Форма пластиковая для тротуарных дорожек

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 трав. 2012 20:17 #77161 від Dred
ось недавно натрапив на таку цікаву вєщ:
www.kidstaff.com.ua/tema-2508996.html
цікава думка тих хто купляв таку штучку або хто про в заливкі і укладанні тротуарної плитки

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 трав. 2012 20:49 #77163 від LuK
Теж бачила таку штуку,тільки в якомусь каталозі з ТВшопу, що шлють мені поштою.
тільки думаю ціна для куска пластмасси завищена :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 трав. 2012 21:11 #77164 від Dred
ціна то одне. а чи стоїть овчинка видєлки?

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 трав. 2012 01:20 #77168 від Dj Os
Ну відео звичайне кльове. Думаю все реально працює.

Тіки у них не купувати. Я думаю шо в китаї подібна форма копійки коштує, або може де вже і у нас роблять. Або коваля знайомого попроси зробить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 трав. 2012 01:29 #77170 від Dred
та в принципі 180 грн це не так вже й багато. а от яку суміш та пропорції для бетону, і чи буде він тримати, чи не потріскається за зиму. ось питання які мене дуже цікавлять

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2012 00:29 #77186 від Dj Os
Та нічого вічного немає) Але думаю бетон якщо підкрипити якоюсь арматурою чи щебнем то буде лежати дуже довго.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 серп. 2012 09:53 #78689 від
В инете стоит эта штука 135-155 грн, я видел как это работает в реале - круто, толдько в ролике большая ошибка - форму надо заливать на бетонную основу (не на землю!!!).............

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 серп. 2012 11:31 #78690 від Старик Хотабыч
А в розчин ще щось додавати потрібно ? Для морозостійкості ? Бачив плитку ,яка 2 сезони не витримує ,а є така що роками лежить. Від чого залежить ? Може пластифікатор який, чи ще що?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2012 15:00 #78692 від Alois

Старик Хотабыч пише: А в розчин ще щось додавати потрібно ? Для морозостійкості ? Бачив плитку ,яка 2 сезони не витримує ,а є така що роками лежить. Від чого залежить ? Може пластифікатор який, чи ще що?


Залежить від товщини. Для ніг (не для авто) має бути не менше 5 см. Бетонна основа - це додаткові витрати, але якщо класти тупо на землю, то через щілини між окремими "камінцями" з часом почнуть проростати рослини, що сприятиме їх зміщенню, а згодом і руйнуванню. Я робив основу з геотекстилю (агроволокна) і 3-4 см щебеню, який утрамбовував, а потім заливав бетон. Правда, форма була не фабрична, а саморобна - змоделював із залишків пластикової вагонки, куски якої (грані камінців) скріплював скотчем. Форма вже наступного дня легко прибирається, але бажано уникати гострих кутків, бо вони обламуються при знятті форми. Хоча в цьому також є свій шарм. Камінці получаються більш кутасті, ніж у даному випадку, але в цілому доріжка виглядає досить цікаво. Просто треба не пошкодувати часу і проявити фантазію при моделюванні форми. І ще одна порада - бажано робити "початок" і "кінець" конгруентними, щоб не було занадто великих щілин на стиках. Перепрошую, що не можу розмістити фото, бо вони, по суті, є відбитками пальців Алоїза...))))

Не бійся!
Ці користувачі подякували: LuK, Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 серп. 2013 21:20 #86542 від LuK
бачила в суботу на проспекті такі форми продавали.
ціну не питала,ала на акро вони вже по 120 гр

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.260 секунд
0
репостів
0
репостів