Наші газові заправки

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2012 16:28 #76966 від Symbioz
Постійно заправляв автівку газом на заправках Авіас (поблизу заводу культиваторів) та БРСМ (на Валі Котика) до певного часу (десь до грудня 2011) було все добре. Після того поступово, майже з кожною заправкою, в балон на 54 літри (повний об'єм) 43 літри (корисний об'єм) почало влазити все більше і більше газу. Останнього разу на БРСМ-і влізло майже 58 літрів, на моє здивування - тільки посміхаються і розводять руками. Сьогодні написав лист в головний офіс БРСМ. Чекаю відповіді. Якщо до понеділка не дочекаюсь відповіді - копія чека, документів на ГБО і в службу захисту прав споживачів.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: admin, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 трав. 2012 17:47 #76970 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Наші газові заправки
а який розхід палива після цоьго?якщо більше влили то більше проїхав,якщо ні-то тільки "дрючити".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 трав. 2012 09:09 - 11 трав. 2012 09:10 #76980 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Re: Наші газові заправки
Та ти розумієш: по-перше кілометраж не добавляється, по-друге рідину стиснути фізично не можливо (коефіцієнт стиснення надто низький), тобто в літрову ємність більше літра не нальйєш а суміш пропан-бутан - це рідина, так само як і в балон на 54 літри більше не влізе, по-третє вчора спеціально поїхав заправитись на ОККО в Нетішин - влізло 46 літрів, а не 58.

На пропанових заправках методів багато, основні з них: паровловлювач встановлюють після росходоміра і росходомір і відповідно лічильник враховує об'єми пару, які потім через паровловлювач повертаються в бочку. Ще один метод (проте можна самому визначити візуально) додавання в бочку з пропан-бутаном метану, зазвичай на таких заправках поблизу бочки з ПБ можна побачити інші балони - в такому випадку при додаванні метану П-Б на 1-2 години стає "газировкою" - по літрам більше, по витраті більше, по кілометражу меньше.
Ще є методи - механічні (варварські), хімічні (додавання більшої частки бутану) - проте це вже на самих підприємствах, тощо.

Дивуюсь, чому в нашій країні "громадянство" - це не привілегія, а покарання...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 11 трав. 2012 09:10 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: admin, Boogor

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 трав. 2012 08:53 #77009 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Re: Наші газові заправки
Simbioz. Удачі тобі в цих роборах, сподіваюсь приведеш цих наглюків до тями. На 46-ти літрах накидати ще 12, це вже занадто.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 трав. 2012 12:44 #77032 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Re: Наші газові заправки
Я до повного не заправляв але купився на їхню знижку 11 коп і заправив 20 літрів, на 102 грн(це було місяці два назад коли газ був 5 з копійками), я не можу передати яке було моє розчарування коли я на ньому проїхав 160 км хоча зазвичай 220-250 км(заправка на виїзді з Шепетівки на Славуту), на заправці розвели руками мовляв вони заправляють правильно, дивись пропускає газова і.т.д., більше там не заправляю і нікому не реомендую, а їду на Авіас або на АНП. До речі на Авіас мені сказали що повітря закачати неможливо не пропустить насос і у них досить цікавий лічильник який показує тільки кількість газу, а на Авіасі показує крім кількості і ціну і сумму

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів