Пам'ятник "Вірі, Надії і Любові"

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2011 22:09 #64855 від LuK

LuK;64459 пише: в нас вирішили по мінімуму,щоб "не позоритись" - всім по списку здати по 5 грн.

сьогодні ці 5 грн нам вилізли боком:bm:До нас "снизошло" вищестояще начальство і зробило коллективу промивку моску:bm:Як ми могли так опозорити себе і їх же (начальство):bj::bj::bj: здавши жалкі гроши.....всього навсього 5 грн.:bh:поставивши себе у один ряд з тех.персоналом.айайай:bq::bq::bq: -Всім до завтра виправити ситуацію,не позоритись і здати як належно.Сумму не озвучую.но ви повинні самі знати! п.с.рука так і чесалась засняти цей рекет на відео і виложити на певні сайти.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2011 22:51 #64861 від Dj Os
то треба було почухать ту руку і заснять.....думаю їх після такого відео по головкі б не погладили і вони до вас більше не лізли

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 квіт. 2011 01:03 #64865 від Alois
Прошу дєлать взносы...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2011 08:06 #64868 від LuK

Alois;64865 пише: Прошу дєлать взносы...

кажи чесно-скільки здав ти і по скільки твої коллеги?
Додано о 08:06
Попереднє повідомлення було написане в 08:01

Dj Os;64861 пише: то треба було почухать ту руку і заснять.....думаю їх після такого відео по головкі б не погладили і вони до вас більше не лізли

"свідків" багато поруч було, "здали" б відразу,бо дуже люблять нижче спини начальству лизати але терпіння людей не безграничне ....мабуть куплю брелка-відеокамеру і буду "репортажі" щонеділі знімати))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 квіт. 2011 09:08 #64870 від Alois
Доброго ранку, Люка. У нас ще не збирали. Коли збиратимуть, обов'язково "озвучу", але особисто більше 1 грн. 85 коп. не дам. Хіба ти сумніваєшся?..

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 квіт. 2011 09:28 #64873 від ZzZ
я взагалі не дам ...ні копійки ... тому що я їм не вірю ...ані грамінки

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 квіт. 2011 10:56 #64877 від Symbioz
Да..., халява у вас бюджетників, ми по 10 раз більшій сумі здавали на побудову церкви у сусідній області... Цікаво потім було скількі церкві перепало...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 квіт. 2011 10:18 - 20 квіт. 2011 13:59 #64921 від LuK
www.proskurov.info/news/culture/7493-l-r- цікаво було почитати коментарі до даної статті.хотіла написати як у нас з бюджетників гроші вибивають на це чудо архітектури,але влом реєструватись...один з користувачів вдало підмітив,що нагадує цей пам"ятник))))) і в прямому і в переносному смислі)))
Додано о 10:18
Попереднє повідомлення було написане в 10:00
ще йде мова про реконструкцію 2-х фонтанів, а це ще + 5 млн.весело)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 квіт. 2011 11:10 #64980 від Lego
"Я хочу подарувати обласному центру свою скульптуру "Віра. Надія. Любов", - наголошує Микола Мазур...Я просто фигею тут... с таким же успехом любой может "подарувати" хоть эльфелеву башню... за чужой то счет!! Нет слов... просто нет... Прямо благодетель охрененный!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 квіт. 2011 15:43 #64987 від Alois

Lego;64980 пише: "Я хочу подарувати обласному центру свою скульптуру "Віра. Надія. Любов", - наголошує Микола Мазур...Я просто фигею тут... с таким же успехом любой может "подарувати" хоть эльфелеву башню... за чужой то счет!! Нет слов... просто нет... Прямо благодетель охрененный!

Эйфелеву...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів