Шепетівське підприємство теплових мереж (ШПТМ) інформує споживачів про реалізацію Програми поетапного переходу населення на індивідуальне опалення у м. Шепетівка на 2026–2028 роки. Мешканці критично розбалансованих житлових будинків мають можливість офіційно від’єднатися від мереж централізованого опалення та перейти на альтернативні або індивідуальні джерела тепла.
Незабаром у Шепетівській територіальні громаді буде оголошено про завершення опалювального сезону 2021-2022 років. Після цього буде продовжено роботу Управління житлово-комунального господарства та Шепетівського підприємства теплових мереж у напрямку ліквідації "розбалансу" системи теплопостачання міста.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua