Стережіться - Вікнар`Off !!!

  • dimamed
  • dimamed аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 лист. 2011 19:43 - 29 лист. 2011 22:35 #73213 від dimamed
Будьте обережні!Не замовляйте вікна та двері у магазині Вікнар`Off, що знаходиться по вул. Карла Маркса (район ресторану "Ювілейний").В них відсутнє гарантійне та постгарантійне обслуговування, договір з клієнтом не укладається (довести нічого не можливо).Монтажні роботи проводять наймані робітники до яких жодних претензій пред'явити неможливо.Продавець поводить себе по хамськи, а власник магазину підтримує та заохочує таке обслуговування клієнтів (напевно ще й доплачує їй за те, щоб незадоволених прогоняти :bl:).Дуже багато людей, які з ними мали справу залишились незадоволені цією "шарашкіной канторай".Будь-які скарги на неполадки з товаром сприймають в штики і погрожують адвокатами.Я особисто намагаюсь отримати сервісне обслуговування вже більш ніж 6 місяців, але результат нульовий.Кому цікаво - дивіться запис з телефону

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2011 22:09 #73223 від Filini
Далеко не поодинокий випадок, не пригадаю деталей, але мої знайомі також дуже були незадоволені рівнем обслуговування цієї контори. Я ще після їх відгуків вирішив звернутись до іншого магазину для встановлення вікон, а тепер після переглянутого відео і поготів туди навіть не зайду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dimamed
  • dimamed аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 лист. 2011 22:38 #73231 від dimamed
дякуюсподіваюсь однодумців знайдеться багато.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2011 22:48 #73234 від Filini
Головне, що є відгук покупців, ніщо так не дисциплінує наших горе-підприємців як відсутність клієнтури. А з таким відгуком їхня клієнтська база навряд чи буде збільшуватись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dimamed
  • dimamed аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 лист. 2011 23:32 #73235 від dimamed

Filini;73234 пише: Головне, що є відгук покупців, ніщо так не дисциплінує наших горе-підприємців як відсутність клієнтури. А з таким відгуком їхня клієнтська база навряд чи буде збільшуватись.

так, дійсно.а власник магазину і продавець упевнені, що це дрібниці:bd:складається враження, ніби вони більше в місті не проживатимуть і не продаватимуть нічого ні для кого )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2011 23:50 - 30 лист. 2011 19:28 #73236 від Leyla
Справді, неприємно з такими "продавцями" мати справу. Якраз зайшов почитати, може відгуки є про магазини наші, хотів замовити вікна. Думав може у вікнар`off, але добре, що вчасно натрапив на даний відгук. А власник дійсно викликав підозру, язик підвішений, ніби так все розказує..., але коли запитав про договір, то... - відразу заминочка получилася... А продавщиня дійсно не привітна. Спочатку подумав, що це просто якась подруга чи дівчина власника сидить, виявляється - це "обличчя магазину" )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 01:28 #73238 від admin
Мушу втрутитись в ситуацію і попросити користувача яка сидить під ніками dimamed і Leyla, обрати собі один і не вводити всіх інших в оману.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лист. 2011 08:11 #73243 від PAMIDORVIP
дівчина що там сидить..це і є дівчина власника)....я його знаю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лист. 2011 08:43 - 30 лист. 2011 08:50 #73244 від Morkovka
жаль, що зараз у суді не приймають записи відео і аудіо. А панянка навіть якшо в неї "хлопець" директор...забагато на себе бере! Це що такий собі маркетинг по-шепетівськи? Прийде одна людина, друга, третя, а завтра я вже думаю вона добре подумає як треба і що казати, а то ж спати погано буде :) До того ж вона тільки посередник!

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 08:45 #73245 від Dentist

Admin;73238 пише: Мушу втрутитись в ситуацію і попросити користувача яка сидить під ніками dimamed і Leyla, обрати собі один і не вводити всіх інших в оману.

дехто знає з ким в мене також одне ІР, це ж не означає що це одна людина?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.206 секунд
0
репостів
0
репостів