За використання на таксі авто на "євробляхах" водія оштрфували на пів млн. грн.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2018 13:32 #116860 від Dj Os

Згідно інформації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області митницею встановлено факт користування громадянином України в якості «таксі» транспортним засобом на реєстраційних номерах Литовської Республіки. Хмельницькою митницею ДФС було порушено справу про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України.

Зазначений громадянин неправомірно користувався транспортним засобом, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті у зв’язку з якими було надано такі пільги, тобто вчинив дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від митних платежів.

В результаті розгляду даної справи, митницею було винесено постанову, якою громадянина України притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.485 Митного кодексу України, шляхом накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить понад 508 712 грн.

Законність постанови митниці була підтверджена постановою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за результатами її оскарження правопорушником.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2018 17:50 #116863 від либерман
Добре зробили! Задовбали ті єбляхи, королі вулиць

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2018 10:10 #116864 від Іван
Хочуть ,щоб добре жмлося і водночас на.обувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 лют. 2018 17:42 #116873 від

Іван пише: Хочуть ,щоб добре жмлося і водночас на.обувати.

в тебе настільки крихітний мізок? Пора вже зрозуміти,що на*обує нас усіх держава.коли встановила такі митні збори і платежі.коли люди не мають змоги купити іномарку-і купляють жигулі.гнилі без подушок безпеки і так далі.Тому потрібно бути свідомим громадянином.і розвернути свої диванні ракети в іншу сторону.ВР України!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лют. 2018 18:20 #116874 від Dj Os
Я гадаю в людини достатньо великий мозок щоб зрозуміти, що у когось надто хитра дупа, спочатку завезти нелегально авто без сплати мита, а вже потім качати права.

Всі підтримують те, що мита завищені і з цим треба щось робити. Але давайте не будем себе виставляти борцями за права українців, хоча насправді вами керує здебільшого шкурний інтерес.

Де були мітинги щодо мит на авто раніше? Де ці всі активісти АЄС були?
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2018 08:41 #116911 від myron
В нас теж таксують та ще й на лисій гумі і до дупи, знову поліце нічого не робить!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2018 11:05 #116915 від Шепетівчанин
Я частенько катаюсь на таксі і скажу так, краще хай на бляхах таксують чим на всраних смердючих і незручних жигулях. Їхав недавно на такому таксі, але щось забувся спитати чи чув він цю новину)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2018 12:28 #116916 від либерман

Шепетівчанин пише: Я частенько катаюсь на таксі і скажу так, краще хай на бляхах таксують чим на всраних смердючих і незручних жигулях. Їхав недавно на такому таксі, але щось забувся спитати чи чув він цю новину)

Якби людей не влаштовували смердючі жигулі, то їх би не було. Кожен обирає своє. А подумайте про наслідки таких поїздок, часто власники таких авто немають водійських прав і їздять порушуючи всі можливі правила.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2018 14:41 #116918 від Шепетівчанин
Ну вибору нема як в великих містах по класам автомобілів, так шо вибір або купляти свою машину, або їхати хоч на чомусь. Так шо це не канає:

либерман пише: Якби людей не влаштовували смердючі жигулі, то їх би не було.


либерман пише: А подумайте про наслідки таких поїздок, часто власники таких авто немають водійських прав і їздять порушуючи всі можливі правила.


Ну це вже ви загнули, тоді вже треба додати що ліцензії у них немає, і незнаєш завезуть тебе додому чи в ліс різати на частини))

В мене для прикладу права є, але їздити я не вмію)) Так що наявність прав це не дуже показник професіоналізму водія.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2018 15:19 #116919 від myron
А я краще їхатиму на машині зі служби зі всіма документами не переживаючи! А не на гнилих євробляхах з лисою гумою, та вбитою ходовою! Зато в салоні комфорт і чхав я на нього! Всі машини в таксі повинні бути нові або не старше якогось віку наприклад 10 річного!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів