Міні-футбольний турнір у Вишневому

  • Anna-Tregubova-facebook
  • Anna-Tregubova-facebook аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
04 жовт. 2017 22:03 - 04 жовт. 2017 22:52 #114768 від Anna-Tregubova-facebook
Міні-футбольний турнір у Вишневому був створений Anna-Tregubova-facebook

7 жовтня у селі Вишневе запрошуємо на міні-футбольний турнір Футбольний Врожайний Фестиваль NRG (в рамках FARE Football People action weeks) за участю 10 дитячих, жіночих та чоловічих місцевих команд з сіл Шепетівського району: Вербівці, Коськів, Чотирбоки, Саверці, Мокіївці, Ленківці, Судилків та з міст Шепетівка та Київ.

За результатами ігор відбудеться нагородження переможців, а між іграми ми проведемо відкритий урок футболу для дітей та всіх бажаючих.

На встановленій фотозоні всі бажаючі зможуть сфотографуватись та залишити собі пам’ять про яскраву спортивну подію.

На турнірі буде працювати вулична кухня від команди небайдужих «Людина з великим серцем», які будуть годувати смачною їжею. Всі виручені кошти підуть на лікування маленького шепетівчанина Владислава Вороб’я.

Ідея цього фестивалю народилась доволі випадково, коли члени команди допомагали один одному в збиранні врожаю та у вільний час зіграли з місцевими хлопцями в футбол. Не секрет, що ставлення до жіночого футболу в нашій країні, а особливо, в маленьких містечках та селах якщо не негативне, то принаймні доволі насторожене. Футбол все ще вважається чоловічою грою і дівчата, що в нього грають, є предметом щирого здивування і подальшого жвавого обговорення. Ми як раз вирішили скористуватись такою незвичністю, запросити місцеві команди зіграти з нами і довести, що футбол - це спорт для кожного.

Дістатись місця проведення турніру можна будь-яким автобусом, що йде на Хмельнийький або Старокостянтинів, зупинка "Вишневе"
Останнє редагування: 04 жовт. 2017 22:52 ким Anna-Tregubova-facebook.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.300 секунд