![У місті енергетиків палили буржуйки та заряджали гаджети від генераторів](/media/k2/items/cache/48c47f65baae9ce493120daefbb08b35_Generic.jpg?t=20221023_193123)
У місті енергетиків палили буржуйки та заряджали гаджети від генераторів
Через ракетний удар на Шепетівщині, Нетішин, як і Шепетівка, залишився без електрики та води. Лише на другу добу таки вдалось відновити електропостачання, а ще зранку для місцевих організували місця видачі питної води та зарядки гаджетів. Та остання заява міської влади не вселяє оптимізм.
![Білогірська громада провела захисника Олександра Грузицького в останню путь](/media/k2/items/cache/e379696fefaafc857c018bc4001c5415_Generic.jpg)
Білогірська громада провела захисника Олександра Грузицького в останню путь
Сьогодні Білогірська громада провела Олександра Грузицького в останню путь. Близькі, друзі, вчителі, однокласники та всі небайдужі мешканці нашої громади прийшли попрощатися з воїном.
![Чотирикласники школи-гімназії виготовляли ляльки-мотанки](/media/k2/items/cache/43cc69d04ecc56d5f7e34b9fe33d4017_Generic.jpg)
Чотирикласники школи-гімназії виготовляли ляльки-мотанки
У межах музейних занять, присвячених вивченню українських традицій і звичаїв за допомогою декоративно-ужиткового мистецтва, працівники Музею пропаганди провели майстер-клас з виготовлення народної іграшки - ляльки-мотанки для чотирикласників школи-гімназії.
![У Судилківській громаді запрацювали пункти обігріву](/media/k2/items/cache/93d31aff971f040e6bffedd52a85acdb_Generic.jpg)
У Судилківській громаді запрацювали пункти обігріву
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Судилківської сільської ради склала перелік пунктів обігріву на території громади. Пункти організовано з метою запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги населенню у період значного пониження температури повітря.
![Оголошено місце, де шепетівчани можуть набрати воду](/media/k2/items/cache/eae7d4573859ffdc8ca5488d3eca7403_Generic.jpg)
Оголошено місце, де шепетівчани можуть набрати воду
Внаслідок ракетного удару в Шепетівському районі сьогодні нажаль маємо перебої у електро- та водопостачанні. Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства написало оголошення щодо місця, де можна набрати воду.