Хамство в магазині "Лілея"

  • viki
  • viki аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
12 бер. 2014 16:07 #90332 від viki
Доброго дня ! Хочу поділитися з вами нещодавною ситуацією яка у мене сталася при купівлі бюсту у мгазині "Лілея". я часто купувала там раніше, різні подарунки і домашній одяг собі, оскільки ціни привабливі і живу я близько. Раніше там працювала інша продавчиня і завжди можна було домовитись в разі якщо подарунок не підійде його поміняти на інший. Але зараз там працює ішна "особа", кваліфікаційний рівень якої , повірте мені, на рівні "кактуса". Десь близько 2 місяців назад вона "втюхала" моїй мамі лівчик менший чим їй потрібо, скористалась тим, що моя мама погано бачить і перевірити не змогла, ну нічого це ми стерпіли і віддали його знайомій, не стали сваритись і відносити назад, адже 35 гнр. не такі великі гроші) А напередодні 8 березня, я як всі купувала подарунки для своїх рідних. Розпочалось з того, що коли я зайшла і поздоровалась і відповіли жлобська "Здрастє" і ця "особа " продовувала коперсатися в якихось торбах, хоча з етичної точки зору так продавці себе поводити не повинні. Коли я запитала, це у вас всі лівчики які тут на стіні вісять чи ще є, мені відповіли "а що не видно", не видно, я ж не екстрасенс !!!! але я змовчала і вирішила наконун 8 березня собі настрій не псувати. Так як "особа" мені належного часу не приділила, бо прийшов інший клієнт і явно не за лівчиком за 35грн. , а зачимось посолідніше, зі мною говорили жорстко і відчепно, щоб я поскоріше "звалила звідти", і не заважала к"косити бабло". Я взяла лівчик який зразу запримітила собі сама, бо мені відразу сказали,що розміру 2А чорного у них нема, "дивина" звичайно, бо усі кольори у них є, а ось чорного самого поширеного у них нема. Скажу чесно особливо його не розгляда повірила "щирим очам особи". Так як людина якій я його подарувала приїхала тільки 10 березня, то саме цього дня ми помітили, що є заводський бракт, строчка не прошита біля "кісточки", дуже не прошита, пів косточки "тілімпається" , ми звернулися 10 березня до "особи" з мирнив врегулюванням конфлікту - але цього нам не вдалось, замість цього ми отримали негативу на весь день !!!!!! Прийшли з цим "нещасним лівчиком", і говорим так і так тут брак поміняйте нам ! Зі словами "Блін" (одне із слів яке підкреслює ерудит "особи"), вона сказала що ми його носили і навіть показали як ми шлєйки відстібали з ярликом, ми його ці 2 дня без шлєйок носили, по її словам. І аргумент щодо того що якщо носиш чорний лівчик на ньому видно сліди шолушіння шкіри, нам відповіли, що якщо митись 2 рази в вдень то цього не відбудиться, і додала, що вона лівчки 5 років уже носить і вони в неї як новинькі= не хотілось б мені їх бачити))) Взагалі вела себе поверхнево і грубо, на вимогу назвати себе, сказала "як треба", хай не переживає імя ми вже їй придумала самі, якраз їй достойне.
Ми взяли нашу покупку і підійшли до "куточка споживача" , щоб ознайомитись з інформацією про власника і зробити запис в книгу "скарг", але і тут нам нагрубили і сказали "НАТЕ А ТО ВИ ТУТ ДОВГО БУДЕТЕ ШУКАТИ!!!" - НЕТУПІШІ ВАС ГОЛУБОНЬКО ))- СКАЗАЛИ МИ !
Але книга скарг була не заповнена, відсутні основні дані титульного аркушу, тобто з юридичної точки зору - це не документ.!!! тому заповнювати його ми не стали ! І телефона власника в документах теж не знайшлось!
Тому ми залишили собі цей лівчик як память про хамське ставлення до людей в магазині "Лілея".
Власниці цього магазина хочеться сказати, поки ваші клієнти від вас не порозбігалися, навчіть вічливості ваш персонал, адже я думаю, що людина яка відкрила власну справу перш за все ви мисляча і інтелегантна жінка, яку "позорять" такі ось продавці. А вашій найманій працівниці хочу побажати міцного здоровя, адже з таким характером вам точно колись "надягнуть трусішки якісь на голову", і поводьте себе так щоб вам було не стидно своє імя називати клієнтам !!!
Ці користувачі подякували: Dj Os, Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2014 16:15 #90334 від Гуманоїд
А де той магазин?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • viki
  • viki аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
12 бер. 2014 16:27 #90335 від viki
Відповідь від viki у темі Хамство в магазині "Лілея"
МАГАЗИН ЛІЛЕЯ (БІЛЯ РОЗИ ВІТРІВ ПЕРШИЙ ДОМ)
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 бер. 2014 19:20 #90337 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хамство в магазині "Лілея"
Нажаль це поширена практика серед магазинів, дуже рідко де можна зустріти привітних продавців, тим більше консультантів. Дякую за відгук, моя дружина взяла його на примітку :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 бер. 2014 20:41 - 13 бер. 2014 20:42 #90341 від kredit
Відповідь від kredit у темі Хамство в магазині "Лілея"
ого 7-10 хв. потрібно щоб зарееструватися, написати пост, вийти, зарееструватися під іншим ніком - задати собі питання, а потім ще 10 хв. щоб на своє ж питання відповісти :cheer: :cheer: :cheer: :whistle:
Останнє редагування: 13 бер. 2014 20:42 ким kredit.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 бер. 2014 20:48 #90342 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хамство в магазині "Лілея"
Гуманоїд і вікі - це одна і та сама людина? З чого ти взяв?
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • viki
  • viki аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
13 бер. 2014 21:49 #90349 від viki
Відповідь від viki у темі Хамство в магазині "Лілея"
Да ви Шерлок Хомс !!! Логіка мені ваша не зрозуміла ? навіщо мені було таке робити ?
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • viki
  • viki аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
13 бер. 2014 21:52 #90350 від viki
Відповідь від viki у темі Хамство в магазині "Лілея"
Ви випадково не власник магазину "Лілея". провили таке розслідування ! но ви помилились, зря оббрехали двох людей !!! :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 бер. 2014 14:03 #90365 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Хамство в магазині "Лілея"
Погано ставляться до відвідувачів, бо їм власники мало платять. У цьому головна причина. Є соціальна нерівність - буде і хамство.

Мені подобається ставлення до клієнтів жіночки, яка торгує в "Акценті" навпроти "Вопака", а також постійне намагання догодити клієнтам власниці магазину "Версаль" на проспекті.

Все інше в Шепетівці - "сірість". Лідирують продавці "Вопака" з своєю скоромовкою про "пакет давати?" і "карточку маєте?". Якщо від карточки відмовляєтеся - тихцем пробивають у чеку її вартість - 6 коп.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 бер. 2014 14:28 #90366 від Гуманоїд

Dj Os пише: Гуманоїд і вікі - це одна і та сама людина? З чого ти взяв?

Я, в принципі, не проти...))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів