Басейн

Більше
10 лип. 2009 00:06 #41103 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі Відповідь: Басейн
Купатись, на мою думку, то це відпочинок...я просто не розумію...як можна у нас на "парушці" чи на дуже популярних 4-х ставках відпочивать і купатись) вода взагалі не ахті...ще поки ніхто не переконав мене...

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2009 13:33 #41119 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Відповідь: Басейн

ВаДян;41103 пише: Купатись, на мою думку, то це відпочинок...я просто не розумію...як можна у нас на "парушці" чи на дуже популярних 4-х ставках відпочивать і купатись) вода взагалі не ахті...ще поки ніхто не переконав мене...

Парушка - то дійсно не для купання. Недано був там на рибалці, обірвав приманку, прийшлося в воду по пояс зайти. Ну і мулу було десь по коліна. Вонь - страшна. Краще б не заходив... А от 4 ставок був 2 роки спущений, весною зробили дамбу, почистили і набралась вода. Думаю, чистенька. І ще цікавий ставок (вірніше, кар"єр) з чистою водою в Цвітосі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лип. 2009 13:53 #41121 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Басейн
У Рудні ще классний карьер.Там сама чистіша вода ,і поплавати є де,і пониряти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лип. 2009 14:55 #41124 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі Відповідь: Басейн
там всі кажуть що чудово...а от у нас...чув, до речі, що мали пляж робити десь...але це, походу, так слухом і залишилось...

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лип. 2009 15:03 #41126 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Басейн
мали,)))все ті ж депутати.Землю з озером забрали (навпроти асторки у полі),з обіцянкою зробити міський пляж.Пляж може колись і буде,а от коли,невідомо......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2009 12:46 #41164 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Басейн
пляж з "стрельбіща"???там ж роботи огого...і загадили б швидко , бо не таке воно і велике...

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2009 13:23 #41170 від Даша
Відповідь від Даша у темі Відповідь: Басейн

Anykey;41119 пише: А от 4 ставок був 2 роки спущений, весною зробили дамбу, почистили і набралась вода. Думаю, чистенька. І ще цікавий ставок (вірніше, кар"єр) з чистою водою в Цвітосі.

Буквально недавно була на четвертих,там добре відпочивати,чисто,пісочок на дні,мені сподобалось)І людей там трохи хватає,але один одному не мішали)А от в Цвітосі не була.Хто був?розкажіть як там,чи варто їхати відпочивати?

Доверие и жизнь теряют только раз...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лип. 2009 13:35 #41171 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Басейн
людей купа кажуть!ми якось виїзжали до старого піонеолагеря.Там в полі річечка тече.Супер.Річка чиста.Навіть пониряти було де з берега.(але то не скрізь,річка мілководна)Пісочок,травичка)))Дуб старий,є де сховтись від сонця.Народу навкруги а ні души.......раз лише корови пройшли ))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2009 16:17 #41180 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: Басейн
від піонерлагеру не залишилось і сліду. Водойма лагерна замулилась а річка зміліла. Поляпатись в воді ще можна, а от поплавати чи попірнати вже не вийде.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лип. 2009 16:50 #41181 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Басейн
места нада знать))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.213 секунд
0
репостів
0
репостів