Пам'ятник "Вірі, Надії і Любові"

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 квіт. 2011 12:18 #64394 від LuK
Вчора начальство поставило перед фактом.Всім здати гроші для спорудження пам"ятнику "Вірі, Надії і Любові" у Хмельницьку на майдані Незалежності. Гроші збирають у приказному порядку у всіх державних організаціях! В кого ще вимагали? п.с.от все у нас добре,лишилось тільки встановити пам"ятник і заживем краще всіх....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 13:11 #64396 від Alois
Автором ідеї є Вася Удушьє (задуха, задишка, ядуха). Пам'ятник символізує ярмо (коло навколо сонця), а три жінки в нічних сорочках ніби-то мали б символізувати віру, надію і любов, але дуже схожі на панночку з гоголівського "Вія" і літають, отже відьми. Пам'ятник навіть не християнський, бо Віра, Надія, Любов без їхньої матері Софії (мудрості) нікуди не годяться. Не вистачає тільки зажмуреного Ядухи з надписом на чолі: "Підніміть мені вії..."

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 15:07 #64400 від Lego
С вашей фантазией, батенька, фантастические романы писать нужно)Кто на что похож и что символизирует, думаю, каждый решает сам...Вопрос в другом - нужен ли этот памятник и на чьи деньги он должен сооружаться?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 квіт. 2011 16:02 - 12 квіт. 2011 16:09 #64405 від
Відповідь від у темі Re: Пам'ятник "Вірі, Надії і Любові"
Так на какие деньги уже определились - на благотворительные средства, добровольно отданные украинским народом, уверенным в необходимости именно этого памятника. У моей жены на работе тоже собирали. Она посмотрела по списочку и сдала наравне с теми, кто дал меньше всех))) Так тут же услышала категорическое "нет, вы сдайте 25 гривен, как преподаватель, а по 15 сдают техработники". И никого не интересует, что она учитель музыки с 8 часами в неделю и получает меньше любой технички... Хорошо хоть внеклассной набрала)))) И вопрос: почему необходим памятник именно Вере, Надежде, Любви? Что это вообще такое (хотя это я знаю, я действительно не могу понять почему именно им)? Нельзя ли запечатлеть что-то, более ассоциирующееся с Украиной или тем же Хмельницким?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 16:03 #64406 від Alois

Lego;64400 пише: С вашей фантазией, батенька, фантастические романы писать нужно)Кто на что похож и что символизирует, думаю, каждый решает сам...Вопрос в другом - нужен ли этот памятник и на чьи деньги он должен сооружаться?

Загальна вартість композиції - близько 4,5 млн. грн. Із обласного бюджету виділено 1,5 млн. грн., з міського - планується виділити 1 млн. грн. Отже, дефіцит коштів - 2 млн. грн. Чисельність населення області становить 1330794 чол. (без дітей і підлітків - 1081061 людина). Якщо потрібну суму поділити на кількість населення, отримаємо по 1,50 грн. на рыло, а без дітей і підлітків - по 1,85 грн. на рыло. А по скільки у Вас на роботі збирають, Люка?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 квіт. 2011 16:04 #64407 від
Відповідь від у темі Re: Пам'ятник "Вірі, Надії і Любові"
Так, прячь свои расчёты и не пали собирающую мзду администрацию))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 16:17 #64408 від Alois
Віра, надія і любов - це рабські якості. Сьогодні Зневіра, Безнадійність і Ненависть є більш актуальними. А відсутність Софії (мудрості) - це натяк на Тупість нинішньої влади?
Додано о 16:09
Попереднє повідомлення було написане в 16:07

monax;64407 пише: Так, прячь свои расчёты и не пали собирающую мзду администрацию))))

Я більше 1 гривні 85 копійок не здам, хіба що Ядуха в електричці "Бєспрізорную сіротку" заспіває...
Додано о 16:17
Попереднє повідомлення було написане в 16:09
Ізвінітє, чьто я к вам обрасчаюсь. Я сам нє мєстный (з Ярмолінец), хата сґорєла, отца посаділі, маму лішілі родітєльскіх прав, на памятнік нє хватат...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 16:36 #64412 від IIIkinep

Alois;64408 пише: Віра, надія і любов - це рабські якості.

:be::be::be: ну і маргарин в тебе в мозгах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 16:41 #64413 від Lego
На самом деле первый раз слышу, чтобы на памятник всем районом скидывались...Какое дело людям с той же Шепетовки, Славуты или Изяслава к памятнику в Хмельницком?Если в Киеве какую-нибудь стеллу захотят возвести, то всей Украиной скидыватья будут?И вообще не слабый памятник за 4,5 миллиона должен выйти!Наверное расчеты велись по логике "любой каприз за ваши деньги"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2011 16:44 #64415 від Alois

IIIkinep;64412 пише: :be::be::be: ну і маргарин в тебе в мозгах.

Хоть чьто-то...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.201 секунд
0
репостів
0
репостів