ДЕПУТАТИ чи ДЕПУТАНИ (хто вони, діючи та бувши, хто та чим відзначився...)

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2012 19:29 - 31 бер. 2012 21:02 #76369 від Alois

printf пише: Депутатов прошлого созыва большинство которых составляли друзья " Свободы " ( БЮТ , Народная партия ) тут на форуме обвиняли в разворовывании земель и разрушении инфраструктуры города . Сейчас обвинения в адрес депутатов звучат другие так что судите сами .


Коли це БЮТ мав більшість у міській раді? А так звана Народна партія - це ж литвинівці. Коли продажна cyкa Литвин був другом не те, що "Свободи", а навіть і БЮТу. Ти взагалі адекватний, чоловіче?...

Не бійся!
Останнє редагування: 31 бер. 2012 21:02 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • printf
  • printf аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 бер. 2012 20:00 - 31 бер. 2012 20:06 #76370 від printf
Alois , имелось ввиду что весь воровской сброд твоих друзей , которые были прошлый раз депутатами , постоянно и небезосновательно обвиняли в воровстве , здесь на форуме . Сейчас таких обвинений нет , это прогресс . А ты как всегда пытаешся буквы " Г " в другую сторону заворачивать . Кстати именно депутатов от БЮТ в основном обвиняли в разворовывании земель .

if( sizeof( (*) (*) ) >=2){ ShowMessage("BUST!!!");}
Останнє редагування: 31 бер. 2012 20:06 ким printf.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2012 21:06 #76371 від Alois

printf пише: Alois , имелось ввиду что весь воровской сброд твоих друзей , которые были прошлый раз депутатами , постоянно и небезосновательно обвиняли в воровстве , здесь на форуме . Сейчас таких обвинений нет , это прогресс . А ты как всегда пытаешся буквы " Г " в другую сторону заворачивать . Кстати именно депутатов от БЮТ в основном обвиняли в разворовывании земель .


З чого ти взяв, що у мене є друзі серед депутатів? Я товаришую з порядними людьми. БЮТ більшості ніколи не мав, Свободи взагалі в попередній раді не було, а ти сидиш і nuздuш...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • printf
  • printf аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 бер. 2012 21:46 #76372 від printf
Alois , у меня сложилось мнение ты признаеш то что сейчас депутаты лучше чем те что были раньше ? Во всяком случаи не отрицаеш этого . Раз уж представитель Свободы отмечает прогресс , значит мы научились делать более правильный выбор .

if( sizeof( (*) (*) ) >=2){ ShowMessage("BUST!!!");}

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2012 22:12 - 31 бер. 2012 22:14 #76373 від Alois

printf пише: Alois , у меня сложилось мнение ты признаеш то что сейчас депутаты лучше чем те что были раньше ? Во всяком случаи не отрицаеш этого . Раз уж представитель Свободы отмечает прогресс , значит мы научились делать более правильный выбор .


Чому ти за мене вирішуєш мою партійну належність? Я безпартійний, бо в Україні нема націонал-соціалістичної партії. Ферштейн?... А депутати такі, як ви - їхні виборці. Бачили очі, що купували, то нехай тепер повилазять. А я заних не голосував, бо не прописаний у Шепетівці.

Не бійся!
Останнє редагування: 31 бер. 2012 22:14 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • printf
  • printf аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 бер. 2012 22:55 #76374 від printf
А козачек то засланым оказался .

if( sizeof( (*) (*) ) >=2){ ShowMessage("BUST!!!");}

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2012 23:17 #76375 від Alois

printf пише: А козачек то засланым оказался .


"Засланный казачёк" - це чисто кацапський вираз, тому ще не відомо, хто з нас засланий. Я в Судилкові прописаний.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2012 23:19 - 31 бер. 2012 23:20 #76376 від Alois
Порівняй наші рейтинги (репутації) і тобі стане зрозуміло, кого на цьому сайті сприймають, а хто засланець (ніже нуля)...

Не бійся!
Останнє редагування: 31 бер. 2012 23:20 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • printf
  • printf аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 квіт. 2012 00:40 - 01 квіт. 2012 01:12 #76377 від printf

Alois пише: Порівняй наші рейтинги (репутації) і тобі стане зрозуміло, кого на цьому сайті сприймають, а хто засланець (ніже нуля)...

Шепетовка очень бедный город (ніже нуля) . Потому "сприймають " национал-социализм как возможность отомстить всем и вся . Я на форумчан не в обиде , мне их просто искренне жаль . Пока форумчане неосознали того что именно эти идеи привели к такому плачевному результату . Я уже писал раньше о том что Путин мстит Украине именно из-за таких как ты , к сожалению у него это получается . Ты не рейтингом хвастай , ты скажи чего хорошего принесли твои идеи для Шепетовки ? Пока идеи что исповедует кучка западленцов выбросили Украину на обочину развития . На самом деле ты помогаеш евреям исполнять их хитроумные планы , неосознано а скорей всего как юрист по национальности вполне продумано .

if( sizeof( (*) (*) ) >=2){ ShowMessage("BUST!!!");}
Останнє редагування: 01 квіт. 2012 01:12 ким printf.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 квіт. 2012 01:37 #76378 від T-S
Шо то є за національність така, "Юрист"?... Нє слишал, нє слишал...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів