Соціальні мережі. Зло чи добро?

×

Опитування: Чи корисні соціальні мережі? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
7 63.6%
Ні
4 36.4%
Загальна кількість голосів: 11 ( olhavs, GoBLin, fan.foraund, LuK, odin ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2013 12:36 - 14 вер. 2013 12:38 #86962 від Lego
Відповідь від Lego у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
По сути, любая социальная сеть - еще та ярмарка тщеславия.
И такими их сделали мы - пользователи.
Хотя, изначально сети на это не ориентировалась, а были лишь визуальной версией той же аськи, если так можно выразиться.
Ведь ни в ФБ, ни в скопированном с него ВК, ни в ОК не требовали выставлять пафосные/обнаженные/хипстерские фото и т.д.
Хочешь - публикуй, а хочешь просто общайся.
Поэтому, не знаю, есть ли смысл говорить о пользе того, что вы сами делаете?

Для меня это лишь средство общения и не только вербального.
Интересно наблюдать о том, что происходит в жизни родных/друзей/знакомых, не имея возможности пообщаться в живую.
Интересно почитать какие-то новости в паблике, на хорошую тему.
Интересно посмеяться над каким-то приколом и поделиться с друзьями.

В свое время я это делал здесь. Но, во-первых, где все те, что были 5 лет назад? Во-вторых, мой однокурсник, который живет в Киеве или Москве навряд ли придет сюда, чтобы пообщаться со мной))). Я уже молчу о том, до какого места ему проблемы Шепетовки. Здесь я общаюсь в основном с земляками. Но не всех я готов записать в друзья и общаться лично. Ну и в-третьих, здесь все закопано в разы "глубже" чем на том же ВК. Я об этом говорил не раз администрации данного портала. Да, соц. сети сделали народ "ленивым", но это касается лишь поколения по-младше, а те, кому нужна информация не ищут ее в ВК. И они бы как раз не отказались от более доступного фунционала.

Впрочем, у данного портала другое предназначение и другие цели. Сравнивать соц.сети с данным порталом - это все равно что сравнивать танк с подводной лодкой.
И хотя к данной подводной лодке уже прикрутили гусеницы в виде индивидуального профиля и подобие ленты активности участников, это не подняло его юзабилити. Такое ощущение, что курс взят правильный, то приходится разбивать иллюминаторы и грести веслами))) А на любое предложение слышится ответ - оно мне надо?
Так если не надо, зачем тогда вообще эти надрывы и эти упреки в том, что никто не оценивает? Тут либо сделать до конца, чтобы можно было "обитать" здесь так же просто как в том же ФБ или ВК, или забить и не рассказывать о том, что соц. сети бесполезны. Ибо до них вам еще далеко...
p.s. Ничего личного... мысли в слух)
Останнє редагування: 14 вер. 2013 12:38 ким Lego.
Ці користувачі подякували: odin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2013 15:51 #86967 від odin
Відповідь від odin у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Ти так емоційно видав.
Хоч питання не ставилось типу "Соц мережі - кака, а шепсайт - цяця", але думка твоя зрозуміла і вірна, в принципі.
Хоча, раз вже почався оффтопчик невеличкий, не варто забувати, для чого був створений цей сат з самого початку, і чим став зараз.
Раніше це була прощадка для спілкування, зараз, це, швидше за все, інструмент піару і заробляння грошей. Хоча, хз, банерів не видно.
Підозрюю, що Ос і адмін мені заперечать (про гроші і піар). Але ніхріна не зрозуміло, тоді.
Раніше був один єдиний форум, з нормальним чатом, з чудовим, не перегруженим фєнєчками інтерфейсом, і було там постійно відносно багато учасників. Зараз функціональність -- феєричний піддєц, відвідуваність більше 100500 в день, а на форумі 5 чоловік з клонами, і один тормоз (або клон, який під тормоза косить).
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2013 16:00 #86971 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Головна думка в тому шо соц мережі розлінили народ, він перестав думати. Все шо їх зараз цікавить це цицьки, приколи, халявна музичка, заумні цитати і статуси.
Раніше люди чимось цікавились окрім цього, обмінювались інформацією на форумах, навіть самі її шукали...а зараз шо? Почитав шо новенького у лєнті і усьо.
Ці користувачі подякували: Концепт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2013 16:07 #86973 від odin
Відповідь від odin у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?

Dj Os пише: Головна думка в тому шо соц мережі розлінили народ, він перестав думати. Все шо їх зараз цікавить це цицьки, приколи, халявна музичка, заумні цитати і статуси.
Раніше люди чимось цікавились окрім цього, обмінювались інформацією на форумах, навіть самі її шукали...а зараз шо? Почитав шо новенького у лєнті і усьо.

Нічого не змінилось. Хто як хоче, так і дроче серфить. Раніше теж були вбивці часу. Зараз просто їх стало більше і на всякі смаки.
Зате можливостей в плані інформації зараз стало набагато більше. Наприклад, те що декілька років тому я міг лише придбати у вигляді книжки за гроші - зараз є у вільному доступі.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2013 16:13 #86976 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Змінилось друже...змінилось. Я тримаю не один сайт і бачу, шо відвідуваність практично лишилась та сама, але народ розлінився, не коментують, не пишуть, а лише споживають інформацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2013 16:28 #86979 від odin
Відповідь від odin у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?

Dj Os пише: Змінилось друже...змінилось.

О Боже, як пафосно. Мені не вистачило твоєї руки, яка похлопувала мене по плечу, коли я це читав.

Dj Os пише: Я тримаю не один сайт і бачу, шо відвідуваність практично лишилась та сама, але народ розлінився, не коментують, не пишуть, а лише споживають інформацію.

Не знаю, що в тебе за сайти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2013 18:26 - 14 вер. 2013 18:27 #86996 від Lego
Відповідь від Lego у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?

Dj Os пише: Змінилось друже...змінилось. Я тримаю не один сайт і бачу, шо відвідуваність практично лишилась та сама, але народ розлінився, не коментують, не пишуть, а лише споживають інформацію.


Почему-то напомнило:

Останнє редагування: 14 вер. 2013 18:27 ким Lego.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2013 15:24 - 15 вер. 2013 16:38 #87026 від Концепт

odin пише: Ти так емоційно видав.
Хоч питання не ставилось типу "Соц мережі - кака, а шепсайт - цяця", але думка твоя зрозуміла і вірна, в принципі.
Хоча, раз вже почався оффтопчик невеличкий, не варто забувати, для чого був створений цей сат з самого початку, і чим став зараз.
Раніше це була прощадка для спілкування, зараз, це, швидше за все, інструмент піару і заробляння грошей. Хоча, хз, банерів не видно.
Підозрюю, що Ос і адмін мені заперечать (про гроші і піар). Але ніхріна не зрозуміло, тоді.
Раніше був один єдиний форум, з нормальним чатом, з чудовим, не перегруженим фєнєчками інтерфейсом, і було там постійно відносно багато учасників. Зараз функціональність -- феєричний піддєц, відвідуваність більше 100500 в день, а на форумі 5 чоловік з клонами, і один тормоз (або клон, який під тормоза косить).


І один крутий спеціаліст з фотошопу, який якби міг то забанив би всіх хто не сприймає його, як мудрого і справедливого гуру.
От тільки крім картинок людей цікавлять багато інших речей: робота (робочі місця і їх відсутність в Шепетівці), здоров'я (і причини катастрофи з демографічною ситуацією в місті), правова культура (повна безправність і вседозволеність влади)...
Останнє редагування: 15 вер. 2013 16:38 ким Концепт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2013 18:37 #87033 від odin
Відповідь від odin у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
До речі, про Вконтактє.
Хто не в курсі, я здизайнив суттєвє розширення функціональності цієї соціалки. Кнопка "Мне нравится" є, а "мне не нравится" не має.
Я справедливість відновив.
Юзайте на здоров'я:
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 квіт. 2014 22:11 #90658 від LuK
Відповідь від LuK у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
з"явилась Перша Українська Соціальна Мережа
weua.info/
хтось вже там є?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репостів
0
репостів