Заправки города Шепетовка

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2011 17:12 #69530 від Vent
В последние разы заправок на заправке которая перед асторией 95-евро бензин - замечаем что машины ведут себя хуже, автомат подергивается на разгоне, механика просто тупеют. Вопрос кто что скажет о той заправке? ранее у них был хороший 95-евро бензин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2011 17:32 #69531 від LuK
на скільки я чула,95 бензину в україні нема.а те шо продають - бадяжна фігня,яку називають 95 бензином.вечером розпитаю більше та відпишусь.але раджу ним більше не заправлятись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2011 18:28 #69532 від Vent

LuK;69531 пише: на скільки я чула,95 бензину в україні нема.а те шо продають - бадяжна фігня,яку називають 95 бензином.вечером розпитаю більше та відпишусь.але раджу ним більше не заправлятись.

уточню там два 95-ых бензина один просто "95" а другой "95 ЕВРО" вот все и понимают что первый то бадяга а второй нормуль. Я только вторым и заправлялся всегда, а щас он какойто что может хуже чем обычный. Незнаю поэтому спрашую. Кто владеет инфой скажите.А мне по личному опыту нравится "95 ЭКТО" на Лукойле но туда ехать 10 км мне и он значительно дороже даже с моей карточкой скидки 0,15 грн на кажном литре.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2011 19:09 #69533 від LuK
95 бензину в україну не завозиться взагалі!!! Завозиться 92,і вже тут його бадяжать присадками,щоб підвищити октанове число.Якщо присадки рідкі - то нормально,а якщо у вигляді порошку - то погано. Насліки - сам бачиш... Заправляйтесь 92!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2011 20:55 #69534 від Lego

LuK;69533 пише: 95 бензину в україну не завозиться взагалі!!! Завозиться 92,і вже тут його бадяжать присадками,щоб підвищити октанове число.Якщо присадки рідкі - то нормально,а якщо у вигляді порошку - то погано. Насліки - сам бачиш... Заправляйтесь 92!

Аналогичное говорят и про местный 95-й бензин на заправках у нас.Исключение составляют лишь фирменные заправки Лукойл, ТНК, Роснефть... и то, не всегда.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 серп. 2011 21:56 - 14 серп. 2011 22:03 #69535 від praporschik
заправляюсь 92 на заправці біля автовокзалу.здається укрнафта.ще біля заводу лепсе.це заправки однієї фірми,там працюе оператором чоловік сестри.за його словами возять білоруський бензин.машина форд транзит їздить нормально.для перевірки якось був заправився на БРСМ то мусив 92 гавняний розводити 95.більше там заправлятись не буду.на лукойлі бензик добрий,машина-ракета.різниця по цінах:на 100 грн-менше 1 літра.якщо берегти машину то тільки лукойл.якщо спробуєш 92 то треба буде трохи машину пошаманити.змінити кут запалення бо можливе таке явище як детонація(коли глушиш двигун то буде кидати ніби ще намагається працювати).слухати ппальчики і клапана-в натяжку або на різкому розгоні будуть цокотіти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2011 23:04 #69538 від Alois

Vent;69532 пише: уточню там два 95-ых бензина один просто "95" а другой "95 ЕВРО" вот все и понимают что первый то бадяга а второй нормуль. Я только вторым и заправлялся всегда, а щас он какойто что может хуже чем обычный. Незнаю поэтому спрашую. Кто владеет инфой скажите.А мне по личному опыту нравится "95 ЭКТО" на Лукойле но туда ехать 10 км мне и он значительно дороже даже с моей карточкой скидки 0,15 грн на кажном литре.

Лукойлівська заправка під Кам'янкою - за 6 км від Шепетівки. Але кращого 95-го бензину, ніж на заправках Воґ, я не зустрічав (він у них румунський). У нас їх чомусь нема. Коли їду в далеку дорогу, права нога звикає до положення педалі газу для крейсерської швидкості, а за 75 км від Шепетівки заправка Воґ. Заправляю і машина ніби набуває крил - нога в тому ж положенні, а швидкість на 20 км/год вища. Я не перебільшую.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 серп. 2011 07:18 #69539 від Vent

Alois;69538 пише: Лукойлівська заправка під Кам'янкою - за 6 км від Шепетівки. Але кращого 95-го бензину, ніж на заправках Воґ, я не зустрічав (він у них румунський). У нас їх чомусь нема. Коли їду в далеку дорогу, права нога звикає до положення педалі газу для крейсерської швидкості, а за 75 км від Шепетівки заправка Воґ. Заправляю і машина ніби набуває крил - нога в тому ж положенні, а швидкість на 20 км/год вища. Я не перебільшую.

Алоис друже привези мені каністерку того чудо бензину, Я ж далі міста не ізжу. Хочу дуже його спробувати вже пару раз таке чув.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 серп. 2011 08:00 #69540 від Alois

Vent;69539 пише: Алоис друже привези мені каністерку того чудо бензину, Я ж далі міста не ізжу. Хочу дуже його спробувати вже пару раз таке чув.

Ти мені бичків не привіз і я на тебе затаїв ґлубокую обіду, тому не привезу.:ag: Хоча, в принципі реально. Сдєлаєм...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • colos07
  • colos07 аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
15 серп. 2011 12:18 #69546 від colos07
А взагалі ніхто не чув чи планує WOG чи ОККО чи Shell побужувати у місті чи на окружній свої комлекси? Мені бензин на цих заправках дуже подобається і якість нормальна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.237 секунд
0
репостів
0
репостів