Бутіки "по-шепетівськи"

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лист. 2011 20:44 #73284 від Zelya

ARTIST;63249 пише: теж завжди брав взуття у Топазі. Вибір великий і завжди знахожу там те, що хотів. Але вот цієї зими не повезло. Взяв восени сапожки в них і вже більше місяця назад викинув - підошва лопнула, хоча вони й не дешеві. Але то скоріш виключення з правил =)

та сама фігня, підошва лопнула надвоє, гроші на вітер

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2011 22:23 #73290 від Dj Os
Скільки раз заходив в топаз нічого путнього там нема, одні гамнодави якісь))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 22:49 - 30 лист. 2011 22:52 #73293 від Morkovka
В Імперії дуже гарне жіноче взуття...прям скупила би всю ту красу, але ж ціни...:dg: За ті ціни в італійських бутіках по знижкам можна дві модні і якісні пари придбати:ag:P.S.Я вже так іноді думаю...що я буду робити, коли навчання закінчу...не буду ж їхати за парою взуття в Рівне! Хоча хто зна...пару годин тряски в електричці за 20 грн. туди-назад не такі вже великі гроші...мінус в тому, щотреба знати точно де купувати і розпоряджатися вдало часом, або ж їхати на машині))

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2011 07:45 #73296 від LuK
я так постійно роблю.катаюсь не лише за взуттям ,а і за одягом,

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2011 07:50 #73297 від KrOt
самий нормальний бутік- це у касіра

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2012 00:18 #81638 від Morkovka
Повертаюся до теми знову зі своєю історією... Вирішила купити на зиму собі рукавички і так вийшло, що треба було терміново посеред тижня, а базар у нас тільки в суботу. Знала, що більш-менш великий вибір у Дружбі та й одразу туди поїхала. Чесно кажучи одразу зраділа тому, що на першому поверсі стоїть ціла вітрина з рукавичками шкіряними. Продавчиня люб'язно показала товар, запитала на яку суму я розраховую. В принципі на той момент мене ціна мало цікавила, але я ще так подумала, що за гривень 300 я зможу придбати якісні рукавички. Тільки біда в тому, що усі вони з тонкої шкіри, а деякі коштують більше 300. Як варіант запропонувала придбати замшеві..вони наче тепліші і виглядають на руці краще. На той момент це дійсно був найкращий варіант, бо як виявилося на мою руку там знайшлося аж 4 пари рукавичок зі всієї вітрини та й коштували замшеві 150 грн. Оглянула шви - наче крепкі, зверху вшиті маленькі шматочки шкіри як знак того, що це дійсно натуральна замша, по запаху чути було що шкіра. Я зраділа, віддала 150 грн....до речі чек як завжди не видають, як і на базарі. Продавчиня запитала чи покласти в кульок, я дала добро. В гарному настрої вийшла з магазину і поїхала додому. На другий день потрібно було у справи в місто і одягнула рукавички нові, а коли прийшла додому, то була м"яко кажучи в шоці. Спочатку звернула увагу, що мій весь манікюр почорнів і руки теж...і тут я здогадалася - то мої нові рукавиці! На наступний день так склалося, що треба було їхати в Київ і мусила взяти з собою ці горе-рукавиці, але півдня я їх вже просто не одягала, бо від снігу мокрого, який падав вони так вилинювали, що рукава на куртці теж пофарбувалися. Те, що я була лиха, то нічого не сказати. :( Вирішила, що як тільки приїду додому - принесу назад в магазин і хай повертають мені гроші. Та який у мене був шок, коли я сьогодні вийняла їх з сумочки, а на внутрішній стороні правої рукавички була маленька протерта дірка!! Люди добрі, оце нас так з вами дурять! Та "шкіра" і шкірою не назвеш. Я навіть і 2-х днів у них не походила, а результат - як картоплю копала у рукавицях. Тепер я навіть не можу їх повернути, а грошики тю-тю. Звичайно я не піду в Дружбу, бо в мене немає ні чека, ні цілих рукавиць....А пишу для людей, щоб добре дивилися і одразу перевіряли товар. Ціна - це ще не значить, що вони якісні, навіть якщо вони коштують за 300 грн. Дам пораду, якщо хочете придбати замшеві рукавиці та перевірити чи вони линяють - попросіть у продавця шматок білого паперу і проведіть в рукавичках пальцем по ньому....такий виріб залишить виразний слід на папері. Отаке зараз г****о нам підсовують :dry:

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2012 01:06 - 08 груд. 2012 01:07 #81641 від ТРПКСН-941-А

Morkovka пише: Повертаюся до теми знову зі своєю історією...

Многабукф, а не ясно самое главное: почему не сохранила чек, чтоб продавца насадить как следует, за то что фуфел впаривает...
Останнє редагування: 08 груд. 2012 01:07 ким ТРПКСН-941-А.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2012 02:32 #81642 від LuK
Відповідь від LuK у темі Бутіки "по-шепетівськи"
та хто у нас чеки видає ,не разу не зустрічала такого в магазинах одягу.
п.с. думаю ти купила дешеве г.... з Хмельницього базару по дуже завищеній ціні (оренда в Дружбі дуже дорога на 1 поверсі...)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2012 13:13 #81659 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Бутіки "по-шепетівськи"
Чеки дійсно не видають, а про завищене г***, то я вже пізно зрозуміла

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів