Плодят больных в Феникс-Денте!

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 лист. 2016 14:06 #109584 від ogv
Відповідь від ogv у темі Плодят больных в Феникс-Денте!
Н.Сондей здобула медичну освіту за спеціалізацією “ортопедична стоматологія”. Трудовий шлях розпочала у січні 1971 року на посаді зубного техніка. Але вже у листопаді 1972 року була переведена на посаду техніка-ортодонта. І з того часу все своє професійне життя Н.Сондей присвятила ортодонтії. При чому, не лише розвивалася сама, а й навчала інших. Адже, у період з 1991 по 2001 рік Н.І.Сондей вела практичні заняття зі стоматології ортопедичної та ортодонтії в Шепетівському медичному училищі.
В нашому підприємстві Н.Сондей працює заступником директора. До її основних функціональних обов'язків входить забезпечення високої ефективності та результативності ортодонтичного лікування. І зауважень до її роботи в мене, як у директора підприємства, немає. Чи робить вона все сама? Звичайно ні. Основна філософія нашого підприємства — це чітка спеціалізація кожного учасника нашої команди. Відповідно і над успіхом ортодонтичного лікування кожного пацієнта в нас працює команда. І до цієї команди, яку координує та контролює Н.І.Сондей, входять лікар-ортодонт, лікар-стоматолог, двоє зубних лікарів, двоє зубних техніків. Більше того, зараз ми шукаємо в Шепетівці лікаря-стоматолога-хірурга щоб залучити у нашу команду (бо наразі, ми співпрацюємо із двома хірургами в Хмельницькому та Нетішині — а це не зручно для наших пацієнтів) і додатково навчаємо інтерна, яка, як я сподіваюся, через два-три роки зможе приступити до роботи.
Відповідно, я, як директор підприємства, дійсно пишаюся і тими відгуками наших пацієнтів, які ми маємо, і визнанням професійної спільноти, які має наше підприємство. Адже, не багатьох наших колег настійливо запрошують на форуми та конференції з ортодонтії, в тому числі і міжнародні. А нас запрошують. Ось і зараз, вже буквально через тиждень Н.І.Сондей, на запрошення польського представництва Opal Orthodontics, відбуває у Варшаву, для участі у курсі видатного професора Річарда МакЛафліна Дискусія буде стосуватиметься переваг і недоліків раннього ортодонтичного лікування та технік лікування, які застосовуються для молодих пацієнтів. Будуть обговорені проблеми, пов’язані з скроневонижньощелеповими суглобами, у тому числі, патофізіологія резорбціı̈ суглобового відростка нижньоı̈ щелепи i лікування цієї проблеми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2016 21:22 #109594 від login_r
.....бла-бла-бла.....гарно написав....звісно, ти як син і як директор маєш пишатися. А чому не написав, що людина з середньою!!!(хай і медичною) освітою не має жодного права "лікувати"....але то таке...."піпл" не вкурсі - а "ми" нікому не скажем....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
18 лист. 2016 09:57 #109598 від ogv
Відповідь від ogv у темі Плодят больных в Феникс-Денте!
Я не маю бажання вступати в дискусію щодо Вашого допису, бо це буде із серії “хай докаже, що в нього немає сина”. Лише кілька реплік.
Цікава логіка:
1. Вчити майбутніх лікарів вона мала право, а самостійно працювати ні. Повторю — з 1991 по 2001 роки Н.І.Сондей працювала в Шепетівському медичному училищі, де вела практичні заняття, в т.ч. і з ортодонтії, тобто вчила медиків як правильно виконувати ті чи інші маніпуляції, яку тактику лікування обрати в тому чи іншому випадку тощо. Більше того, в той період училище проходило державну акредитацію (під час якої перевіряють і рівень фахової підготовки викладачів);
2. Із Вашого допису (а я буду звертатися до Вас на “Ви”, бо на “Ти” звертаються, як правило, до знайомих людей або друзів) я не можу зрозуміти - Ваша заборона на самостійну роботу поширюється лише на Н.Сондей чи, наприклад, і на випускників нашого медичного училища. Адже, наші випускники працюють лікарями. Працюють не лише в державних поліклініках, а, навіть, отримують ліцензії Міністерства охорони здоров'я на медичну практику і, уявіть собі, лікують пацієнтів. А Ви говорите - ні, ні, не можна.

Разом з тим, якщо серйозно.
1) Ви, мабуть, не знаєте, що в Україні не існує такого поняття як середня медична освіта. Відповідно до ст. 30 Закону України “Про освіту” є середня освіта (її здобувають у загальноосвітній школі), професійно-технічна освіта (її здобувають в ПТУ) та вища освіта. Більше того, навіть наше медичне училище має статус вищого навчального закладу.

2) чи маємо ми право займатися ортодонтією? Так маємо. Більше того, на противагу багатьом тим лікарям, які в Шепетівці ставлять пацієнтам брекети, ми маємо ліцензію Міністерства охорони здоров'я не лише на загальну стоматологію, а й на ортодонтію. І, знову ж таки повторюся, в нас при лікуванні кожного ортодонтичного пацієнта працює команда, яка складається із 7 спеціалістів, які мають відповідну медичну спеціалізацію. І такий підхід себе оправдує. Відповідно, ми розпочали підготовку до впровадження такої системи і при терапевтичному, і при ортопедичному лікуванні.

3) останнім часом в інформаційному просторі почастішали спроби дискредитації нашої команди. Так, я розумію, що конкуренція в Шепетівці велика і кожен як може бореться за своє місце під сонцем. Хтось вважає за краще облити брудом свого конкурента, хтось зменшує ціни. Це їхнє право. Час все розставить на свої місця. Ми ж і надалі будемо працювати над тим, щоб покращувати наш сервіс та захищеність наших пацієнтів. Ми вже змогли збільшити гарантії на нашу роботу у двічі (якщо порівнювати із гарантійними термінами встановленими МОЗ), ми і надалі будемо працювати над профілактикою стоматологічних захворювань, вкладати десятки тисяч гривень у навчання наших працівників, відправляти їх на стажування у найкращі стоматологічні клініки України, ми і надалі будемо використовувати лише офіційно дозволені в Україні матеріали та інструменти, більше того лише ті ж них, які легально завезені в Україну.
Чи все в нас вдається? Чи задоволені ми своєю роботою на всі 100%? Ні. Саме тому, ми значний ресурс вкладаємо в організацію зворотнього зв'язку з нашими пацієнтами, яких ми вважаємо партнерами. Кожне їхнє зауваження чи скарга для мене на вагу золота. Адже, не секрет, що лікарі і пацієнти по різному сприймають процес лікування.
Чия тактика конкурентної боротьби переможе? Побачимо. Адже, остаточне рішення завжди приймає ПАЦІЄНТ, коли обирає до якого лікаря чи в яку клініку звернутися за допомогою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2016 12:04 #109599 від login_r
....цікава у "вас" концепція..."вас" послухати то і медична сестра може оперувати(вона ж також медичний працівник) - головне щоб людина була хороша( да і костюмчик сидів гарно)....мова йдеться про те, що "лікар ортодонт" Сандей не має жодного права вести прийом паціентів( адже ліцензія видана не їй)....так - так зараз отримаємо цілу тераду заперечень...просто людей шкода, але самі винні у своїй не обізнаності.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2016 14:12 #109600 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Плодят больных в Феникс-Денте!
login_r, мені шкода вас, бо ви свято вірите, що хтось буде вірити словам аноніма.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2016 18:59 #109612 від login_r
......ну як би мені ваша "шкода" не потрібна, і я не мессія щоб мені свято вірити...відверто кажучи я до цього не закликаю.....форум - майданчик для всебічнго поданняї інформації і позиції(яку я і виклав), а люди нехай самі перевіряють і вимагають правомірність та належної якость надання послуг( тим паче коли це стосується здоров"я)....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2016 20:49 #109613 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Плодят больных в Феникс-Денте!
Якщо ви дійсно хочете донести важливу інформацію людям, то що вам заважає представитись, щоб ми переконались, що це не наклепи конкурентів?
Ці користувачі подякували: ogv

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лист. 2016 08:40 #109715 від gorobchik
Мені взагалі ця дискусія здається безглуздою.Єдиний об"єктивний показник-кількість пацієнтів закладу.Когось все влаштовує,когось не влаштовує цінова політика,робота лікаря тощо...Цих причин може бути дуже багато.Моя бабуся пропрацювала в стоматології все життя,вона нею жила,це не було просто інструментом заробляння грошей,це була улюблена робота,і,мабуть в цій конкретній сфері інший підхід просто приречений на поразку.Лікування,яке вона мені проводила більше 20 років назад,досі не потребує звернень до стоматологів...При всій повазі до Вас,як до директора,як до людини,яка з нуля побудувала успішний бізнес,намагаєтесь захищати свою справу,яка,я впевнена,не байдужа Вам,дозволю собі сказати,що є доля правди в словах людей,які вас критикують...Мабуть,Вам як керівнику дійсно дуже важливий зворотній зв'язок з пацієнтами клініки,але поясню,чого його менше,ніж могло б бути...Більшість людей,яким щось не сподобалось,будуть говорити про це не Вам особисто,а своєму оточенню,чутки по Шепетівці розходяться дуже швидко і "сарафанне радіо" працює краще реклами...Ті,кому сподобалось,не завжди афішують свої вподобання,бо людина скоріш розкаже про те,що їй накипіло...Я не захищаю вас і не хочу критикувати,бо мала особистий досвід відвідування вашої клініки.Єдиний найправільніший зворотній зв'язок з пацієнтом-це наявність або відсутність повторного візиту,я вважаю...Його,членів його родини,знайомих тощо...Успіхів вам в роботі,розвитку і всього найкращого!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 лист. 2016 08:33 #109750 від ogv
Відповідь від ogv у темі Плодят больных в Феникс-Денте!
Дякую за Ваші слова. Повністю з ними згоден.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.128 секунд
0
репостів
0
репостів