![Шепетівська школа посіла друге місце у Всеукраїнському проєкті «Мішечок»](/media/k2/items/cache/9ec7c8ffb969d4fdb85686005e7feb08_Generic.jpg)
Шепетівська школа посіла друге місце у Всеукраїнському проєкті «Мішечок»
З 5 по 30 листопада 2022 учні України об‘єдналися у Всеукраїнському проєкті «Мішечок». Протягом 25 днів школярі пошили 21 543 екоторбинок! Всього у проєкті взяли участь 6582 учні у 115 навчальних закладах.
![Шахраї ошукали жителів Шепетівщини на майже 100 тис грн](/media/k2/items/cache/c4dd54699aa4493c0d4c06e034b6d12c_Generic.jpg)
Шахраї ошукали жителів Шепетівщини на майже 100 тис грн
Минулої доби до підрозділів поліції Шепетівського району надійшло дві заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв, потрапивши у доволі поширені шахрайські схеми. Тож правоохоронці вкотре просять громадян бути обачними під час операцій з банківськими рахунками і берегти власні заощадження.
![Сьогодні діятимуть основні та додаткові черги знеструмлення](/media/k2/items/cache/a40a392b1e89ecdebf3667e19f1338c4_Generic.jpg?t=20221203_082449)
Сьогодні діятимуть основні та додаткові черги знеструмлення
На жаль, доведена величина потужності на Хмельницьку область не дозволяє перейти на відключення тільки основних черг. Відповідно сьогодні, 3 грудня, відключення будуть відбуватися за основними та додатковими чергами.