Набір модераторів 2011

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2011 10:22 #62560 від Alois
Якщо довірите, обіцяю бути найоб'єктивнішим і найнеупередженішим модером на форумі.
Додано о 10:22
Попереднє повідомлення було написане в 10:17

IIIkinep;62551 пише: Я.Тому що хочу забанити Алоїса.стаж є з 2 фронтів.Але мене в голосування впишіть.може і 3 раз перевиберуть)спорт і флудильня.

Стаж модерування, чи стаж забанювання Алоїса? То це ти до мене в бані чіплявся? Хотів "забанити", працівний....

Не бійся!
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 бер. 2011 10:46 #62565 від Dentist
На дозвіллі>Спорт (за новостями спорта слежу)Hi-Tech>Hard & Soft (увлекаюсь)Hi-Tech>Комп'ютерні ігри (увлекался, но еще интересуюсь) На дозвіллі>Флейм (дом родной)Давно хотел быть модером и внести некоторые коррективы в правила
Тема заблокована.
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2011 11:25 #62566 від IIIkinep

Dentist;62565 пише: Давно хотел быть модером и внести некоторые коррективы в правила

Можу тебе зразу попередити,твоя робота буде в тому щоб пости переміщати і теми переназивати.ні банити,ні чогось міняти не можна.

Alois;62560 пише: Стаж модерування, чи стаж забанювання Алоїса? То це ти до мене в бані чіплявся? Хотів "забанити", працівний....

і стаж модерування і стаж заблокованого користувача.не знаю,я в баню тільки з особами жіночої статі хожу.ти напевно спутав і до тебе чіплявся якийсь інший чоловік.чи ти вже не памятає ,скільки і хто там був....
Додано о 11:25
Попереднє повідомлення було написане в 11:17

Admin;62518 пише: 27 березня ця тебя буде закрита, натомість зявиться нова з голосуванням та обговоренням кандидатів

в бан не влетіти би до 27:bh::bh:
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 бер. 2011 12:04 #62568 від Dentist

IIIkinep;62566 пише: Можу тебе зразу попередити,твоя робота буде в тому щоб пости переміщати і теми переназивати.ні банити,ні чогось міняти не можна.

знайуууууу
Тема заблокована.
  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2011 12:18 #62570 від Alois

Dentist;62568 пише: знайуууууу

Ми з Адміном тебе не візьмемо в модери, бо модератор - це ніби державний службовець, а відповідно до Закону України "Про державну службу", кожен держслужбовець мусить знати державну мову.:ae:

Не бійся!
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 бер. 2011 12:43 #62572 від Dentist
ты тут вообще кто?)))) да и откуда ты взял инфу что модер гос. сотрудник?
Тема заблокована.
  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2011 23:02 #62892 від Filini
Хоч і нещодавно зареєструвався за форумом спостерігаю давно.Хотів би допомогти сайту і стати модератором розділу з подіями Шепетівки.
Тема заблокована.
Більше
24 бер. 2011 11:46 #62899 від Шепетівчанин
Вже давненько на форумі, знаю що до чого.Хотів би стати модератором в розділах Мобільний зв'язок та Інтернет.
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2011 18:52 #62910 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Набір модераторів 2011
Вирішила і я піти у модератори Модераторський досвід є (на цьому ж форумі) Державною мовою володію))) Інтернетом користуватись теж вмію)))маю вільний доступ до компа і безлімітний інтернет На форумі *живу* 4 роки Розділи: -Загальні теми -Книга відгуків, скарг та пропозицій -Культура -Освіта в Шепетівці -Ботаніка та зоологія -Love'n'Sex -жіночий розділ -Здоров'я -Культура та мистецтво -Флейм В модератори йду для того,щоб розпочати жорстоку боротьбу з ботами у чаті))) і з флудом гостей! А ще щоб зробити форум кращим (по мірі можливостей,і у співпраці з адміністрацією),і в надії що підтягнеться стара команда____________________________________________________________________________ кандидатів,що висунули свої кандидатури, прохання не скромнічати і більше розділів вказувати.Бо будете модером одного розділу)))а так не чесно))) Прохання до адміна: в голосування зробити так,щоб одній людині можна було віддати свій голос за пару кандидатів,так сказать за команду, а не за одного.(десь 2-3,скільки планується модерів).
Додано о 18:52
Попереднє повідомлення було написане в 17:39
і ще до теми,пропоную у подальшому створити закритий розділ "модераторська", де *начальство* зможе обговорювати всі обов"язки,проблеми,спірні питання,і т.д. і т.п.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів