Середа, 26 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка
У Музеї пропаганди відбулась зустріч із військовим капеланом Василем Боднарем
Розділ Події

З нагоди відзначення Дня військового капелана, у Музеї пропаганди відбулася зустріч учнів Шепетівський професійний ліцей з військовим капеланом Шепетівського зенітно-ракетного полку ПвК «Захід» Василем Боднарем.

Хмельницькобленерго відповіло на найпоширеніші питання споживачів про відключення електрики
Розділ Бізнес

Зважаючи на звернення споживачів, АТ "Хмельницькобленерго" вирішило детально роз’яснити особливості запровадження графіків аварійних відключень. Відповіді на найпоширеніші питання читайте далі.

Авторка «Оскару» відвідала Шепетівський район
Розділ Культура

Нещодавно у стінах Ізяславської центральної бібліотеки відбулась зустріч-презентація з українською сучасною письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою Охріменко. Сам захід планувалось провести в урочистій атмосфері, в залі книгозбірної, проте відбувся в укритті.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області нагадує про необхідність використання світловідбивачів на одязі в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Із запровадженням режиму економії електроенергії та обмеженням використання зовнішнього дорожнього освітлення такі аксесуари стають дедалі актуальнішими.

У Ізяславській громаді прощались із солдатом Сергієм Лук'янчуком
Розділ Події

Вчора у Ізяславській громаді, що у Шепетівському районі, прощались із навідником 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 1 механізованої роти Сергієм Лук'янчуком. 25 жовтня на подвір’ї, де Сергій раніше проживав, зібралися сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі та інші, які прийшли провести в останній шлях славного воїна.

На Хмельниччині введено 6 черг графіка аварійних відключень
Розділ Бізнес

Згідно з вказівкою НЕК «Укренерго» в межах Хмельницької області знову запроваджено графіки обмеження електричної енергії та потужності, введено 6 черг графіка аварійних відключень. Про це повідомили у АТ “Хмельницькобленерго”.

Починаючи з 24 лютого Понінківська селищна громада, як і всі громади нашої держави постала перед новими складними викликами. Про волонтерство, вимушених переселенців та добровольче формування територіальної розповів голова селищної ради Геннадій Гончаренко.

Розпочалася двісті сорок п’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 26 жовтня.

0
репостів
0
репостів