Турнікмен!

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 груд. 2010 00:37 #57997 від
Відповідь від у темі Відповідь: Турнікмен!
Ну то зрозумiло))а людей чим веселить? Чи масовка як мотивацiя займатись)ладно,не ведись.молодець)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andryuha941
  • Andryuha941 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 груд. 2010 09:10 #58001 від Andryuha941
Відповідь від Andryuha941 у темі Відповідь: Турнікмен!

Шкип;57997 пише: Ну то зрозумiло))а людей чим веселить? Чи масовка як мотивацiя займатись)ладно,не ведись.молодець)

Спасиба)) ;-)Це разні гімнастичні,бичні елементи на турніку які виполняються або з стаховками(лямки) або без них.Є силові і є технічні елементи.Я вмію багато рзних елементів, силових,технічних.Вони поділяються на : виходы,обороты,перелёты,соскоки і т.д.Дивіться мої видео і побачите шо цей новий вид спорту з себе представляє:

Додано о 09:05
Попереднє повідомлення було написане в 09:04
Andryuha941,і чим це відрізняється від давно відомих легкоатлетичних вправ?Багато чим, це по перше подобається, стаєш сильнішим,тебе всі уважають і цим заняттям я думаю мають займатися всі хлопці...P.S. Я знаю з Росії одну дівчину, то вона вже навіть обороти разні робить і ще багато іншого...
Додано о 09:07
Попереднє повідомлення було написане в 09:05
1. Занімався дри місяці, ці відєо за три місяці...а те друге відєо яке йде 4 минути то звідти я все навчився за 2-3 дня!!! Це мій рєкорд До цього нічим фігньой...ну в кінці зими трошки розтяжку з друганом робили..шоб по е*лу комусь с наги дати))))Якось мій однокласнік, грав заказного з одним малим, а я незнав шо це вони мутять...і пізніше в кінці весни пішов в ком.клуб і ввів в вконтакті поіску відєо слово "Турнік" і побачив шо там багато відєо разних є! Я скачав пару і ми пробували ці елементи повторяти і в нас получилось вот таке шо зараз бачите)))))))2. 9 жовтня ми з другом грали заказного, ну і яйому багато раз заказував "топорік с повотом на 180 в віс" і на 3 чи 4 раз я впав головой вниз на прваий локоть...Там був закритий перлом і вивих(кость лучева випала вниз з суглобової сумки).Мені в Шепетівці вправили вивих але не робили операцию через мою алєргію на якісь хім препарати....То мені рбили опер. в Хмельницьку, вставили шуруп...і я два місяці ходив в гіпсі, шось пробував робити одной рукой і почті нічого не виходило, особінно підтягуватись на одній руці..........Мені вже 14 грудня зняли гіпс, але...рука не розгибається і згинається так як раньше...хожу на розработку....шуруп так стирчи спід кожи шо він може вилетіти єслі руку нагружати(((((((.....Ну і коли розработаю шо вона буде така рівна як лєва то виймуть шуруп.......І сказали шо я літом зможу тоді вийти на тунік 100%
Додано о 09:08
Попереднє повідомлення було написане в 09:07
Підтягувався до перелома чистими: 20 обичним верхнім хватом, 15 широким верхнім, 15 узьким верхнім, 20 обичним нижнім хватом, 15 узьким нижнім, 15 за голову і 5-10 обратним - хто незнає як це, то подивіться друге відєо время 00:54-00:56І хто є вконтакті то лучше тут це відєо музика орігінальна, ютуб музику замінив vkontakte.ru/video53888161_151869105
Додано о 09:10
Попереднє повідомлення було написане в 09:08
Багато турнікменів занміються балансами, силовими елементами - це називається Ghetto Workout.Це тоже відноситься до турнікменства! =)))Вот моя страніца вконтакте vkontakte.ru/tyrhikmen

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 груд. 2010 16:56 - 29 груд. 2010 17:00 #58036 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Турнікмен!
а 60 слабо за один подходік широким хватом на турніку?)))не зараз а вообще))ти звичайно вибач,але те що зараз називають "турнікмен". в дитинстві ми називали просто....спосіб вбити час)))ну звичайно нормально.але силових вправх якось дуже мало.рукоходи чого не задіюєш. на зігнутих руках туди і назад хват буде вафлі.спандером працюєш? - якщо нормально працювати спандером тобі і лямок не треба буде.моя порада,приділяй більше уваги силовим вправам.Викоростовуючи нагоду хочу передати привіт "бобрам сыктывкарскым":bd:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andryuha941
  • Andryuha941 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 груд. 2010 17:40 #58038 від Andryuha941
Відповідь від Andryuha941 у темі Відповідь: Турнікмен!

IIIkinep;58036 пише: а 60 слабо за один подходік широким хватом на турніку?)))не зараз а вообще))ти звичайно вибач,але те що зараз називають "турнікмен". в дитинстві ми називали просто....спосіб вбити час)))ну звичайно нормально.але силових вправх якось дуже мало.рукоходи чого не задіюєш. на зігнутих руках туди і назад хват буде вафлі.спандером працюєш? - якщо нормально працювати спандером тобі і лямок не треба буде.моя порада,приділяй більше уваги силовим вправам.

1. От був би в мене стаж год чи два тоді мооооже б і..:bq:2. Ну панятне дєло, в мене нета небуло тоді і ми з другом просто от нех** делать , робили те що нравиться :df:3.Ну а ти думаєш, шо за три місяці я буду качком з розпертими мишцами з помощю турніка,тєм более з моїм худим тєлом ???я мало приділяв уваги на силу, а більше на ізучєніє елементов..коли шось неполучалось ізучити, то я розвивав силу4. Ти хтів написати експандером?? Ну раньше, до турніка трохи мйяв його(ще тої зими), но ще раз пишу, руки в мене не такі і грубі шоб прям втриматись на турніку з роскачки..І потом сто пудняк нада будуть лямки для любого елемєнта уже =((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 груд. 2010 18:33 #58043 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Турнікмен!
за лямкик,я ж образно)))) це ж міра безпеки;)з помощю турніка можна так накачати мишци,ти собі навіть не уявляеш як. точніше можна так як захочеш від обєма до рельефа. за 2 місяці реально 60 зробити ))) перевірено;)чіпляй грузи.:bf:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andryuha941
  • Andryuha941 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 груд. 2010 18:41 #58044 від Andryuha941
Відповідь від Andryuha941 у темі Відповідь: Турнікмен!

IIIkinep;58043 пише: за лямкик,я ж образно)))) це ж міра безпеки;)з помощю турніка можна так накачати мишци,ти собі навіть не уявляеш як. точніше можна так як захочеш від обєма до рельефа. за 2 місяці реально 60 зробити ))) перевірено;)чіпляй грузи.:bf:

Ну панятно шо турнік - це крепатура тєла височайша!А ти ще й думаєш шо я на рекорд хочу йти по підтягуванню???Мене обичні підтягуання не інтєрєсують, мене більш силові і тєхнічні елементи прікалують..від них башку зносить..Кайф получаєш кроче коли це робиш))))Тобі скільки років шо ти таке пишеш?Єслі би й хотів то за два місяці максімум 40 за падход зробив би!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 груд. 2010 20:47 #58050 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Турнікмен!
Чтобы "прикалываться" от хороших фигур нужна база...А база в данно случае как раз банальные подтягивания на широком хвате... возможно с грузом, как сказал Шкипер.И еще... от "прокачки" на турнике еще никого мясом не разносило... поверь)))

IIIkinep;58036 пише: Викоростовуючи нагоду хочу передати привіт "бобрам сыктывкарскым":bd:

Монохромному отряду ответный "Прувэт!!!"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andryuha941
  • Andryuha941 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 груд. 2010 21:55 - 29 груд. 2010 22:08 #58053 від Andryuha941
Відповідь від Andryuha941 у темі Відповідь: Турнікмен!

Lego;58050 пише: Чтобы "прикалываться" от хороших фигур нужна база...А база в данно случае как раз банальные подтягивания на широком хвате... возможно с грузом, как сказал Шкипер.И еще... от "прокачки" на турнике еще никого мясом не разносило... поверь)))

Все те шо ти мені тут ща написав я й без тебе давно знаю....А про базу, то Я ж не просто зробив елемент, навчився і всё даволєн, а полностю розбираю собі в умі шо і як....І друга почті всё цьго навичв, дешо йому туго в голову лізе!Вот моя школа! :bd::bd::bd:Його відєо старе: vkontakte.ru/video59117889_152061603
Його відєо нове: vkontakte.ru/video-21421923_158168360

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 груд. 2010 23:00 #58057 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Турнікмен!

Andryuha941;58044 пише: Мене обичні підтягуання не інтєрєсують...

Что-то ты чувак уже запутался... то сам знаешь, то не интересуют :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andryuha941
  • Andryuha941 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 груд. 2010 23:13 #58058 від Andryuha941
Відповідь від Andryuha941 у темі Відповідь: Турнікмен!

Lego;58057 пише: Что-то ты чувак уже запутался... то сам знаешь, то не интересуют :ag:

Я імєю ввіду шо незациклююся на одних підтягуваннях :af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.209 секунд
0
репостів
0
репостів