95 квартал

Більше
31 трав. 2009 17:34 #40105 від Даша
Відповідь від Даша у темі Відповідь: 95 квартал

Nino;40102 пише: подобається передача Прожекторперісхілтон)))Ото гонять там.....на ютубі можна глянути))))

Дивилась також,дуже класне,є з чого посміятись))):bf:Щодо 95 кварталу,то дуже люблю,вміють шуткувати))Дивилась його ще коли вони були лише командою КВН і до сьогодні))

Доверие и жизнь теряют только раз...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 трав. 2009 17:43 #40106 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: 95 квартал
А мені "прожектор" щось не сподобався... 95 квартал рулить однозначно, Наша раша - теж шедевр ))) видно що люди мають талант! А от вже наш закос під Нашу рашу (Файна украйна) пару раз подивився... і зрозумів що туфта, та ще й плагіат. Все імхо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 трав. 2009 18:12 #40107 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: 95 квартал
Наша Раша класний проект, жаль припинв роботу, хоча може це й добре, не будуть аби-що показувати, за перерву зберуть цікавий матеріал. 95 квартал без коментарів))), Файна Юкрайна - плагіат і не дуже вдалий, гумор якись тупий, хоча Камеді україна було супер. Прожектор - супер, тіпи гонят, да ще й, здається, імпровізація наполовину!

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 трав. 2009 18:39 #40108 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі Відповідь: 95 квартал
а мені шо файна юкрайна, шо наша раша....одна пар^^a)))95 квартал тільки можна подивитись і поржати))

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 черв. 2009 13:31 #40116 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: 95 квартал
95-й квартал - отрыв! Но если бы не эти музыкальные вставки, то было бы веселее! Это же 4-5 номеров могло быть всесто них)))P.S. Шоуперисхилтон - не в ровень: другая подача, другая тематика... и местами полнейшая импровизация... просто интересно смотреть... и посмеятся до потери пульса))) Такого высмеивания политики и желтой прессы я еще не видел! Респект!! Реально высмеивают весь тот абсурд, что льется со страниц современных газет! И еще - бедные гости программы)))Наша раша - ОТСТОООООЙ! Более плоского юмора я не встречал... такой навоз что кОпец!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лип. 2009 13:56 #41284 від veoleta
Відповідь від veoleta у темі Re: 95 квартал
Мені не подобається наша раша, але від 95 кварталу я у захваті, дуже прикольні у них виступи.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 квіт. 2010 22:10 #51121 від dragan
Відповідь від dragan у темі 95 квартал
Мне больше квартал нравится.К сожалению КВН уже отжил свое...Сейчас все, кто более ли менее умеют шутить уходят в коммерческие проекты, такие как Камеди Клуб, а выступать в КВН за копейки уже никто не будет

Кто не танцует, тот не живет (с) Иисус Христос

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 квіт. 2010 22:17 #51122 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: 95 квартал
Але всі починають з КВН і це нормально КВН як і був так і залишився на достойному рівні

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 груд. 2011 09:47 #74479 від Hlop4ina
Відповідь від Hlop4ina у темі Відповідь: 95 квартал
Мені подобається ППХ, а Нашу рашу терпіти не можу. Ще вподобав КВН, особливо вищу лігу. Подивився за один день всю вищу лігу квн онлайн . Це хоть трохи інтелектуального гумору....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 груд. 2011 09:56 #74480 від Міхалич
Відповідь від Міхалич у темі Відповідь: 95 квартал

Hlop4ina;74479 пише: Мені подобається ППХ, а Нашу рашу терпіти не можу. Ще вподобав КВН, особливо вищу лігу. Подивився за один день всю вищу лігу квн онлайн . Це хоть трохи інтелектуального гумору....

Ти не можеш терпіти їхню Рашу, як державу, чи як передачу?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів