Соціальні мережі. Зло чи добро?

×

Опитування: Чи корисні соціальні мережі? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
7 63.6%
Ні
4 36.4%
Загальна кількість голосів: 11 ( olhavs, GoBLin, fan.foraund, LuK, odin ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 трав. 2013 02:04 #85694 від Dj Os

Для створення цієї теми мене спонукала розповідь мого хорошого знайомого. Його дитині в школі задали реферат на певну тему. Певний час мала пробувала сама справитись із завданням, але згодом попросила допомоги.
Батько запитав де вона шукала інформацію, що вже написала? Виявилось мала одразу шукала реферат і навіть не намагалась написати його сама. Але це пів біди, виявилось, що реферат вона шукала у соціальній мережі Вконтакте. Знайомий був просто ошалешений, його дитина навіть не знала, що таке пошукова система. Навіть в свій немалий вік, у всесвітній паутині вона знала лише один сайт - вконтакте.
Інтернет в нашій країні розвивається семимильними кроками, але нажаль для багатьох він обмежується соціальними мережами. І якщо у фейсбуці ще можна знайти цікаву інформацію, цікаві обговорення та новини, то у Однокласниках і Вконтактє суцільні бугагашеньки, котики, губки аля качечка та різні заумні цитати.
Я пам'ятаю часи, коли соціальними мережами навіть і не пахло, навіть на цьому сайті хоч і відвідуваність була в 10 раз меншою, але люди спілкувались на різні теми, ділились інформацією...словом брали активну участь в житті міста і не тільки. А зараз для багатьох впадло зробити пару лишніх кліків, не те щоб щось написати. Таке враження що інтернет для цих людей перевторився на той самий зомбоящик, люди почали лише тупо споживати те що їм пихають з їх моніторів, абсолютно не вмикаючи мізки.
Як ви гадаєте це тимчасове явище чи ситуація буде лише погіршуватись? Чи вам як і вищезгаданим персонажам пофігу?
Ці користувачі подякували: Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 трав. 2013 10:57 #85697 від Morkovka
Я взагалі не знаю як можна написати реферат з допомогою фейсбука чи вконтакті О_о Соціалки особисто для мене - спосіб відволіктися, спілкування чи для роботи. Користі вони ніякої не приносять, адже всю інфу вони і так всмоктують в інет-мережі

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 трав. 2013 13:44 #85698 від T-S
Відповідь від T-S у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?

Dj Os пише: Як ви гадаєте це тимчасове явище чи ситуація буде лише погіршуватись? Чи вам як і вищезгаданим персонажам пофігу?

Мені, як і вищезгаданим персонажам. Кому потрібна цікава інформація чи цікаві йому співрозмовники - знайдуть їх і вконтакті. Кому воно не потрібно - будуть постити/лайкати котиків та шукати там реферати... :dry:
Все залежить від людей. Нав'язувати щось своє іншим не завжди є добре, і не кожному воно буде до душі.
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 трав. 2013 15:28 #85700 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Та тут якраз питання і в тому, шо в даному випадку ці соціалки не чим не ліпші за телевізор. Діти вбирають в себе все те шо там показують без розбору а потім видають такі шедеври.

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 трав. 2013 16:03 #85702 від Dentist
Дивлячись на фото, важко сказати чи це добро чи зло :cheer: :cheer: :cheer:
Ці користувачі подякували: T-S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 трав. 2013 18:09 #85705 від LuK
Відповідь від LuK у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
а чого ти дивишся такі альбоми? :lol: ГА? :lol:
думаю недоречно викладати такі фото тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 трав. 2013 18:16 #85706 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
А я думаю, шо доречно, може хоч так батьки побачать чим їх дитя займається у вільний час. Це фото було не в якомусь там закритому альбомі, це фото у неї стоїть на аватарці. Словом будь яким чином намагається привернути до себе увагу дівчина.
І як ви думаєте де вона вгледіла такий спосіб? Навіть не по телевізору, а саме у вконтактіку!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 трав. 2013 19:00 #85708 від T-S
Відповідь від T-S у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Всё идёт своим чередом. Если раньше мозги разжижал телевизор, то сейчас это делает вконтактик. Уберут вконтактит - придумают что-то другое. Да и как будто раньше таких фото не было? Иль ты уже забыл время когда сайты знакомств и чатики были популярны? :D
Просто интернет в то время не был так распостранён...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 трав. 2013 19:37 #85709 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?
Я пам'ятаю коли були чатіки та сайти знайомств, але шоб на них зайти вже треба було головою думати, шукати через пошукову систему вміти реєструватись і тд. Раніше люди знайли шо таке гугл і яндекс.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 вер. 2013 16:19 #86923 від odin
Відповідь від odin у темі Соціальні мережі. Зло чи добро?

Dj Os пише: Я пам'ятаю коли були чатіки та сайти знайомств, але шоб на них зайти вже треба було головою думати, шукати через пошукову систему вміти реєструватись і тд. Раніше люди знайли шо таке гугл і яндекс.

Нєє. Раніше в асьці зареєструватись було простіше ніж, наприклад, зараз вконтакті чи в фейсбуці.
Аська заміняла соц-мережі - заповнення профілю, пошук по інтересах і тп.
Чати взагалі без реєстрації були.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.214 секунд
0
репостів
0
репостів