Мабуть Форум помирає

Більше
13 бер. 2010 01:52 - 13 бер. 2010 01:55 #50050 від Gopstop
Форум скоріше помре завдяки кривому хостингу і "502 Bad Gateway"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 бер. 2010 11:27 #50058 від admin
У нас не хостинг а свій сервер. Були певні проблеми, сподіваюсь більше не повернутся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2011 18:00 #61738 від ARTIST
Сервер свій, а користувачів не побільшало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 10:09 #62150 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Мабуть Форум помирає
форум думаю не помре ніколи.як і сайт.якщо ми не постараємся)))) (шютка))) і хороша новина,ви не помітили що з"явилось багато нових активних форумчан далеко не шкількного віку. аудиторія дорослішає!і це думаю дуже добре!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 10:48 #62151 від Dentist
а я думаю, что форум свое отжил, не было бы тут знакомых людей, даже не заходил бы

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 10:52 #62152 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Мабуть Форум помирає
нічого нема вічного,хтось приходить хтось йде....але форум нікуди не дівається)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 09:24 #63327 від Dentist
заметил, если где-то происходят выборы и как-то связано с форумом, он никогда так не умрет))))ДАЙОШЬ, выборы каждую неделю))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 09:29 #63329 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Мабуть Форум помирає
ще мітинги)))бачу вони будуть частіше у місті. і форум не помирає,він перероджується,переходячи на новий рівень

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 бер. 2011 09:34 #63330 від
Відповідь від у темі Re: Мабуть Форум помирає
Да ладно...Шепетовка - не такой большой город, чтобы насчитать больше пары десятков людей, которые могут стать активными форумчанами.Как только форум появился, так туда кинулись все, и писали кто что видел и кто что хотел. Со временем желание написать чтобы просто написать и отметиться прошло, и люди стали лениво переговариваться либо обсуждать нечто значимое, которое, опять же, происходит не так уж и часто, потому как "Шепетовка - не такой большой город" (с) монах)). Один-два говорливых новичка в месяц ситуацию не изменят.Плюс какие-то личные непонятки, которые неминуемо возникают при длительном общении с одними и теми же людьми.Так что то, что тут происходит, это достаточно естественно для подобного ресурса. Форум не умирает, он просто перешёл в другую фазу.
Добавлено в 09:34
Предыдущее сообщение было написано в 09:33

LuK;63329 пише: ще мітинги)))бачу вони будуть частіше у місті.і форум не помирає,він перероджується,переходячи на новий рівень

И чего я изгалялся? Люк пришла и написала то же самое, только коротко, пока я тут пальцы разрабатывал)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 09:44 - 29 бер. 2011 09:47 #63333 від Vent

Admin;50058 пише: У нас не хостинг а свій сервер. Були певні проблеми, сподіваюсь більше не повернутся.

Доречі купив хоста з безкоштовним роковим доменом випадково, а він мені не треба! Може сайт туди перевести цей з форумом! В мене оцей план проплачено на пів року www.hc.ru/ru/services/hosting/cpanel/cp2/ , глянь или подойдёт. Хост вродє из хароших не дешевих.
Додано о 08:44
Попереднє повідомлення було написане в 08:39

Dentist;62151 пише: а я думаю, что форум свое отжил, не было бы тут знакомых людей, даже не заходил бы

А не заметили что это старая пластинка! Уже точно такое было, умирал-умирал и не сдох.Этот форум как собака породы дворняга, не очень ухожен, не чист, беспороден но никада не сдохнет! Пока его не пристрелят!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів