![Міська рада підпише меморандум із асоціацією ОСББ міста](/media/k2/items/cache/383f331fa4f060656d2d6e119a360bce_Generic.jpg)
Міська рада підпише меморандум із асоціацією ОСББ міста
На шостій сесії Шепетівської міської ради своїм рішенням депутатський корпус затвердив підписання Меморандуму про співробітництво з Асоціацією об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Предметом перспективного Меморандуму є спільна домовленість про співпрацю міської ради та Асоціації ОСББ «АЛЬЯНС».
![Відбувся відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби](/media/k2/items/cache/e4a51dc8ebf932165f8c897f758a3558_Generic.jpg?t=20210301_152001)
Відбувся відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби
7 лютого відбувся відкритий чемпіонат міста Шепетівка з боротьби вільної серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з різних регіонів України.
![Шепетівчанка обманом проникала в будинки селян та обкрадала їх](/media/k2/items/cache/e2ddb8e6d1823deae8d23ad3115435b7_Generic.jpg)
Шепетівчанка обманом проникала в будинки селян та обкрадала їх
Слідчі Шепетівського районного управління поліції оголосили підозру 22-річній жінці, яка під приводом перевірки лічильників проникала до будинків та обкрадала селян на Полонщині.
![COVID-19 на 1.03.2021: у області інфікувалось - 32, одужало - 3, завантаженість лікарень - 43,22%](/media/k2/items/cache/ab83156540ec772c4ea43925507b49e7_Generic.jpg)
COVID-19 на 1.03.2021: у області інфікувалось - 32, одужало - 3, завантаженість лікарень - 43,22%
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 01 березня в Хмельницькій області зареєстровано 48157 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1771 - діти, 3548 - медпрацівники.
![Шепетівська криміналістка розповіла про особливості своєї роботи](/media/k2/items/cache/99995e6970282593515a02b7182c1f49_Generic.jpg?t=20210301_091513)
Шепетівська криміналістка розповіла про особливості своєї роботи
Кожен четвертий співробітник поліції Хмельниччини — це жінка. Сьогодні уже не знайдеться жодного поліцейського підрозділу, де б не працювали представниці чарівної статі. Жінки несуть службу у слідстві, кримінальній та патрульній поліції, і навіть у спецпідрозділах. Про одну із них ми хочемо розповісти вам детальніше.
![Внаслідок COVID-19 померло ще двоє шепетівчан](/media/k2/items/cache/1c609f552972b107ec152c90fd82320e_Generic.jpg)
Внаслідок COVID-19 померло ще двоє шепетівчан
Станом на 10.00 1 березня серед жителів міста зафіксовано ще 2 летальних випадки, померли чоловіки 1937 р.н. і 1960 р.н. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![Неподалік села Судилків на ходу загорівся автомобіль](/media/k2/items/cache/3a9b59341a5bdc516639da00f5a614ca_Generic.jpg)
Неподалік села Судилків на ходу загорівся автомобіль
28 лютого о 18:12 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на трасі неподалік села Судилків Шепетівського району під час руху загорівся автомобіль Audi. До місця події оперативно прибули вогнеборці 21 Державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка та бійці місцевої пожежної команди села Судилків.