Бутіки "по-шепетівськи"

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 бер. 2011 22:26 #63012 від Morkovka
Мимоволі згадую сьогоднішній похід по нашим магазинчикам взуття і щелепа ще досі відвисає від тих сфотографованих у пам"яті цінників на шкіряному взутті.... 770 грн....1120 грн....1000 грн.... найменшу ціну за пару чобіток на весну почула 460 грн, але якість взуття зовсім не радує:ac: Я собі разів з 10 задавала питання....звідки люди мають взяти такі суми, щоб придбати собі пару нормального якісного взуття в Шепетівці? Мабуть більшу половину зарплати. До того ж якість того італійского взуття куди гірша за ціну! Знаєте я ще дивуюся нашим магазинам "бутікам", які примудряються взуття з позаторішніх "колекцій" продавати за 700 грн! В той час як, наприклад, у Рівному можна по знижках купити хороше фірмове шкіряне взуття від 300 до 600 грн з осінньої колекції, а нове за ту ж таки 1000-1200 грн. але давайте не будемо рівняти якість обслуговування, якість товару і оренду залу. Мабуть я просто звикла скуплятися у іншому місті, але не розмію як можна свідомо викидати гроші за пару шкіряного взуття вартістю в 1000 грн сумнівної якості. Наші підприємці подуріли! Чи це я тільки так думаю?:bl:

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 бер. 2011 08:52 #63032 від LuK
цілком з тобою згідна.продають в нас Г.... по завишеним цінам.дуже полюбляю хороше взуття,і купую його теж в Рівне в основному.там хоть вибір великий та ціни нормальні.інколи навіть можна придбати якісне взуття з 50-70% знижкою. а в нашому місті в Єдемі інколи можу ще щось купити. і в суботу на проспекті біля Ватри стоїть жінка з Житомира.в неї теж раніше купляла непогане взуття.(хотя теж дороге)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2011 09:39 #63034 від praporschik
ми купуємо в "Топасі" переважно.хоч трохи і дорогувато але на мій погляд там взуття якісне.відходити в парі взуття 3-4 сезони майже кожен день це напевно показник.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 бер. 2011 10:18 #63038 від LuK
більше чим ціни та ассортимент мене ще веселить сама назва тих магазинів,що іменують себе "бутіками":bj: власники тих лавок,які по модному називають "бутіками", хоть би заглянули спочатку у гугл що це слово означає.:bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 бер. 2011 10:27 #63039 від
Відповідь від у темі Re: Бутіки "по-шепетівськи"
Хорошо хоть не пишут кирилицей "шопы")))))Сам покупаю в основном в "Топасе". Во-первых, обувь там действительно хорошая, во-вторых, цены не выше общегородских, в-третьих, знаю хозяев, ну и самое главное в-четвёртых - мне туда идти недаеко, на один этаж спуститься))))Единственное что берцы покупал на базаре на это болото...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 бер. 2011 11:08 #63042 від Alois

praporschik;63034 пише: ми купуємо в "Топасі" переважно.хоч трохи і дорогувато але на мій погляд там взуття якісне.відходити в парі взуття 3-4 сезони майже кожен день це напевно показник.

А на скільки сезонів тобі вистачає портупеї?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 бер. 2011 11:17 #63048 від makar75
А где Этот "Топас" находится и какой обувью там торгуют?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 бер. 2011 11:18 #63049 від jaruto
напротив "Подолянки"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 бер. 2011 11:24 #63054 від makar75
Блин ну я там был,правда оч.давно,на то время честно скажу асортимент меня не порадовал.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 бер. 2011 11:26 #63056 від

makar75;63048 пише: А где Этот "Топас" находится и какой обувью там торгуют?

Проспект, дом №41.Обувь, в принципе, там всякая, выходной - понедельник, но частенько открыто.Кстати, хозяева там торгуют сами, не брезгают)))) И они действительно разбираются в обуви, это не наёмная девочка, у которой спросить можно только про размеры....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.122 секунд
0
репостів
0
репостів