![Лісівники, які служать в 88 ТрО, подякували колегам з «Шепетівського лісового господарства»](/media/k2/items/cache/3b9fc9ee88f8853e24b054340111cb77_Generic.jpg?t=20240320_121251)
Лісівники, які служать в 88 ТрО, подякували колегам з «Шепетівського лісового господарства»
Днями філія «Шепетівське лісове господарство» ДП "Ліси України" отримали подяку від військових з 88 батальйону територіальної оборони. Там служить 5 лісівників з цього лісництва. Зараз хлопці тримають оборону в Запорізькій області.
![Приклад шахрайської реклами у Фейсбуці](/media/k2/items/cache/39c2d3a3046cfd1fc035030560f184bb_Generic.jpg?t=20240320_113514)
Мешканці Шепетівщини досі "ведуться" на виплати від шахраїв
"Компенсація від держави", "фінансова допомога від міжнародної організації", "соціальні виплати", – гачок, на який шахраї продовжують ловити довірливих громадян. За останні кілька днів мешканці Шепетівщини сумарно втратили 40 тис грн.
![Шепетівка приймає обласний тур фестивалю-огляду «Шевченко 4.5.0»](/media/k2/items/cache/c95ab573ba5e7e2cf3c46f4f07efe4d7_Generic.jpg)
Шепетівка приймає обласний тур фестивалю-огляду «Шевченко 4.5.0»
20 березня на базі Шепетівського міського будинку культури проходить ІІ тур (відбірковий) фестивалю-огляду «Шевченко 4.5.0», присвячений 210 річниці з дня народження великого письменника, художника України Тараса Григоровича Шевченка, в якому беруть участь творчі колективи з Шепетівської, Нетішинської, Полонської, Білогірcької, Ізяславсьої, Славутсьої, Улашанівсьої, Сахновецької, Крупецької, Михайлюцької, Ленковецької та Судилківської громад.
![Військовослужбовець з Шепетівщини отримав медаль «Золотий тризуб» з рук Головнокомандувача ЗСУ](/media/k2/items/cache/de2268736acbe77bf3d4429c79065829_Generic.jpg?t=20240320_101037)
Військовослужбовець з Шепетівщини отримав медаль «Золотий тризуб» з рук Головнокомандувача ЗСУ
Військовослужбовець одного з батальйонів окремої механізованої бригади нещодавно був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України - медаллю «Золотий тризуб» від Міністра оборони України Рустема Умєрова та Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського. Сержант Люлюк родом з села Топори, що на Шепетівщині.