Стережіться - Вікнар`Off !!!

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 12:45 #73256 від T-S
А може чорний PR...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 12:49 #73257 від LuK
а відео - монтаж? )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 15:25 #73265 від T-S
Я я відео не побачив... :bm:Взагалі всяке може бути. ______________________________________________

Головне, що є відгук покупців, ніщо так не дисциплінує наших горе-підприємців як відсутність клієнтури. А з таким відгуком їхня клієнтська база навряд чи буде збільшуватись.


Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
_______________________________________________

Dentist;73245 пише: дехто знає з ким в мене також одне ІР, це ж не означає що це одна людина?

Не з Адміном часом? :bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dimamed
  • dimamed аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
01 груд. 2011 17:07 - 01 груд. 2011 17:11 #73311 від dimamed
Шкода, що не почав знімати зпочатку - були ще цікавіші моменти.

T-S;73256 пише: А може чорний PR...

Я навпаки хочу застерегти людей від таких горе-підприємців, яких, до речі в нашому надзвичайно маленькому місті надзвичайно багато.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 груд. 2011 21:33 #73352 від ameli
А все тому що на них немає управи.....В нашому місті все роблять зв*язки!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 груд. 2011 21:50 #73354 від Dj Os
Все тому, шо люди ковтають. А варто навіть тут відписатись і ситуація в корні змінюється. Підтвердженням тому є мої відгуки про вікотек та центр зайнятості. Після того як на цьому форумі я лишав записи про їх роботу, вищезгадані заклади відразу ж виправлялися. Головне писати правду без наклепів. Думаю і ці вікна без уваги не залишаться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2011 22:11 #73655 від Roman_
Замовляв вікна в Вікнарьові ще півтора роки тому. Спочатку одне, а потім на всю хату. Якість пристойна, ціни не накручені. Порадив ще двом своїм знайомим, і також люди залишилися задоволені. Підозріло і дивно бачити що з декількох десятків віконних фірм, які з’являються і безслідно зникають звинувачується одна яка є офіційним дилером має постійний офіс,склади та транспорт і працює наскільки мені відомо не перший рік. А що до хамського відношення, переглянувши уважно декілька разів відео я дивуюся витримки і стійкості продавця , яку тикаючи в обличчя камерою явно провокували. Не зрозумів суті претензії але цікаво на яку реакцію розраховували знімаючи на камеру протягом 5 хвилин одне і теж питання при цьому ображаючи і погрожуючи. Думаю що продавець не оправдала розрахунків «режисерів» які до речі себе не назвали . А чого варті коментарі ніби сторонніх людей під різними ніками, але з одного компа! І що значить «дуже багато незадоволених шарашкіною конторою». На мою думку тут все не так просто і неоднозначно як хочуть показати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2011 23:12 #73656 від Filini
Шановний Романе, ви гадаєте зареєструвавшись сьогодні і написавши один допис ви відбілите репутацію цього магазину? Ваш допис лише вказує на причетність до цього магазину, ваша спроба видати хамське відношення продавця на відео за терплячість дуже слабка. Те що автор написав відгук від 2 користувачів його не красить, але репутація магазину була не дуже доброю і до цього, тим паче, що інші відгуки були явно не з акаунтів-однодневок.Радив би вам покращувати якість обслуговування, а не відбрехуватись на форумі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2011 00:04 #73658 від Demchuk
Роман, ви такий без палівний

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2011 07:05 #73660 від LuK
чого пристали до людини))) чула що вони ті вікна вони самі не виробляють,а десь замовляють. в місті є ще одна компанія,яка замовляє такі ж вікна. мабуть хтось вирішив нагадити конкуренту)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.200 секунд
0
репостів
0
репостів