![Хмельницькобленерго обіцяє новорічні свята без відключень](/media/k2/items/cache/dd843d07c2a1f73888925d2ff585f661_Generic.jpg)
Хмельницькобленерго обіцяє новорічні свята без відключень
Хоч як би ворог не намагався зруйнувати критичну інфраструктуру України та залишити нас у темряві, енергетики роблять все можливе і не можливе задля того, що б українці мали змогу підготуватися до Нового року та зустріти його в освітлених оселях, без погодинних відключень.
![У новорічну ніч комендантську годину не відмінятимуть](/media/k2/items/cache/ce75289ac7d44f3fa63556b79797e2a1_Generic.jpg)
У новорічну ніч комендантську годину не відмінятимуть
На Хмельниччині комендантська година в новорічну ніч не змінюється. Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій нагадав, що обмеження діють з 00.00 до 05.00 години.
![Багатодітна сім’я з Климентовичів отримала подарунки від поліцейських](/media/k2/items/cache/67ee92a405c4ceb17a24d7243c6b9515_Generic.jpg)
Багатодітна сім’я з Климентовичів отримала подарунки від поліцейських
На Шепетівщині поліцейські продовжують здійснювати новорічні мрії дітей. У рамках акції «Мріяти про майбутнє разом» правоохоронці завітали до багатодітної сім’ї в селі Климентовичі на Шепетівщині, де батько сам виховує трьох діток. У ролі помічників Святого Миколая виступили працівники ювенальної превенції на чолі з начальником управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Геннадієм Сибігою.
![Театр-студія "Дивовижні" презентувала шепетівчанам нову комедійну виставу](/media/k2/items/cache/2c6af38145c954e86c6a9435159889fd_Generic.jpg)
Театр-студія "Дивовижні" презентувала шепетівчанам нову комедійну виставу
Днями у Шепетівському міському будинку культури відбулася презентація нової вистави театру-студії "Дивовижні". На цей раз вибір акторів пав на палку венеційську комедію "Труффальдіно. Або слуга двох панів" за п'єсою Карло Гольдоні.
![Багатодітні переміщені родини Шепетівської громади отримали гуманітарну допомогу](/media/k2/items/cache/76b63fdc3ebd14fa2885783fc715ece9_Generic.jpg)
Багатодітні переміщені родини Шепетівської громади отримали гуманітарну допомогу
Благодійний фонд «Рокада» надав багатодітним переміщеним родинам з вразливих категорій та інвалідам гуманітарну допомогу: матраци, подушки, ковдри, рушники, термоси, спальні мішки, постільну білизну, ліхтарики, комплекти посуду, засоби жіночої гігієни, дитячі підгузки. Вже вдруге фонд долучається до підтримки нашої громади.