Мабуть Форум помирає

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 січ. 2010 18:17 #48220 від revizor
В нас з кожним днем стає все меньше і меньше учасників форуму. Можливо його розкрутити просто флудом, але я не хочу через це втратити репутацію. Єлі єлі витянув на 3. Давайте думати.:bd: А не спати:dj:.

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2010 19:12 #48225 від Zelya
Твоя репутація залежить від тебе, а чисельність учасників від того, наскільки цікавим є форум. Я недавно переглянув сторінки форуму, незрозуміло чим займаються наші модератори, там повно старих нікому непотрібних тем, які потрібно повидаляти. Та й зацікавити людей чимось потрібно, придумати щось оригінальніше ніж "На цій сторінкі обговорюємо статтю..."

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2010 19:24 #48227 від IIIkinep
не модери а супер модери і адміни.у нас права тільки на мягке видалення яке так само є сорняком.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2010 20:27 #48229 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Мабуть Форум помирає
давно пропонувала видалити весь нафталін з форуму!адмін проти.а ми не маємо права я навіть свою стіну не можу почистити без нього!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2010 21:05 #48232 від НатС
даёшь новые темы и удаление старых, больше возможностей модерам)

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2010 21:12 #48235 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Мабуть Форум помирає
революция))))))))))))))))))))))))))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 січ. 2010 21:59 #48241 від Dj Os
Революція...все на що вас вистачає...сором! Кому заважають старі теми от ви мені скажіть? Всі вони вже давно в кінці розділу і нікому не заважають. Але я мабуть розумію нафіга ви їх хочете видаляти, бо тоді можна буде ті самі теми підняти і знову переливати з пустого в порожнє. Нема мети обговорити цікаві теми, є мета навязати свою точку зору і все! Ви дивуєтесь чому новий народ так неохоче починає тут спілкуватись? Єдиною причиною того ви самі! Все має бути по вашому, інакодуміє наказуємо і тд. 50% нових думок і постів викликають у "старожилів" бурю емоцій і купу гімномєтанія. Не треба далеко ходити за прикладами: топік про леніна, про вибори і тдЄдине на шо вас хватає це піднімати псевдореволюції по різним недопричинам. Жах яка дискримінація ваші видалені повідомлення потрапляють в корзину яку до того ж бачать лише модері і адмін.:bm:

Та й зацікавити людей чимось потрібно, придумати щось оригінальніше ніж "На цій сторінкі обговорюємо статтю..."

За тим посилання до речі розміщенні цілі новини та статті що стосуються нашого міста. Читайте та обговорюйте, в чому проблема?)
Додано о 21:59
Попереднє повідомлення було написане в 21:58
П.С. Перемістіть топік в розділ форум

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2010 22:40 #48250 від IIIkinep
ми вже стільки раз уходили.що краще адмін навязати свою точку зору.і хай закриє форум)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 січ. 2010 22:56 #48253 від revizor
«Я помню классику советского кино "Холодное лето 53", когда банда хотела захватить село, сначала надо было грохнуть милиционера. Я это понимаю - завалить министра и дорога к ограблению открыта» И.о министра МВД Юрий Луценко, 28 января Розвивати потрібно форум, а не закривати.:bc:
Додано о 22:56
Попереднє повідомлення було написане в 22:47
:ck: Да хто в нас Адмін, дайте відповідь форумчани хто знає, Або простіше хай признається адмін сам. :ch::aq::co: Модери і супер модери мали б знати. :bc::bc:

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2010 13:56 - 01 лют. 2010 14:02 #48277 від Nastynya
Революція не революція...а я за те щоб старі теми повидаляти повіністю з форуму!!Адмін дай нам можливість видаляти повністю а не м"яко...якщо сам не хочеш...то ж люди просять..ну невже це таке велике прохання...І давайте не опускати руки і так писимістично настроюватися а створювати цікаві дискусії...Zelya на рахунок статтів думаю ти помиляєшся, іноді бувають дійсно цікаві статті варті уваги, хто вам заважає стврювати теми які на вашу думку цікаві)

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів