Хамство в магазині "Лілея"

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 бер. 2014 18:32 #90368 від kredit
Відповідь від kredit у темі Хамство в магазині "Лілея"

viki пише: Ви випадково не власник магазину "Лілея". провили таке розслідування ! но ви помилились, зря оббрехали двох людей !!! :P


Я зростом не вийшов на власника магазину :whistle:
Собаки брешуть :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 бер. 2014 12:02 #90382 від Гуманоїд

kredit пише:

viki пише: Ви випадково не власник магазину "Лілея". провили таке розслідування ! но ви помилились, зря оббрехали двох людей !!! :P


Я зростом не вийшов на власника магазину :whistle:
Собаки брешуть :angry:

Собаки, порівняно з російським телебаченням і Путіним, це голос істини...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 бер. 2014 08:57 #90409 від
Відповідь від у темі Хамство в магазині "Лілея"
Відколи цей магазин відкрився мені він зразу сподобався,хто б там не був завжди гарно обслуговували і обслуговують)Там хароші ціни,навіть нижчі чим на базарі.Де ви зара найдете лівчик за 35 грн?це смішні гроші). Там завжди можна помірятися все що попросиш)Я скільки обмінювала проблем з цим не було,до людини нормально і вона у відповідь нормально). Скільки я там купувала все було в нормі,якщо десь брак зразу показуеш і вони забирать)Ці лівчики шо по 35 нічим не хужі ніж по 200-300 грн.,я відходила 3 роки і дуже довольна якістю,завжди там купую,купувала і буду купувати).
"Вікі" Неподобається їдьте в києв,харків,житомир там гарні магазини і все є і чорне і біле,розове і фіолетове ,там люди нічого не складають вони зразу біжать допокупця,навіть коли у них будуть красти вони всеодно будуть біля вас ждати поки ви виберете ) Ви незабувайте крім вас теж є люди,і їх теж треба обслуговуати)))
Вам "вікі" бажаю коли купуєте щось , візьміть з обою очки,і своїй мамі прикупіть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • viki
  • viki аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
01 квіт. 2014 15:44 #90613 від viki
Відповідь від viki у темі Хамство в магазині "Лілея"
дякую, але ваших порад де купувати я не потребую і побажань теж ! напевно ви ніколи не мали лівчика по 200-300 грн, якщо ви пишете таку нісенітницю. Ви ходите в лівчику за 35 грн. -3 роки., я вам співчуваю і вашому мужчині. Явно ви себе недолюблюєте !!! Нехвилюйтесь у мене є і дорогі лівчики, але його на кожен жаль носити і тому доводиться купувати і дешевші .
Я цей пост написала не для того щоб такі як ви щось тут доводили, хтось зі мною згідний хтось ні . це нормально. прочитали зробили свої висновки не зробили то ваше діло мені байдуже.
Ви мене не знаєте а вже дозволяєте собі мене ображати ховаючись за смайликами. Тому відповідаю вам у вашому стилі . А ви як щось пишете то попийте валеріанки заспокойтесь трохи, а тоді вже пишіть щоб про вас достойна думка складалась у людей !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 квіт. 2014 13:06 #90621 від IhorMykolaiovych
Оффтоп:
Хотів щось дописати в темі але зрозумів що я не компетентний у виборі спідньої білизни. ;-)

По темі:
А що в магазині немає куточка споживача ? Якщо щей такого немає то це біда.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 черв. 2015 22:24 #98738 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Хамство в магазині "Лілея"
Купували там подарунок на День народження,првда, ще взимку...Ніякого хамства не помітила...Може,вже інший продавець...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів