Диванні аналітики

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 жовт. 2015 22:18 #102802 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Диванні аналітики
Загалом усі написали брєд))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2015 22:32 #102807 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Диванні аналітики

Михайло Ворончук пише: Все - це що? Скажіть, дуже хочу це почути наостанок


Ну як на мене, все - це, як написав Дент "а люди то його за клоуна будуть тримати після такої писанини".
Твій склад ніяк не Шевченківський, і іноді навіть суть твоєї писанини не можна зрозуміти.

Я то розумію, що зомбування безслідно не проходить... проте мо надія ще є... можна піти посповідатись до церкви, я так думаю ти хрещений ще в православній церкві, покаєшся, бог простить) Не ображайся - дружня порада)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2015 22:34 #102808 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Диванні аналітики

Dentist пише: Загалом усі написали брєд))))


Якщо замислитись, то все, що ми пишемо на форумі - це брєд. Проте, біль-менш весело, спілкуємось, знайомимось, потім горілочку п'ємо). Таке собі віртуальне життя)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 22:36 - 26 жовт. 2015 22:37 #102809 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише:

Михайло Ворончук пише: Все - це що? Скажіть, дуже хочу це почути наостанок


Ну як на мене, все - це, як написав Дент "а люди то його за клоуна будуть тримати після такої писанини".
Твій склад ніяк не Шевченківський, і іноді навіть суть твоєї писанини не можна зрозуміти.

Я то розумію, що зомбування безслідно не проходить... проте мо надія ще є... можна піти посповідатись до церкви, я так думаю ти хрещений ще в православній церкві, покаєшся, бог простить) Не ображайся - дружня порада)

Шо ти мелеш? :huh: Я ж не тебе питав. Взагалі-то як тільки я посповідаюсь у церкві - хтось тут отримає важкі тілесні. Моли свого бога щоб цього ніколи не сталося.
Останнє редагування: 26 жовт. 2015 22:37 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 22:36 #102810 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Диванні аналітики
Люди, ви не ображайтесь, але вже трохи задовбало що кожна розмова з Михайлом переходить в русло зривання оков зі свідків Ієгови. Краще дійсно зустрітись і горілки тяпнути)))
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 22:44 #102811 від 259051213422@odnoklassniki.com

Некремлебот пише: Люди, ви не ображайтесь, але вже трохи задовбало що кожна розмова з Михайлом переходить в русло зривання оков зі свідків Ієгови. Краще дійсно зустрітись і горілки тяпнути)))

Нє, це добре що взагалі Саша цю тему створив. Щось такого мені сьогодні і треба було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2015 23:02 - 26 жовт. 2015 23:04 #102817 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Диванні аналітики

Михайло Ворончук пише: Шо ти мелеш? :huh: Я ж не тебе питав. Взагалі-то як тільки я посповідаюсь у церкві - хтось тут отримає важкі тілесні. Моли свого бога щоб цього ніколи не сталося.


Я за, тільки ж ти зауваж, що я не такий ярий послідовник і правила "вдарили по одній щоці, підстав другу жо щоку" не притримуюсь. :P
Мені вже подобається, що Міша "виходить" з ролі проповідника, казали, що тільки таким чином можна "звідти" вивести.

Некремлебот пише: Люди, ви не ображайтесь, але вже трохи задовбало що кожна розмова з Михайлом переходить в русло зривання оков зі свідків Ієгови.


Так його ніхто за язик не тягнув - я ж посилання на православну біблію в теми на вставляю, не роблю прихованої "реклами" як "в нас" все класно і т.п. А знаючи що свідки ієгови спримаються різними людьми по різному (м'яко кажучи) ці пости не варто публікувати на форумі. ІМХО. (колись таке вже писав про сектантів та емвейщіків і т.п.)

Некремлебот пише: Краще дійсно зустрітись і горілки тяпнути)))

Одне питання - коли? Я - за. З тостами і цоканням, з циганами і ведмедями)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 26 жовт. 2015 23:04 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2015 23:05 #102818 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Диванні аналітики
Блін я цю тему створив щоб люди не писали того в чому нерозуміються, чи де не володіють всією інформацією. А в підсумку починається черговий срач.
Шкода, але певно треба констатувати, що люди розучилиь спілкуватись в інтернеті. Спочатку виллють всю свою злобу, а потім дивуються чого з них сміються.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 23:06 #102819 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише:

Михайло Ворончук пише: Шо ти мелеш? :huh: Я ж не тебе питав. Взагалі-то як тільки я посповідаюсь у церкві - хтось тут отримає важкі тілесні. Моли свого бога щоб цього ніколи не сталося.


Я за, тільки ж ти зауваж....

Я ше нікуди не вихожу, і добре я знаю ваше "за" - як Островського потім буду по місту виловлювати. Де завтра зустрічаємось? І коли?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2015 23:12 #102822 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Диванні аналітики

Я ше нікуди не вихожу, і добре я знаю ваше "за" - як Островського потім буду по місту виловлювати. Де завтра зустрічаємось? І коли?


Сказав той хто постидався підійти на мітнгу :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів