Планшет / Планшетні ПК

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лип. 2012 23:38 - 09 лип. 2012 23:41 #78083 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Планшет / Планшетні ПК

GoBLin пише: habrahabr.ru/post/146063/

Очень даже для роботы планшет подойдет. Так что не надо ляля =) характеристикам половине компьютеров в стране нос утрет)) если не больше)

Цікаво тільки для якої? Ви там у фотошопі попрацюєте? У автокаді? Афтерефекті? У ворді??? (ну або їхній аналогах, для відповідних платформ) Я вже мовчу хоч про якісь натяки на середовища розробки. Єдине що можна - це стиснувши зуби серфити. Питання ж не у обчислювальній потужності (вона у більшості сучасних компів витрачається якраз не на обчислення як такі - а на всіляки рюшечки), а в тому, як нею скористатися. Наприклад, я можу вам (гіпотетично, звісно) принести дуже потужні обчислювальні модулі, наприклад, систем мобільного звязку - і що? Яку це вам принесе користь? Фільм на мультиплексорі якомусь дивитись будете? Чи хоч музику послухаєте? Теоретично це можливо, але практично такого робити ніхто не буде. Так і з планшетами. Ну не призначені вони для роботи й квит. Фільми, музика, книги, "кантакти і аднакласнікі", енгрі бірдс - от для чого потрібні планшети. А те про що на хабрі пишуть - ну вибачте - так уже "попустити" саму ідею планшетів... Виходить - говорили балакали - сіли і зробили нетбука.
Останнє редагування: 09 лип. 2012 23:41 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
09 лип. 2012 23:45 #78084 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Планшет / Планшетні ПК
Трансформеры курят сбоку, ибо винда создает одну екосистему = комп, смарт, телек, приставка. Чего андроиду и не снилось

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
09 лип. 2012 23:46 #78086 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Планшет / Планшетні ПК

lamer85 пише:

GoBLin пише: habrahabr.ru/post/146063/

Очень даже для роботы планшет подойдет. Так что не надо ляля =) характеристикам половине компьютеров в стране нос утрет)) если не больше)

Цікаво тільки для якої? Ви там у фотошопі попрацюєте? У автокаді? Афтерефекті? У ворді??? (ну або їхній аналогах, для відповідних платформ) Я вже мовчу хоч про якісь натяки на середовища розробки. Єдине що можна - це стиснувши зуби серфити. Питання ж не у обчислювальній потужності (вона у більшості сучасних компів витрачається якраз не на обчислення як такі - а на всіляки рюшечки), а в тому, як нею скористатися. Наприклад, я можу вам (гіпотетично, звісно) принести дуже потужні обчислювальні модулі, наприклад, систем мобільного звязку - і що? Яку це вам принесе користь? Фільм на мультиплексорі якомусь дивитись будете? Чи хоч музику послухаєте? Теоретично це можливо, але практично такого робити ніхто не буде. Так і з планшетами. Ну не призначені вони для роботи й квит. Фільми, музика, книги, "кантакти і аднакласнікі", енгрі бірдс - от для чого потрібні планшети. А те про що на хабрі пишуть - ну вибачте - так уже "попустити" саму ідею планшетів... Виходить - говорили балакали - сіли і зробили нетбука.


Для разработки - легко, в фотошопе возможно, но робота за компом не означает робота в фотошопе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2012 00:16 #78087 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Планшет / Планшетні ПК
Про фотошоп це тільки для прикладу. А от розробка? (тільки не на джумлі звичайно)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 лип. 2012 13:56 #78090 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Планшет / Планшетні ПК
Я спокойно на нем запущу студию, и при надобности могу разрабатывать, физическая клавиатура есть, мышку можно подключить (при надобности), х86 ядро позволит запускать любой софт абсолютно с окон. Для админов думаю так же это куда лучше, чем с ноутом бегать (об этом же админы сами коментили, что при выходе ноут можно на чердак уже)
Плюс по количеству софта х86 версия засунет за пояс iOS + Android вместе взятые.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2012 14:35 #78091 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Планшет / Планшетні ПК
Е, так я не про те кажу - запуститься VS на ньому чи ні. Як ти працювати з нею будеш. Мишка і клава? Ну то зміст планшета тоді? Дотатковий гемор з підключенням пристроїв вводу? Для роботі "на лінії" можливо й так. Але краще використовувати спеціальні прилади, та й не у всіх планшетів є LAN-роз'єм.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 лип. 2012 15:00 - 10 лип. 2012 15:02 #78093 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Планшет / Планшетні ПК
1. Клавиатура идет встроенная в нем (не понял про нее вопроса).
2. Мышку я могу подключать могу не подключать это как я захочу и мне решать делать это или нет (в отличии от остальных планшетов где это не предусмотренно)
3. я могу (!)полноценно работать с (!)полноценной осью, а не обрезками и огрызками установленными на данный момент на всех планшетах
4. Да, для многих задач мне проще с такой машинкой таскаться, чем с ноутбуком.
5. Я не вижу проблем для роботы в среде разработки на нем

Зато: Это легче чем ноут. Это дольше живет чем ноут, это компактней чем ноут, и в дороге ехать с ним куда удобней чем с ноутом. Он владеет всеми свойствами планшета + частью свойств полноценного ПК. К нему я могу подключить свой телефон (да любой телефон, и даже его перепрошить). Способен на это хоть какой то другой планшет??? xD
Останнє редагування: 10 лип. 2012 15:02 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2012 17:38 #78094 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Планшет / Планшетні ПК
Ми, нажаль, про різні речі говоримо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2012 20:41 #78096 від T-S
Відповідь від T-S у темі Планшет / Планшетні ПК
GoBlin, сумніваюсь що ти на ньому працювати будеш. Та й не ясно який він ще вийде. :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 лип. 2012 21:06 #78098 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Планшет / Планшетні ПК
Я не говорю про полную замену компа. А про то что он может считаться лучшим планшетом =)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів