Найбільш щасливий і небезпечний вік у людей
Найбільше задоволені життям ті, кому трохи більше за 20 та ті, кому ще не виповнилося 70.
Дослідження, проведене британськими психологами, показало, в якому віці людина найчастіше відчуває щастя.
Експерти Центру економічних досліджень при Лондонській школі економіки, встановили, що люди найбільш щасливі у 23 роки і 69 років. Справа в тому, що ті, кому трохи більше за 20, переважно ще не мають негативного досвіду, який знижує рівень очікувань. Ті, кому ще не виповнилося 70, відчувають задоволення від того, що навчилися не шкодувати про минуле, пояснили психологи.
В експерименті брали участь більше 23 тис. чоловік у віці від 17 до 85 років. Найбільш нещасливими, за результатами дослідження, виявилися ті, кому нещодавно виповнилося 50. Вони, як зазначив професор Ханнес Швандт із Прінстонського університету, ще не змирилися з тим, що старіють.
Зазначу, що це соціологічне дослідження показало, що відчуття щастя залежить від того, скільки людина займається сексом, і щоб бути щасливою їй досить знати, що її статеве життя активніше, ніж у інших.
Низка експериментів дозволила вченим визначити найризикованіші життєві періоди, як для чоловіків, так і для жінок.
Представники медичного Центру Здоров'я в Техасі спільно з фінськими медиками, що працюють у Центральній лікарні при університеті Гельсінкі, зробили аналіз декількох тисяч історій хвороб.
Вчені встановили, що чоловікам слід уважніше ставитися до свого здоров'я після сорока років, тоді як жінкам - до тридцяти.
У дослідженні враховувалися стать і раса. Вік випробуваних становив від п'ятнадцяти до сорока дев'яти років.
Метою вчених було з'ясувати, який вік людини особливо небезпечний для появи тих чи інших захворювань або ж виникнення ускладнень зі здоров'ям.
Виявилося, що жінки у віці до тридцяти років схильні більшою мірою інфаркту та інсульту, ймовірність виникнення цих проблем у чоловіків зростає після сорока років.
Можливі й винятки, як зазначають вчені, але досить часто причиною розвитку важких хвороб, вірусних інфекцій, а також інших патологій здоров'я є зниження імунітету, шкідливі звички, ураження гіпертонією і фактор ожиріння.
Окрім того, вчені підрахували вік, в якому люди понад усе схильні до самогубства. Це період від 30 до 50 років. На фатальний крок вони наважуються через неприємності на роботі або в сім`ї і відсутність підтримки з боку близьких.
Згідно дослідженню, ризик самогубств в 10 разів вищий у чоловіків, що зіткнулися з безробіттям. Крім того, у віці 35-55 років чоловіки більше всього емоційно залежні від супутника життя, тому дуже важко переживають проблеми в сім`ї.
Коментарі