Клондайк

Більше
06 бер. 2010 10:28 #49687 від Parliament
Відповідь від Parliament у темі Відповідь: Клондайк
Клондайк и есть "ночное заведения"в Шепетовке но не каким образом не ночным клубом.Это то место в которое все движуют после Юнки.Но теперь когда вход стал 10 грн. народу там намного убавилось.Не пойму причем здесь ваши "гуртки","картинги" если речь идет о ночной жизни да и не приходилось мне видеть 15 летних в Клондайке.Да и охрана там вполне прилично выполняет свою работу....не раз видел как пьяных морд они выкидывали от туда. На счет DJ: Сидеть за компом и крутить всякий отстой через BMP4 даже я смогу.Такое впечатления что DJ все свои треки сидит и качает на "зайцев" в разделе "популярные".В то время когда в Юнке Чапа вполне нормальную музыку крутит.P.S. Кризисный выход с этого для владельцев Клондайка.....закиньте в Winamp треки и нажмите Play....или найдите более понимающего в музыке Dj ведь это не дело включать "Потапа и Настю Каменских - НЕ люби мне мозги" за 2 часа 4-5 раз))):aq::ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 вер. 2010 01:04 #53341 від
Відповідь від у темі Відповідь: Клондайк
я згыдний з тобою що діджей ніякий

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лист. 2010 15:48 #56413 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Клондайк
Вчора єдиним місцем де можна було пограти в більярд був Клондайк. На АТП був якийсь турнір а Еліт-профі відтепер уже не більярдна. Там забрали більярдні столи і будуть робити як вони сказали "дісктеку".Так ось попри те що вже в цій темі вже описували можу додати що ціни у них побільше ніж в рівненських клубах. Пиво за 10 грн це вже явно перебор. А коли при замовленні чаю замість того щоб принести його до столика мені його впарили нести самому від барної стойки до свого столу то ми розвернулись і поїхали нафіг.Цікаво чи не виникає у них проблем з міліцією, стільки школярів з алкоголем в одному місці не багато де зустрінеш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лист. 2010 16:07 #56415 від
Відповідь від у темі Відповідь: Клондайк
А ще жирнi столи,пластмасовi стаканчики,довге обслуговання.Але ми коли вiдпочиваэм то це лiкуэм просто.нема посуди,нема грошей.нема офiцiанта який прибераэ,нема грошей. Раз коли сказали що немаэ посуди,взяв його за руку завiв на кухню. I на диво гора немитой посуди.А на рахунок алкоголю,ти правий.пiсля 100 грам ях так несе...культури поведiнки в них 0,понять так само,а при алкоголi маргарин в головi плавиться до останього.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лист. 2010 16:25 #56417 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Клондайк
Завів на кухню? Тебе туди пустили так просто?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лист. 2010 17:26 #56418 від
Відповідь від у темі Відповідь: Клондайк
Ну да...а що вони скажуть?там i так проходний двiр.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2010 09:46 #56430 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Клондайк
Это ППЦ! Неужели для народа в Шеп чтобы оттохнуть так мало нужно??? Я в плане сервиса... Хорошо, что еще пиво в пригоршни не разливают))))P.S. Элит профи реально уже не бильярдная?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2010 11:04 #56431 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Клондайк
Знаю что в городском центре занятости, в этом здание раньше где была *Сладкоешка* уже стоят пару *лохотронов* ну бильярдные столы.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2010 16:32 #56437 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Клондайк

Ну да...а що вони скажуть?там i так проходний двiр.

Цікавий расклад...зашов набрав собі продуктів і вишов? Чи в тарілку комусь плюнути...коротше все з ними ясно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 січ. 2011 15:32 #58301 від
Відповідь від у темі Відповідь: Клондайк

Семен;49416 пише: Привет всем. Интересно было бы услышать ваше мнение относительно Клондайка. Говорят там уже за вход берут по 5 гривен. Разве это ночной клуб? Мне кажется в Шепетовке нету ночного клуба и фиг когда появится(( В общем отписываемся.З.Ы. Фота в тему))) cs9878.vkontakte.ru/u28895961/97166945/x_6cf1520b.jpg

мені не подобається Бармен Вєра вона дурить клієнтів на гроші. мене дурила не один раз провіряйте!!!! Особе звернення до дирекції

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів