Клондайк

Більше
17 січ. 2011 00:31 #58979 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Клондайк
Чого тільки варті стільчики з поламаними ніжками із пластику) Справжнє обличчя цього закладу знаходиться в туалетах! Там все стає ясно =)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2011 00:55 #58981 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Клондайк
я кажись бачив насяльніка клондайку літом, такий дядя позитивний, так він файно либився на 24 серпня, коли клондайк був забитий до отказу...так йому було гарно на душі що грошенята так і ллються в карман що біля серця )))

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2011 10:35 #58985 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Клондайк

Гістьiubov2011;58977 пише: Оно то идет.........-но могло ведь и идти намного скорей еслиб они клиентов не оталкивали........-судя по отзывам-грязной посудой-жирными столами и пяными мордами.......

Спрос на жирные столы и пьяные морды будет всегда...До хозяина видимо еще не доперло, что такую же (а то и в разы большую) выручку можно "поднимать" если обратить внимание на качественную сторону посетителей. Причем без ущерба для репутации. Соотвественно растет репутация - растет и выручка (элементарные законы сервис-бизнеса)На сегодняшний день сказывается ограниченность предложения в плане ночных мест отдыха. Зачем что-то улучшать если и так народ валит, потому, что ему тупо негде больше "зависнуть"?Как сказал один из случайных знакомых "Монополию невозможно любить". А ведь от части в Шеп сейчас своеобразная монополия...Но ничего не вечно в этом мире)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2011 20:29 #58992 від Zelya
Відповідь від Zelya у темі Відповідь: Клондайк
А колись диско-бар "Юність" рулила, от часи були, зараз клондайк, через рік ще щось відкриють.Таке життя...:bw:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • MAY
  • MAY аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
18 січ. 2011 10:17 #58999 від MAY
Відповідь від MAY у темі Відповідь: Клондайк
Я коли не зайду в клондайк там завжди багато людей і майже всі під градусом, постійно бійки, хтось з кимось постійно свариться. Ні щоб прийти просто пограти більярд, ні потрібно обовязково з кимось розібратись. Клондайк, Юність молодь туди приходить заради чого? Не заради відпочинку це точно. Коли буваю біля вказаних закладів тверезих людей мало видно в основному відсотків 80-90 це молодь яка вже випила чимало. В Клондайку та в Юності вже не був напевно міяця чотири біля них буваю зустрінусь з друзями переговорю і все, не має що там роботи в цих гадюшниках.
Додано о 10:17
Попереднє повідомлення було написане в 10:16
Моя особиста думка, що ходити потрібно по більш менш нормальним закладам, і не напиватись там так що зранку проснувшись думаєш і навіщ я в себе стільки влив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 січ. 2011 17:00 #59006 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Клондайк
Лєго погоджуюся з тобою повністю! А от багато народу це ще не значить що на ньому можна багато заробити. І взагалі я вважаю..що ресторанний бізнес і взагалі все що не робиться його треба як дитину глядіти...а потім воно вернеться в рази...а не так як у нас все робиться під назвою машина для викачки бабла "і так сойдьот"

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 січ. 2011 15:30 #59216 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Відповідь: Клондайк
Як на мене, то найпристойнішим закладом є і був Ювілейний, там хоч немає "бидла" багато всякого і ціна входу 10 гривень багато кого лякає…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2011 18:19 #59226 від
Відповідь від у темі Відповідь: Клондайк
Юбік був пристойним закладом тільки перші декілька тижнів піісля открітія, коли там зробили ремонт. Потім заклад зкурвився і нічим не відрізнявся від Юності. Чув шо там зараз набираюсть новий персонал, мабуть будуть робити тіпа нове откритіє. Але сумніваюсь шо буде з того толк, нормальних діджиків мс і піджейок так не набереш, а тіки новий колгосп буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 січ. 2011 19:45 #59231 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Відповідь: Клондайк
Краще туди підти чим в Юність чи Клондайк. Два останніх заклади взагалі мене лякають, як на них не дивися.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2011 19:59 #59234 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Клондайк
Сделал для себя вывод - в темах о ночных заведениях города смысл постов сводится к дилемме выбора из нескольких "зол" меньшего)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів