рейтинг флудерів на Шепетівському форумі

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 квіт. 2005 13:57 #388 від odin
мож хто не знає...ФЛУДЕР -- людина, яка аж занадто активно постить всяку ЛАЖУ на форум.[Великий тлумачний словник]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 квіт. 2005 14:03 #389 від odin
голосувати не буду принципово. бо не можна віддати голос зразу за декількох претендентів.... рейтинг то може й добре, але іноді можна й промовчати... а то форум стає схожим на якийсь базар (не в *фєнєвому* змісті цього слова)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 квіт. 2005 14:17 #390 від Gebels
Я вже про це колись писав - про неухильне сповзання форума до такого собі офф-лайн чату...Взагалі-то щоб відбувалась розмова необхідні деякі речі (про які свого часу говорив сам Вінні-Пух):- тема + пропозиція чи/та запитання... От яку тему, пропозицію чи запитання містить наступне повідомлення?":D "Крім того, як на мене є неприпустимим флудом відповіді на теми та запитання одним словом Так чи Ні... Форум за своєю метафізичною сутністю передбачає висловлювання певних власних позицій, а не банальне засвідчення згоди чи просто незгоди із позицією чужою... Для так і Ні є спеціальна функція - ОПИТУВАННЯ.

Чому я такий жорстокий? Це я увібрав усю жорстокість цього світу...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SERGi
  • SERGi аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 квіт. 2005 21:06 #392 від SERGi
Дякую за підтримку моєї кандидатури в рейтингу опитування :!: :mrgreen: =D> Gebels, Форуми в справжньому виді (тобто в якому вони і задумувались) існують там, де існують нагальні проблеми, які потрібно вирішити, обговорити деталі їх вирішення чи поділитися своїми враженнями. При цьому на форумі має бути достатня кількість людей не байдужих до проблем інших, а також людей, які всеж таки зададуть питання :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: У нас на "форумі":1 не має такої кількості людей2 зараз тут на Ф. присутні люди, які й так у більшості випадків знають відповіді на поставленні питання!!!... дописати по бажаннюХ-1 Багатьом взагалі все "до :idea: "Х ніхто навіть не пробує привернути увагу до форуму (у нас 3 провайдери, народу з інетом на дому - БАГАТО) #-o

Да поможет тебе F1. Да сохранит тебя F2. Во имя CONTROL, ALTa и святого DELa, ESC.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 квіт. 2005 12:27 #405 від odin

Originally posted by SERGiФоруми в справжньому виді (тобто в якому вони і задумувались) існують там, де існують нагальні проблеми, які потрібно вирішити, обговорити деталі їх вирішення чи поділитися своїми враженнями. При цьому на форумі має бути достатня кількість людей не байдужих до проблем інших, а також людей, які всеж таки зададуть питання :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: У нас на \"форумі\":1 не має такої кількості людей2 зараз тут на Ф. присутні люди, які й так у більшості випадків знають відповіді на поставленні питання!!!... дописати по бажаннюХ-1 Багатьом взагалі все \"до :idea: \"Х ніхто навіть не пробує привернути увагу до форуму (у нас 3 провайдери, народу з інетом на дому - БАГАТО) #-o

це не причина, щоб перетворювати форум в чат.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SERGi
  • SERGi аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
29 квіт. 2005 20:57 #407 від SERGi
odin, Так підтримуйте його, як форум!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да поможет тебе F1. Да сохранит тебя F2. Во имя CONTROL, ALTa и святого DELa, ESC.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2005 00:58 #408 від andreypry
SERGi, не знаю, чому раптом всі тут почали писати суто українською мовою, але це приємно! Я згоден з тобою, в тому сенсі, що мало лише писати про перетворення форуму в чат, треба діяти! Мені багато відповідей траплялись на очі, змісту "Так", "Ні" або щось подібне, гадаю, першими запобігати цьому повинні модери, які спостерігають, чистять, допомогають, відповідають і корегують свої сторіки! Ну і проста культура користувача!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2005 01:32 #409 від andreypry
Вент, я віддаю свій голос за тебе, згідно кількості постів!Цікаво тільки, хто за мене віддав, відгукніться!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 квіт. 2005 05:55 #411 від
Я принципово свій голос не віддам нікому, я всіх радий бачити на цьому форумі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2005 23:12 #420 від Vent
Я б міг і хтів віддати свій голос ЗА СЕБЕ (дуже полюбляю самокритику), але в зв`язку такого гарного повідомлення в свою адресу Я віддаю голос за andreypry, так як він дуже швидко за короткий час набрав велику кількість постів і скоро вже пережене мене, але мене це ні краплі НЕ ЗАСМУЧУЄ. І взагалі "флудер" в мому розумінні це не той в кого більша кількість постів.І ще одне, всі бачать як andreypry зазвичай пише свої повідомлення одне за одним? хоча можна булоб відразу скомпонувати їх в одне. Всі ми грішні.Це неприємна тема, тому що тут можуть з`явитися сварки і т.п. Так шо - без образ. Хто образиться той - ЖАБА :mrgreen:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.194 секунд
0
репостів
0
репостів