Стережіться - Вікнар`Off !!!

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2011 09:26 #73661 від Dentist
віконна мафія з'явилась і у нас)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 груд. 2011 11:45 #73664 від Boogor
Мафія мафією. А при такій кількості конкурентів любий з продавців (чи виробнків) має з клієнта пилинки здувати і вибачте зад вилиазти до зеркального биску.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2011 13:04 #73671 від Lego
Это при условии что сам конкурент лично не пришел)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 груд. 2011 15:01 #73689 від Dj Os

LuK;73660 пише: чого пристали до людини))) чула що вони ті вікна вони самі не виробляють,а десь замовляють. в місті є ще одна компанія,яка замовляє такі ж вікна. мабуть хтось вирішив нагадити конкуренту)

Та тут по ходу нарікання були не на вікна а на обслуговування, хлопці шось неправильно встановили, а магазин відмовляється виправляти їхх помилки. Ну я так зрозумів ситуацію

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2011 21:29 - 10 груд. 2011 19:19 #73767 від Roman_
Цікаво яким дивом якась фірма в межах маленького міста і при жорсткій конкуренції успішно працює і розвивається на протязі довгого часу і при цьому, як дехто стверджує, використовує хамські і шахрайські методи? Це що, всі кругом «тупі»? А може це лише де кому «кость в горлі»?А дєвочці респект. В мене нерви здали б ще на другій хвилині.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 груд. 2011 01:11 #73773 від Dj Os
Блін ну хватить строїти хорошу міну при поганцій грі, чувак ти шо думаєш шо від того шо ти будеш трактувати відео так як хочеться тобі то і інші побачать там героїчно терплячу продавчиню? Навіть якшо хтось з конкурентів хоче вам підісрати життя цим відео, шо трохи на те і можливо схоже, не відміняє нечемного поводження з клієнтом.

при жорсткій конкуренції успішно працює і розвивається на протязі довгого часу

Довгого часу це з цього літа якшо мені не зраджує память, навіть і пів року не прошло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2011 19:17 #73814 від Roman_
Скажу прямо я хоч вікнами не торгую але з Вікнарьов співпрацюю давно і успішно. Те що в них замовляли вікна і двері мої знайомі і знайомі знайомих і не одноразова до замовляли це теж правда. А по цьому конкретному випадку я спеціально з’ясовував. Ситуація там булла копієчна, регуліровка дверного замка. Але скоріш всього мета була зовсім в іншому. Чи то в силу свого природного жабодавства або за чиїмось тонким сценарієм намагались наробити як можна більше кіпішу і старанно це все засняти. На форумі обхаяти можна любого ще й на рівні: «я теж не одноразово чув» і «де ч’я подруга». А от щось створити і побудувати може далеко не кожен. Так що бувають одноразові PR акції, а буває багаторічна плідна співпраця. Як казали древні араби: «Собака гавкає а караван іде». Спеціальнодля того кому не зраджує пам’ять. Вони працюють вже года три чотири. Просто раніше орендували офіс.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 19:30 #73816 від Demchuk
Роман, ви мене перконали, пробачте нас окаяних))

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 21:02 #73819 від Filini

Ситуація там булла копієчна, регуліровка дверного замка. Але скоріш всього мета була зовсім в іншому. Чи то в силу свого природного жабодавства або за чиїмось тонким сценарієм намагались наробити як можна більше кіпішу і старанно це все засняти.

Тобто виходить задача магазину впарити товар, а встановлення то вже діло друге. Якщо магазин вважає це дрібницями, то грош ціна такому магазину.

На форумі обхаяти можна любого ще й на рівні: «я теж не одноразово чув» і «де ч’я подруга».

Я на свої власні очі бачив вікна які придбали у вас, якість чи то вікон чи то встановлення були не на кращому рівні. Не потрібно відділяти відгуки на цьому форумі від реальних, якраз на форумі дуже просто прослідкувати чи хтось бреше чи ні.Коротше як ви сказали конкуренція в місті у цій сфері чимала, тому не переймайтеся, навряд чи після таких от пояснень здраво мисляча людина вирішить придбати вікна чи двері у вас. Ліпше обрати магазин де немає негативних відгуків і які ідйсно цінують своїх клієнтів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2011 21:42 #73844 від Roman_
Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити. Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів