що тоді вона належала саме водоканалу. Після влаштування станції підкачки у дворі будинку №16 - потреба саме у цій станції відпала. Належність цієї споруди водоканалу в цей час жильці визначити точно не можуть - вважають, що вона зависла в якихось "процесах" передачі/утворення/розподілу майна між енергоінвестом та водоканалом.
А деревця ростуть, будівля поступово руйнується - поруч стоянка автівок, дитячий майданчик...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 04 лют. 2015 23:46 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 лют. 2015 10:53 #95877 від
Керівник водоканалу зовсім не володіє інформацією що вказана насосна станція належить водоканалу і безпідставно не розібравшись дає відписки. Ганьба! Насосну особисто я передав на баланс водоканалу з балансу заводу "Пульсар", а прийняв Заблоцький В.А., приблизно в 1997 році. В договорі з Шепетівським РЕМ в акті розмежування балансової належності вказано, що насосна станція на балансі водоканалу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2015 13:35 - 05 лют. 2015 18:43 #95878 від Symbioz
Ще отримав трохі інформації:
приблизно в 1997 році ця споруда насосної станції у дворі будинку №14 по пр.Миру була передана заводом "Пульсар" у належність Шепетівського водоканалу, акт прийомки був підписаний бувшим керівником водоканалу - Заблоцьким. Якщо вже виникне така потреба - можна пошукати акт прийомки-передачі. Тобто є 100% інформація, що ця будівля використовувалась САМЕ Шепетівським водоканалом, будучи в ЙОГО належності і САМЕ в технології водопостачання.
Чує моє серце, що пляшечку Віскі (хоча більше полюбляю - Jagermeister) маю отримати саме я.
До речі маю ще один доказ (копія документа з печатками), що підтверджує належність електрообладнання насосної станції по пр.Миру, 14 саме Шепетівському водоканалу - інформація також трохи застаріла 2005-2008 роки, проте підтверджує її бувшу/можливо й теперішню належність.
да-а-а, все таки краще Jagermeister, ніж віскарь

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 05 лют. 2015 18:43 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 лют. 2015 15:24 #95882 від Dentist
Сумбіоз, спорив з кимось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2015 18:00 #95885 від Symbioz

Dentist пише: Сумбіоз, спорив з кимось?


Дентіст, не зрозумів твого питанння?
Ні з ким не спорю - висвітлюю тему небезпеки даної будівлі, а стосовно віскі/Jagermeister-а - просто особисто знаю Бикова В.П. і він мене до речі також - спілкуємось собі, чи ти також хочеш розділити пляшинку смачного напою?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2015 11:37 #95896 від Алої3
То не віскі, а лікер - на етикетці олень з хрестом на голові.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 лют. 2015 12:23 #95898 від
На виконання рішення сесії міської ради від 08.04.14р."Про дострокове розірвання концесійного договору," виконавчий комітет Шепетівської міської ради, своїм рішенням від 30.04.14р. №79 повернув на баланс КП цілісний майновий комплекс комунального підприємства "Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства". До переліку основних засобів, які входять до майнового комплексу підприємства, згідно акту-передачі, зазначена споруда не входить.
Щодо прийняття у 1997 році даної споруди на баланс Водоканала, то в результаті проведеної перевірки архіву підприємства, документального підтвердження вказаної операції не виявлено.
Факт використання певний час частини будівлі (був встановлений насос для підвищення тиску води) заперечувати не буду, але це не доводить, що будівля належала Водоканалу, можливо це відбувалось на правах тимчасового користування. До речі, як колишній працівник заводу "Пульсар",Ви мали б пам'ятати, що за технологічним призначенням дана будівля класифікувалась, як ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТЕПЛОВИЙ ПУНКТ і аж ніяк не "насосна".
Тому факт залишається фактом, на сьогоднішній день, дана будівля ні фактично, ні юридично не перебуває на балансі Водоканалу та до власності підприємства не відноситься.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 лют. 2015 12:57 #95899 від Dentist
"Чує моє серце, що пляшечку Віскі (хоча більше полюбляю - Jagermeister) маю отримати саме я." за що тоді пляшечка?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лют. 2015 12:58 #95900 від Dj Os
Дент, не тупи :-) Перечитай всю тему

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.209 секунд
0
репостів
0
репостів