Роупджампінг

  • Zippo
  • Zippo аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 жовт. 2011 15:55 #71753 від Zippo
Роупджампінг був створений Zippo
Всім привіт. Дивлюсь на вашому форумі мало, або взагалі немає тем про активний чи екстремальний відпочинок. В цій галузі я "кручусь" вже не один рік, починаючи від стрибків з парашутом, закінчуючи дайвінгом. На деяких видах відпочинку я зосередився більше. Одним із них є роупджампінг - стрибки з мотузкою з мостів, скель, труб, антен та вишок за допомогою альпіністичного спорядження. Стрибаєм ми в Кам'янець-Подільському, де колись до 2006 року був банджі-джампінг. Чому був, думаю ви йтак знаєте, тому неварто про це знову згадувати. Ви запитаєте, в чому ж тоді різниця між баджі-джампінгом і роуп-джампінгом , чим воно краще чи безпечніше? Якщо в двох словах, різниця полягає в спорядженні, методі кріплення, та най основніше в подвійній безпеці. Саме тому роупджампінг набуває такої шаленої популярності.Стрибками ми , займаємся вже понад три роки. За поїздку в нас в середньому стрибає 50-70 чолові. До речі, поза минулих вихідних ми здійснили ювілейний 2000-ний стрибок ! Щасливицею стала спортсменка, активістка і просто красуня Оля Цимбалюк , з чим ми її і вітаєм. Кому закортіло, окрім стрибка з парашутом, спробувати щось новеньке, відписуємось у цій темі - ropejumping.lviv.ua/forum/index.php?topic=116.0 Наступна поїздка припадає на 22-23 жовтня. Якщо будуть якісь запитаня, пишіть.Кілька фоток для затравочки, а також відео vimeo.com/26663737
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Якщо будуть якісь запитаня, пишіть.

Our projects: extreme , ropejumping , diving . "Do not squander time. That is the stuff life is made of"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів