Форма пластиковая для тротуарных дорожек

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 серп. 2013 18:53 #86592 від vasyok
Десь вісім років тому надибав форми для тротуарної(30*30 з узором полосками) і фасадної плитки(рваний камінь) у знайомого у Києві(зовсім не такі як по рекламі), і він мені їх дав покористуватися. Я ними вилив плитку на поріг, дорожку стовп і цоколь біля веранди. Розчин готував просто 1 частина піску + 1 частина цементу + 1 частина щебеню(мілка фракція) і після всього трошки легенько побити об поверхню за куток форми для рівномірного розміщення і відсутності порів. Верхню частину(та якою кладеться на стіни) на другий день царапав цвяхом(для кращої схватки з поверхнею при роботі) і поливав водою. Ніяких пластифікаторів, вібраторів і.т.д не використовував, сусіди крутили пальцем біля голови мовляв це все до перших морозів, фасадну плитку клав на розцин пісок(3 частини)+ цемент (1частина). В той час форм у мене було не багато тому процес виробництва і наклеювання плитки заняв усе літо. Пройшло уже десь років вісім і зі всієї фасадної плитки(десь квадратів 6-7) тільки одна відлетіла(перша партія мала гладку поверхню бо не нацарапав низ тому погано схватилася), а по тротуарній якою виклав дорожку на звичайний пісок і машини їздили бо початок двору і ходять всі і ще до цього часу після дощу має дуже гарний вид, практично як нова. Такою плиткою виклав порога там взагалі ніяких тріщин чи відколів, от єдине чого боїться така плитка так це солі зимою, краще не посипати бо розклеюється.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів