Набір модераторів 2011

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 бер. 2011 19:10 #62518 від admin
Набір модераторів 2011 був створений admin
Увага всім!!!Оголошується набір модераторів на наш форум!!!
Тривалий час наш форум був без модераторів. Головною причиною такого явища були певні організаційні зміни на форумі та міські вибори. Але тепер коли обидві напасті завершились:ag: можна починати набір модераторів. Отож будь ласка хто бажає можете в цій темі висувати свою кандидатуру.В дописах лишайте список розділів де б ви хотіли бути модераторами та коротко опишіть чому цю посаду мають віддати саме вам. Висування інших кандидатур окрім себе будуть видалятись. Всі пости окрім заявок на посаду модератора в цій темі будуть видалятись. 27 березня ця тебя буде закрита, натомість зявиться нова з голосуванням та обговоренням кандидатів.
Отож запрошуємо до лав команди форуму міста Шепетівки.:party:
Тема заблокована.
  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 22:08 - 26 бер. 2011 10:42 #62543 від jaruto
Висуваю свою кандидатуру)Маю навики модерування, багато часу проводжу тут, якщо виберуть то буду старатися робити все чесно, i по правилам. Вибачаюся за флуд, i iнше)Список Розділів:-Загальні теми-Книга відгуків, скарг та пропозицій-Події-Мобільний зв'язок-Інтернет-Hard & Soft- Комп'ютерні ігри-Флейм-Культура та мистецтво
Тема заблокована.
  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 бер. 2011 22:15 #62545 від AxeL-V
Аксель - в чому ? вже маю досвід бути модером тут, з своєю робою справлявся.розділи: хай тек і знайомства, як і колись
Додано о 22:15
Попереднє повідомлення було написане в 22:14

jaruto;62543 пише: Висуваю свою кандидатуру)Маю навики модерування, багато часу проводжу тут, якщо виберуть то буду старатися робити все чесно, i по правилам. Вибачаюся за флуд, i iнше)

ну написали ж писати по темі...

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів
Тема заблокована.
Більше
17 бер. 2011 22:21 #62548 від praporschik
Luk-склалось враження як про помірковану та адекватну людину.тим паче що вона вже була модером і має певний "стаж".
Тема заблокована.
  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 22:40 #62549 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Набір модераторів 2011
Список розділів: Загальні теми, Hi-tech, Культура та мистецтво.Чому: люди порадили. Чому дані розділи:- "Загальні теми" - як один з найпопулярніших розділів форуму постійно потребує модерації.- "Hi-Tech" - цікавий мені розділ.- "Культура та мистецтво" - розділ, в якому є кілька цікавих мені форумів.
Тема заблокована.
  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 22:42 #62550 від KrOt
висуваю ЦАРИКА-має стаж секретаря міськради,думаю потяне
Тема заблокована.
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 22:51 - 18 бер. 2011 09:37 #62551 від IIIkinep
Я.Тому що хочу забанити Алоїса.стаж є з 2 фронтів.Але мене в голосування впишіть.може і 3 раз перевиберуть)спорт і флудильня.
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 бер. 2011 22:58 - 17 бер. 2011 23:10 #62552 від

IIIkinep;62551 пише: Я.Тому що хочу забанити Алоїса.стаж є з 2 фронтів.

А можна подякувати 5 (п'ять) разів?
Добавлено в 22:58
Предыдущее сообщение было написано в 22:53
Я. Тому що майже нікого тут не знаю.Тема значення не має, бо це мало відноситься до власне модерації.Три роки був модератором на одному ігровому ресурсі... Претензій нібито як не було.
Тема заблокована.
  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2011 07:36 #62555 від jaruto
якщо можливо то я ще б хотiв в Загальних Темах,бо там гуляэ багато ботiв i непрошених гостей з незмiстовними постами
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 бер. 2011 10:15 - 18 бер. 2011 10:37 #62559 від
Відповідь від у темі Re: Набір модераторів 2011

monax Это сообщение было удалено Admin. Причина: оффтоп....повідомлення не по темі

Взагалі-то це була заявка на посаду модератора. Не по темі було тільки перше речення, де я висловлювов подяку Шкіперу. Можна пояснити, чому заявка була не відредагована, а просто видалена?І чому залишили без уваги інші дописи, які складаються з двох частин?Чи цей допис теж пропаде, бо він не по темі?
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів