Кав'ярня "Ватра". Відгук

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 січ. 2015 21:48 #95656 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Ну не знаю, якщо вже так судити, то приготування кави насамперед залежить від людини яка її готує. Я так само заходила в Ватру і попадала на різні зміни дівчат... Кава карденально відрізняється, хоча в обидва рази замовляла капучіно...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2015 00:15 #95659 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Ну звичайно кава може відрізнятись. До хорошого сорту кави, ще потрібні умілі руки бариста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 00:52 #95660 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
коротко про головне: лате не смачне, офіціантка - хамка, місця мало (а в прибудові ще й холодно)!
не найкраще місце для проведення гарного вечора!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 10:20 #95663 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
я там не була,. але мене стаття та відгуки мене не задовольнили, я кавоман і думаю, що деберуться готувати каву, то потрібно її готувати правельно. Я знаю одне місце, де каву готують смачно і дешево, без будь-яких проблем. І завжди там купую. а кав*ярні я вважаю, просто не вистачавє хорошого адміністратора або ж звичайного менеджера яких по роху розкрутить Ватру та приведе її в нормальний вигляд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 18:27 #95676 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
як на мене, Ватра єдине місце в Шепетівці, де є смачна кава, чай на будь-який смак, та затишна атмосфера. Лише туди і ходимо з друзями на чай. А за каву скажу: вона там дійсно смачна!!! Всім раджу завітати в Ватру, щоб приємно та культурно провести час! :oops:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 18:32 #95677 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Хочу сказати лише одне: в кожного свій смак на рахунок кави! Більшості моїх друзів та знайомих кава там до вподоби. Як на мене, там смачна кава. Можу це з впевненістю сказати, бо була в Італії, пила справжню їхню каву, капучіно і т.д. А перед тим як щось писати, раджу завітати туди і ще раз спробувати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 18:38 #95678 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
От ви такі цікаві: обговорюєте тут кафе, ніби воно, як мінімум, знаходиться в Хмельницькому. Це Шепетівка і для рівня нашого міста це найкраще кафе, в якому: 1) є багато різновидів справді смачного чаю, а не grinfild в пакетиках; 2) смачна дійсно кава; 3) затишна атмосфера; 4) нормальний і головне завжди чистий туалет; 5) там немає спритних напоїв, а відповідно і п'яних неадекватних людей! Якщо вам щось не подобається - ідіть на вокзал в "ларьочки" і насолоджуйтесь!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
26 січ. 2015 20:48 #95680 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Не можу сказати нічого поганого. Давно там не була, тому може щось і змінилося, але раніше ходила з подругами туди кожного дня, у буквальному сенсі, там справді дуже смачний чай, от про каву незнаю, бо чайок полюбляю більше ) Офіціантки на той час були дуже привітні, ніколи не хамили, завжди вітались та бажали смачного. Тому з моєї сторони тільки плюси!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2015 23:53 #95682 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Щось не дуже люблю довіряти анонімам
Ці користувачі подякували: MrBarista

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 січ. 2015 15:49 #95687 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Спеціально для дівчини яка 3 рази поспіль травилась тістечками)))
Дуже дивно звучить. Один раз отравилась...переболіла прийшла, знову отравилась....можливо в той момент в тебе було шось з кишечником, або шлунком... B)

Незнаю, але я і дитину вожу, і сама з чоловіко заходимо, кіколи ще не було такого, щоб було несвіже тістечко або погана кава, погане обслуговування. А нарахунок той лавочки при вході, то мені здається шо вже краще чим те що курили раніше в пристройці. Ця кав*ярня відповідає стандартам міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.215 секунд
0
репостів
0
репостів