Штрафи за ДТП у п'яному вигляді піднімуться

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
07 жовт. 2016 13:18 #109024 від GoBLin

Штрафи за ДТП у п'яному вигляді піднімуться до 100 000 гривень
Якщо їзда в п'яному вигляді призвела до ДТП з потерпілим – водієві може загрожувати в'язниця або штраф у розмірі 102 тисяч гривень.

Таке посилення відповідальності за їзду в п'яному вигляді пропонується в додатку до статті 286 Кримінального Кодексу України.
Внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) передбачає посилення відповідальності за їзду в нетверезому вигляді або в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, якщо це завдало потерпілому тілесних ушкоджень середньої тяжкості.
Так, згідно з проектом, за таке порушення пропонується ввести штраф від чотирьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 ─ 102 тисячі гривень) або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк до трьох років.

За матерiалами: УНИАН


А как Вы относитесь к таким штрафам?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд