Стережіться - Вікнар`Off !!!

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 21:54 #73850 від Demchuk
Вже всі давно зрозуміли, що ви працюєте з цими Вікнарями і зараз займаєтесь самопіаром:bi:. Заспокойтесь:bf:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 22:02 #73851 від jaruto
Demchuk,прямо як адмірал "якоговсізнають" :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 22:03 #73852 від Demchuk
Чувак шпійон, вікнарський Штірліц

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 22:04 #73853 від jaruto
Дантіста на вас нема:ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 01:41 #73854 від Filini

Roman_;73844 пише: Супер!!! Класика жанру. Спочатку «не одноразово чув», а потім «на власні очі бачив, чи то вікна, чи то встановлені». Що таке сила маніпуляції... Про впарюваня «а там будь що буде» навіть не йшлося, а лише про те що в адекваті любу ситуацію можна вирішити. Fillini- браво, я ваш фанат. Достатньо шепнути що в Василя дочка повія, і вже нікого не цікавить що в нього лише одні сини. «Палашка FM» в рубриці «Брехня на селі».Думаю що нічого нового я вже сказати не зможу.

Романе, я вам лише пояснив, що мої слова не голослівні і я на влісні очі бачив результати роботи Вікнар`Off. Я ставив собі вікна в домівку і попросив поради своїх знайомих, які мені показали мені встановлення вікон від вашого магазину. Мої слова не суперечать один одному. Ситуації потрібно вирішувати не по "понятіям", а по совісті. Клієнт взагалі не має опинятись в таких ситуаціях як автор цієї теми, він не має щось "вирішувати", він має отримати якісний продукт. Всі люди це розуміють, лише ви замість вирішування ситуації з боку власника магазину намагаєтесь відбілити свою репутацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 груд. 2011 15:31 #73932 від vasyok
Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх. P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Bemba
  • Bemba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2011 16:03 #73934 від Bemba

vasyok;73932 пише: Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх. P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.

Васильку, а мона нескромне запитання: Ти яку церкву відвідуєш?...

,,Najväčší darček, ktorý môžeš niekomu dať je tvoj čas... pretože keď niekomu daruješ čas, daruješ mu kúsok života ktorý už nevrátiš "

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • joy
  • joy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 груд. 2011 21:21 #74026 від joy
Топік - типовий чорний піар. Напевно вони ціни збивають просто комусь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • tomy
  • tomy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 груд. 2011 22:01 #74032 від tomy

vasyok;73932 пише: Раз мова зайшла за вікна то скажу: мені ставивили вікна хлопці з магазину "Зелений" "Візаж" , питань ніяких поставили супер, добре запінили і відрегулювали. тому рекомендую їх. P.S Ніякого відношення до тієї фірми не маю, користувався їх послугами два рази, і обидва рази залишився задоволений.

у моих родственников был интересный случай связанный именно с "Зелёным",вобщем заказали мои родственники в зелёном окна(точно не помню,но где-то 3-4 окна),парни из "Зелёного приехали замеряли,через неделю-две привезли окна,вставляли их ещё через неделю,и вот самое интересное - когда начали ставить окна то оказалось что все окна на 10 см. уже чем должны были быть,в итоге никто не стал разбираться кто виноват,окна сразу же забрали и через неделю привезли новые,нужного размера и конфигурации.Понятное дело что ошибаться может каждый,но исправить свою ошибку,зачастую с ущербом для себя,не хочет почти никто.P.S. для меня не понятна логика нашего народа,как можно экономя 3 рубля бежать в "шарашкину контору",а потом писать отзывы что я попался на крючок?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2012 14:57 #76776 від Vlad80
Відповідь від Vlad80 у темі Re: Стережіться - Вікнар`Off !!!
Доброго всім дня сім !
Хочу батькам в будинку замінити вікна, на викидні планую приїхати в Шепетівку.
Підкажіть будь ласка де в Шепетівці замовити якісні вікна, цікавить в першу чергу вікна із профілів преміям класу VEKA, Salamander, Rehau, також цікавить склопакет двох камерний з і-склом ставив в себе дома такі 4-15-4-15-4і або схожий.
Вікна економ класу ВДС Тепла та інших невідомих виробників не цікавлять!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.265 секунд
0
репостів
0
репостів